5 דרכים מדהימות להפוך את גלילי הנייר שלך לאובייקטי יצירה!

Noah Levi

חשוב לא רק למחזר, אלא גם להיות יצירתי! הנה חמישה דרכים מדהימות שבהן אתם יכולים להשתמש מחדש בגלילי נייר השירותים שלכם באופן יעיל, ממוחשב ומהנה.

במקום לזרוק את צינורות הקרטון הקטנים האלה, למה לא להפוך אותם למשהו שימושי ודקורטיבי? הנה 5 טיפים מבריקים למיחזור גלילי נייר הטואלט שלך ולהעניק להם חיים שניים.

1. צור חפצים מעשיים

גלילי נייר טואלט יכולים להפוך לפריטים יומיומיים שימושיים שונים. הנה כמה דוגמאות :

זרעים לזרעים

למה לקנות עציצים לצמחים הצעירים שלך כשאפשר ליצור אותם מגלילי נייר טואלט? פשוט קפלו את הקצוות על עצמם כדי ליצור מיכל קטן והניחו שם כמה זרעים עם קצת אדמת עציצים. הצמחים שלך יפרחו בסביבה האקולוגית והחסכונית הזו. תרגיש חופשי ל להתאים אישית את הזרעים שלך עם עיצובים או תוויות הנושאות את שם הזרע.

לסדר כבלים

לכולנו יש כבלים שרועים ומסתבכים בבתים שלנו. השתמש בגלילי נייר טואלט כדי לשמור אותם מגולגלים היטב וקלים לאחסון. קופסה קטנה המכילה כמה גלילים מיושרים מאפשרת לך לארגן טוב יותר את החלל שלך ולהימנע מהטרחה.

2. ליצור יצירות אמנות

גלילי נייר טואלט מציעים אפשרויות מרובות ל-DIY ולקישוט. הנה כמה רעיונות לאפשר ליצירתיות שלך להשתולל:

ציורים דקורטיביים

על ידי חיתוך גלילי נייר הטואלט שלכם לרצועות דקות, תוכלו ליצור צורות גיאומטריות ומקוריות. לאחר מכן הרכיבו אותם כדי ליצור דוגמאות על תמיכה קשיחה כגון קרטון או קנבס. צבעו הכל לפי טעמכם ותלו את היצירה שלכם על הקיר.

זרים חגיגיים

כדי לחגוג אירוע מיוחד, הכינו זר באמצעות חתיכות חתוכות מגלילי נייר טואלט. קושרים אותם עם חוט או סרט. כך תקבלו א קישוט אוורירי וקלילמושלם למסיבת יום הולדת או אירוע חגיגי.

5 רעיונות יצירתיים למיחזור גלילי נייר הטואלט שלך
5 רעיונות יצירתיים למיחזור גלילי נייר הטואלט שלך

3. הכינו צעצועים לילדים

אין דבר חינוכי יותר עבור ילד מאשר להכין את הצעצועים שלו. גלילי נייר טואלט הם מקום מצוין להתחיל בו:

בובות אחראיות לסביבה

הזמינו את ילדיכם ליצור דמויות משלהם באמצעות גלילי נייר טואלט כגוף. הם יכולים לצייר פרצופים, להדביק אלמנטים לקישוט ולהוסיף חוטים לידיים ולרגליים. הבובות האלה יאפשרו לעורר את הדמיון והיצירתיות של ילדיכםתוך הקניית כבוד לסביבה.

מעגל שיש

על ידי חיתוך גלילי נייר טואלט לשניים והדבקתם על לוח קרטון או על קיר, תוכלו ליצור בקלות מעגל גדול עליו ניתן להחליק גולות. מושלם להעסיק ילדים במשך שעות.

4. עיצוב חפצי נוי

גם הפנים שלך ראוי לשיפור הודות לצינורות הקרטון הקטנים האלה. הנה כמה הצעות:

מחזיקי פנסים רומנטיים

צור אווירה חמימה על ידי הפיכת גלילי נייר הטואלט שלך למחזיקי פנס יפים. כדי לעשות זאת, חתוך דפוסים מהצינורות והכניס פנימה נר לד. כאשר אתה מדליק את הנרות, הדוגמאות יטילו צללים יפים על הקירות שמסביב.

רמקול עשה זאת בעצמך לסמארטפון שלך

אין צורך להשקיע ברמקולים יקרים כדי להגביר את הסאונד של הסמארטפון שלך. כל שעליך לעשות הוא לחתוך חריץ בגליל נייר טואלט כדי להכניס את הטלפון שלך. אתה יכול אפילו להשתמש בוואשי טייפ או צבע כדי להתאים אישית את הפריט הפשוט אך החכם הזה.

5. תמכו במגוון הביולוגי

גלילי נייר טואלט יכולים לשמש גם לשימור החי והצומח:

מקלט לחרקים

על ידי מילוי גליל נייר טואלט בפריטים טבעיים כמו זרדים, עלים או קש, אתה יכול ליצור מקלט לחרקים הקטנים המציפים את הגינה שלך. מקלטים אלה מוערכים במיוחד על ידי פרת משה רבנו, שימושיים למאבק בכנימות.

מאכילי ציפורים

הכנת מזין ציפורים עם גליל נייר טואלט היא פשוטה מאוד. פשוט מורחים חמאת בוטנים על החלק החיצוני של הצינור ומגלגלים אותה בזרעי ציפורים. לאחר מכן תלו את המזין על ענף עם חוט. החברים המכונפים שלך ייהנו בזמן שהם מציעים לך מופע יפהפה.

ברוך הבא » Blog » 5 דרכים מדהימות להפוך את גלילי הנייר שלך לאובייקטי יצירה!