6 הפתעות שבנות מסתירות כשהן משתמשות ביחד

Noah Levi

חשיפת הסודות: מה באמת קורה כשבנות נפגשות? גילוי 6 הדברים שלא יעז לאדם לחשוב שהן עושות!

כאשר בנות נפגשות, ללא בנים נוכחים, הן נוטות לשתף ולדון בנושאים מאוד ספציפיים. הם גם עושים דברים מסוימים בשיתוף מלא. הנה 6 דברים סודיים שבנות עושות לעתים קרובות כשהן ביחד.

1. ההשוואה הפיזית

ואכן, אחד הדאגות העיקריות של בנות הוא המראה הפיזי שלהן. לכן, כשהם בינם לבין עצמם, זה לא נדיר שהם עושים זאת להשוות אחד לשני. זה יכול להתייחס לגובה, משקל, מבנה גוף או אפילו יופי טבעי. השוואות אלו בדרך כלל נשארות ידידותיות ומהוות הזדמנות לטפל בעצמך ולעשות מאמצים לשפר את עצמך.

ביגוד ואביזרים

מה יותר טוב מלקבל את דעתם של חבריך כדי לדעת אם בגד מתאים לך? בנות אוהבות לנסות פריטים חדשים בארון הבגדים שלהן עם חברותיהן ולבקש עצות. הם גם שמחים להחליף מחמאות כמו גם הערות בונות.

2. דברו על בנים (ובבנות)

בין אם זה מדבר על החבר שלהן, מחזר פוטנציאלי או אפילו מישהו שהן אוהבות, בנות אוהבות לחלוק את מחשבותיהן על האנשים שהן נמשכות אליהם. ובין בנות אנחנו מספרות אחת לשנייה הכל, בלי חשש משיפוטיות או גילוי מחוץ לקבוצה. הבנות מדברות על שלהם רגשותהסיטואציות שחוו עם האדם הנוגע בדבר וכמובן, תנו זה לזה עצות כדי להבין טוב יותר מערכות יחסים רומנטיות.

דיונים סביב מיניות

במעגל של חברים קרובים, גם בנות מדברות על מיניות בחופשיות. הם חולקים את החוויות האישיות שלהם, שואלים שאלות על מה שהם לא מבינים או רוצים לגלות, ותומכים זה בזה מסע אינטימי.

3. החליפו עצות יופי

בנות אוהבות טיפים וטריקים כדי להיות תמיד יפות יותר. לכן, כשהם נפגשים, הם אוהבים לחלוק את התגליות שלהם במונחים של איפור, טיפוח גוף, תסרוקות או אפילו הדרכות יופי למשל. לרוב יש "מומחה" לכל תחום בכל קבוצת חברים, זה שמנסה ובודק באופן קבוע מוצרים חדשים ומעל הכל, שמוכן להמליץ ​​על המועדפים שלהם לסובבים אותם.

טקסי יופי בין חברים

אין כמו בילוי לילי קטן עם הבנות כדי לטפל בעצמך! הם מנצלים את זה כדי להכין טיפול פניםנסה תסרוקות שונות וקבל עצות כיצד לבצע את שגרת היופי שלהן בצורה מושלמת.

4. ביטחון ותמיכה מוסרית

בנות גם אוהבות לדון בדאגותיהן האישיות, בין אם מדובר בבעיות משפחתיות, מקצועיות או רומנטיות. אין ביניהם טאבו או שיפוטיות. קשר הידידות שלהם ושותפותם דוחפים אותם לבטוח ולייעץ זה לזה, תמיד למען האינטרסים של זה.

הביעו את רגשותיכם בחופשיות

כשהן ביחד, הבנות לא חוששות להראות את הצד הרגשי והרגיש שלהן. זה טבעי להם לבכות, לצחוק או לחלוק את רגשותיהם ללא חשש מלעג.

5. צרו זיכרונות בלתי נשכחים

הרגעים המבלים בין בנות יקרים ולעתים קרובות מסומנים בהומור טוב ובהנאה שבחיים משותפים. הם אוהבים להנציח את הרגעים האלה על ידי לקיחת תמונות וסרטוניםולהבטיח שהרגעים הללו יישארו חקוקים בזכרונם.

דמיינו פרויקטים משותפים

הבנות גם אוהבות לדמיין את עתידן יחד, על ידי שיתוף החלומות והשאיפות שלהן. זה יכול להיות טיולים, פרויקטים מקצועיים, או אפילו הקמת משפחה. שיחה מסוג זה מחזקת את הלכידות של הקבוצה ומאפשרת לה לתכנן לטווח ארוך.

6. לרקוד, לשיר ולחגוג

לילות של בנות בחוץ הם לעתים קרובות הזדמנות לנצח אחת את השניה ולהראות כמה הן משגשגות יחד. הריקוד והשירה מאפשרים להם לשחרר את הרגשות שלהם ולחיות במלואן ברגע הנוכחי.

מתנהג מטורף בשביל הכיף

בלי שיפוטיות או תסביכים, הבנות לא מהססות להראות את הצד המטורף שלהן כשהן אחת עם השנייה. הם מציבים לעצמם אתגרים או יוצרים מחדש את העולם על "משקה", וכך יוצרים זיכרונות בלתי נשכחים.

כשהבנות נפגשות, הן מפתחות קשר ייחודי המאפשר להן לדון בנושאים אינטימיים, לצחוק, לבכות ולחוות במלואה את החברות ביניהן. הרגעים המיוחדים הללו מחזקים את הקשר ביניהם ומציעים להם רגעים בלתי נשכחים מלאי ביטחון עצמי, עצות וכיף.

ברוך הבא » Blog » 6 הפתעות שבנות מסתירות כשהן משתמשות ביחד