WhatsApp מביאה לכם תכונה מדהימה חדשה להגנת הצ'אטים הרגישים שלכם!

Noah Levi

אבטחת הצ'אטים שלך עוברת לרמה חדשה: הכירו את התכונה החדשה של WhatsApp, מעניקה לך שליטה מלאה על המידע הרגיש שלך.

אפליקציית המסרים המיידיים WhatsApp ממשיכה להתפתח ולהציע תכונות חדשות למשתמשיה. ואכן, אחד העדכניים נוגע להגנה על השיחות הרגישות שלך הודות להצפנה ומסוך של הודעות שהוחלפו. השינוי הגדול הזה מבטיח לשמור על הסודיות שלך במהלך החילופים שלך בפלטפורמה.

עדכון צפוי לחיזוק הכבוד לפרטיות

מול התקפות וביקורת רבים הנוגעים לסוגיית כיבוד הפרטיות המקוונת, בפרט עם חשיפות ויקיליקס ב-2017 על ליקויי אבטחה במספר אפליקציות כולל WhatsApp, החליטה החברה האמריקאית לקחת את ההובלה ולהציע למשתמשיה הגנה מוגברת המורכבת הצפין הודעות במהלך ההחלפה כדי להבטיח סודיות הנתונים.

הצפנה מקצה לקצה: טכנולוגיה מוכחת

מאז 2016, וואטסאפ כבר מציעה מערכת הצפנה מקצה לקצה להודעות שהוחלפו, לא משנה מהן (טקסט, אודיו, וידאו, מסמכים). לכן טכנולוגיה זו מאפשרת לאבטח את המידע בעת שליחתו לנמען כך שרק אדם זה יוכל לגשת לתוכן ההודעה.

עם זאת, למרות תהליך זה, נראה שממשלות והאקרים מסוימים הצליחו לפרוץ לשרתי האפליקציה וליירט שיחות. זו הסיבה ש-WhatsApp החליטה להציע עדכון שמטרתו שפר את ההצפנה הנוכחית ושלב תכונות חדשות כדי להגן על הבורסות שלך.

הסתרת שיחות רגישות: צלילה ללב הפונקציונליות החדשה

עד כה, כל השיחות בוואטסאפ היו נגישות בסדר כרונולוגי וניתן היה לצפות בהן בלחיצה פשוטה על שם איש הקשר איתו שוחחת. עכשיו עם התכונה החדשה הזו יש לך את היכולת להפוך דיונים מסוימים לבלתי נראים כדי שהם לא יופיעו ברשימת ההודעות שלך.

איך זה עובד ?

פשוט בחר את השיחה הרצויה ולאחר מכן בחר באפשרות "הסתר" מתפריט ההקשר. לכן, במקום להיות מסווג כמו אנשי קשר אחרים, האחרונים יוצבו בחלק נפרד, נגיש רק באמצעות סיסמה או טביעת אצבע. בדרך זו, גם אם במקרה יש למישהו את הטלפון שלך, הוא לא יוכל לגשת לשיחות הללו ללא הסכמתך.

אפשרות הפיכה למצוא דיון נסתר

אל תיבהל, אם תשנה את דעתך ורוצה להפוך שיחה שהוסתרה בעבר לגלויה, תוכל לעשות זאת. כל שעליכם לעשות הוא לעבור לקטע המאובטח בו מאוחסנים הדיונים הנסתרים, ואז להזין את הסיסמה או להתחיל אימות ביומטרי. לבסוף, בחר את השיחה המדוברת ובחר "הצג" כך שהיא תחזור לרשימת ההודעות שלך.

שיפורים נוספים מגיעים לוואטסאפ

למרות שתכונה חדשה זו היא צעד חשוב קדימה לקראת הגנה טובה יותר על מידע ופרטיות, סביר להניח ש-WhatsApp תמשיך להתפתח ולהציע עדכונים נוספים כדי לעמוד בציפיות המשתמשים שלה ולהגן על עצמם מפני פרצות אבטחה אפשריות.

מצב אפל בפיתוח

כך למשל, נראה כי וואטסאפ עובדת כעת על מצב כהה להפחתת עייפות הראייה בעת שימוש באפליקציה בתאורה חלשה. אפשרות זו יכולה להשפיע גם על צריכת האנרגיה של הסמארטפונים ובכך לשמר את האוטונומיה שלהם.

שיחות וידאו קבוצתיות קלות

עדיפות נוספת לאפליקציה המפורסמת: הקלת שיחות וידאו בין מספר אנשים על ידי הצגה ישירה של הסמלים של המשתתפים בממשק המשתמש. בנוסף, ניתן יהיה לעבור משיחה קולית לשיחת וידאו בלחיצה אחת ללא צורך לנתק ולחייג שוב את מספר איש הקשר.

WhatsApp: עדיין מובילה בשוק המסרים המיידיים

עם שני מיליארד משתמשים פעילים ביותר מ-180 מדינות, WhatsApp נותרה אפליקציית ההודעות המיידיות המועדפות לתקשורת עם יקיריהם ואנשי קשר מקצועיים. פונקציונליות חדשה זו להגנה על שיחות רגישות מחזקת את המחויבות של החברה לכיבוד הפרטיות ויכולה בהחלט לתרום להמשך שימור מעריצי האפליקציה.

ברוך הבא » Blog » WhatsApp מביאה לכם תכונה מדהימה חדשה להגנת הצ'אטים הרגישים שלכם!