5 מזלות של נשים שנחשבות לקשות: איך האופי שלהם יכול להפתיע?

Noah Levi

פרטיות, נדיבות וחסרת רחמים: המאפיינים של חמש המזלות אשר מעשירות את החיים - אבל לא בהכרח באופן חיובי.

בעולם האסטרולוגיה, לחלק מהנשים יש מוניטין של דמות שלפעמים קשה להסתדר איתה. כמובן, חיוני לזכור שכל אדם הוא ייחודי ושתמיד קיימים חריגים. עם זאת, אם אתם מחפשים עצות כיצד לנהל טוב יותר את האישים המורכבים ביותר או פשוט סקרנים לדעת אילו סימנים נשיים יכולים להפוך את המגורים המשותפים או היחסים למסובכים יותר, נתייחס לנושא זה כאן.

הנה חמישה סימנים של גלגל המזלות הנשי שאופיו יכול להיות קשה על בסיס יומיומי. מוּכָן? בוא נלך!

1. האישה מאזניים: אי שביעות רצון בלתי ניתנת להריסה

מבין כל המזלות, אשת המאזניים היא כנראה זו שאוחזת בכף היד בגלל חוסר החלטיות וחוסר שביעות רצון. אבודה בין רצונותיה לצרכיה העמוקים, היא עלולה להפוך במהירות למעצבנת עבור הסובבים אותה. עם זאת, להוטה לרצות ולמצוא איזון בכל הדברים, הקצה הכפול שלה נמצא לעתים קרובות בחיפוש התמידי שלה אחר צדק והרמוניה.

חוסר החלטיות כרוני

חוסר היכולת שלו להחליט ולעשות בחירות עלול ליצור מצבים מתוחים, אפילו סותרים, ביחסים האישיים והמקצועיים שלו. האובססיה שלו לרצות לשקול את היתרונות והחסרונות של כל החלטה מובילה לא פעם לעיכובים בחיי היומיום שלו.

צורך מתמיד בהרמוניה

תמיד מחפשת את האיזון המושלם, אשת המאזניים יכולה להפוך במהירות חסרת סבלנות לסביבה שלדעתה מאורגנת בצורה גרועה מדי או מסודרת מדי. אז היא תהיה תובענית במיוחד מהקרובים אליה, ולפעמים תבקש מהם לעשות את הבלתי אפשרי פשוט כדי למלא את חוסר שביעות הרצון שלה.

2. אשת הדגים: רגישות לעומק העור

אינטואיטיבית להפליא, לאשת הדגים יש גם את הייחודיות להיות רגישה ביותר. לכן, אם לכמה מזלות יש מוניטין של מסתירים את רגשותיהם מאחורי מסכה בלתי חדירה, זה בהחלט לא המקרה עבור היליד הזה. במציאות, אשת הדגים מבטאת את רגשותיה בגלוי, לא משנה מה טבעם. למרבה הצער, זה יכול להיות מלחיץ עבור הסובבים אותך.

יותר מדי אמפתיה: נטל

ואכן, היכולת שלה להרגיש את הכאב והשמחות של אחרים עלולה להפוך במהירות לסיוט, הן עבור עצמה והן עבור אלה שחולקים את חייה. מאוד (מדי) אמפתית, אשת הדגים תאפשר לעצמה בקלות להציף את הבעיות של הסובבים אותה, ובכך להזניח את הצרכים והרצונות שלה. על ידי נשיאת דאגותיהם של אחרים, היא יכולה להיות רעילה באמת לסובבים אותה.

3. האישה קשת: עצמאות בלתי מוגבלת

בעל רוח הרפתקנית וצמא בלתי נדלה ללמידה, אשת קשת קשורה להפליא לעצמאותה. למרבה הצער, החיפוש התמידי הזה לחופש יכול לפעמים להקשות על חיים משותפים, במיוחד בהקשר של מערכת יחסים רומנטית שבה מושג המחויבות מקבל את משמעותו המלאה.

הרפתקן בנשמה

אשת קשת אוהבת חוויות חדשות, לגלות תרבויות חדשות ולהרחיב את אופקיה. מאפיין זה, הקשור לספונטניות משתפכת, יכול לדחוף את היליד להעדיף את הצורך המוגבר הזה בבריחה לרעת האחריות היומיומית.

חשיבות התקשורת

עם זאת, אם תצליח ליצור תקשורת כנה ושקופה עם אשת קשת, היא תהיה מודעת להשפעת הבחירות שלה על הקרובים אליה וכך תלמד לנהל טוב יותר את החיפוש הקבוע הזה לאיזון בין הרצון שלה לחופש התחייבויות.

4. אשת העקרב: עוצמה מערערת יציבות

המזל האסטרולוגי האינטנסיבי, המסתורי והנלהב ביותר של גלגל המזלות, אשת העקרב יכולה להרגיז במהירות את הסובבים אותה עם אופייה השתלטני ונטייתה לעודף. יליד זה בעל אופי רכושני, קנאי ואינו נוטה לתת אמון, יכול להקשות במיוחד על חייהם של הקרובים לה עם עמדותיה החונקות לעתים.

רכושנות פולשנית

במערכת יחסים רומנטית, האישה עקרבת תתקשה לעתים קרובות לסבול את העובדה שבן זוגה יכול לנהל חיים מחוצה לה. הקנאה המוחרפת עלולה אפוא לדחוף את היליד לאמץ התנהגות חודרנית וזדונית כדי לשלוט בזוגתו ובאנשים סביבו.

5. אשת מזל אריה: אגו גדול מדי

אשת מזל אריה שאפתנית, סמכותית וגאה, היא ללא ספק אחת הילידים שהכי קשה להסתדר איתם בגלגל המזלות. עם צורך מתמיד להעריץ ולהכיר, היא יכולה להפוך במהירות לתובענית עם הקרובים אליה. מבטו מופנה ללא הרף לעבר הצלחה והכרה חברתית מוסיפה עוד לטמפרמנט הבלתי נסבל הזה לפעמים.

צורך בשליטה קבועה

בהקשר של מערכת יחסים אישית או מקצועית, אשת מזל אריה היא לעתים קרובות מכוונת וסמכותית. לכן היא יכולה להיות לא גמישה מול ההחלטות שהיא מקבלת ולסרב לכל ביקורת או תהייה.

נרקיסיזם עולה על גדותיו

אשת מזל אריה נוטה לאפשר לעצמה מעט מאוד מקום לספק וביקורת עצמית. רגילה להיות במרכז תשומת הלב, היא יכולה לפעמים להראות חוסר אמפתיה משווע כלפי אחרים. הסובבים אותה יצטרכו אז ללמוד להתמודד עם אישה שתמיד תחפש לזרוח ולהתבלט, גם אם זה אומר להאפיל על הסובבים אותה.

מגורים משותפים או מערכת יחסים עם חמשת המזלות הנשיים האלה עם דמויות לפעמים בלתי נסבלות עשויות להיות מאתגרות במיוחד. עם זאת, על ידי שמירה על תכונותיהם המתאימות והפגנת סבלנות והבנה, ניתן בהחלט ליצור קשרים חזקים עם כל אחד מהילידים הללו.

ברוך הבא » Blog » 5 מזלות של נשים שנחשבות לקשות: איך האופי שלהם יכול להפתיע?