5 דברים מוזרים שגברים עושים כשהם לא מאושרים במערכת היחסים שלהם

Noah Levi

במערכת יחסים רומנטית, אין זה נדיר עבור בני זוג להרגיש קצת אי נוחות בזמנים מסוימים. גברים, במיוחד, יכולים לאמץ התנהגויות מוזרות כאשר הם לא מאושרים עם בן זוגם. הנה 5 דברים מדהימים שגברים עושים כשהם לא מרוצים ממערכת היחסים הרומנטית שלהם.

1. הם הופכים רחוקים וקרים

אחד הסימנים הנפוצים ביותר לכך שגבר אינו מאושר במערכת היחסים שלו הוא המרחק הרגשי שהוא יכול לשים בינו לבין בת זוגו. זה אולי נראה קר, אדיש ופחות תקשורתי מאשר בעבר. זה יכול לבוא לידי ביטוי על ידי:

 • תשובות קצרות ולא מפורטות בשיחות
 • חוסר רצון לחלוק רגשות וחששות
 • חוסר עניין בפעילויות משותפות או בפרויקטים עתידיים
גבר אומלל במערכת יחסים
גבר אומלל במערכת יחסים

הצורך במרחב אישי

ייתכן גם שבני אדם מחפשים לבלות יותר זמן לבד. צורך זה במרחב אישי יכול להתפרש כחוסר עניין במערכת היחסים, אך הוא יכול להיות גם תוצאה של חוסר סיפוק עמוק שהוא חווה.

2. הם מבקשים להימנע מסכסוך בכל מחיר

גבר שאינו מרוצה במערכת היחסים שלו עשוי לנסות להימנע מקונפליקטים ודיונים קשים עם בת זוגו. הוא יכול לעסוק בהתנהגות פסיבית-אגרסיביתכמו:

 • השמעת הערות סרקסטיות או לעגניות
 • התעלמות מבעיות במקום לתקן אותן
 • הימנע משיחות רציניות על נושאים רגישים

השתקפויות פנימיות ותסכולים שלא בוטאו

גישה זו עשויה להיות תוצאה של הצטברות תסכולים וטינה שהוא אינו מביע בגלוי. על ידי הימנעות מקונפליקט, הוא עשוי לקוות לשמור על הרמוניה מסוימת במערכת היחסים, גם אם זה אומר לשמור על רגשותיו שלו שקט.

3. הם לטבול את עצמם בעבודה או פנאי שלהם

כאשר גבר אינו מרוצה ממערכת היחסים הרומנטית שלו, הוא עשוי לבקש לפצות על חלל זה על ידי הקדשת עצמו יותר לעבודתו או לתשוקותיו. זה עשוי לכלול:

 • בילוי שעות ארוכות במשרד
 • התחל להתאמן באופן אינטנסיבי ספורט או תחביב
 • השקעה בפרויקטים אישיים או מקצועיים חדשים

פרצה זמנית

פעילויות אלה יכולות להציע הסחת דעת מבורכת מחיי היומיום המאופיינים בחוסר שביעות רצון וחוסר שביעות רצון. עם זאת, העומס המתמשך הזה אינו פותר את בעיות היסוד של מערכת היחסים ואף עשוי לתרום להרחבה נוספת של הפער בין בני הזוג.

4. הם הופכים ביקורתיים יותר כלפי בן זוגם

גבר שאינו מאושר במערכת היחסים שלו עשוי נוטה להראות את עצמו ביקורתי יותר כלפי חברתו. אופן פעולה זה יכול להתבטא כ:

 • הערות גנאי על הופעתם או כישוריהם
 • ביטוי של אי שביעות רצון מתמדת ממאמציו של שותפו
 • דחייה שיטתית של רעיונות או הצעות של האחר

העברת אחריות

גישה זו יכולה להתפרש כניסיון להאשים את האחר כדי להימנע מהכרה באי שביעות רצונו של האדם. על ידי ביקורת גלויה על בן זוגו, הגבר עשוי לנסות להצדיק את אי הנוחות שלו על ידי האשמת האחר על תפקוד לקוי של מערכת היחסים.

5. הם יכולים להתחיל מערכת יחסים חדשה במקביל

במקרים מסוימים, גבר שאינו מרוצה במערכת היחסים שלו עשוי לבקש למלא את החלל הרגשי שהוא מרגיש על ידי יצירת מערכת יחסים חדשה עם אדם אחר. התנהגות זו היא כמובן הרסנית למערכת היחסים השברירית ממילא ויכולות להיות לה השלכות ארוכות טווח על האמון בין בני הזוג.

פיתוי הבגידה

בגידה היא לעתים קרובות סימן של חוסר שביעות רצון עמוק במערכת היחסים ועשויה להצביע על חוסר תקשורת או תשומת לב בין בני זוג. אם הגבר מרגיש שאינו מסוגל לפתור את הבעיות הקיימות עם בת זוגו, הוא עלול להתפתות לחפש נחמה וחיבה במקום אחר.

לסיכום, התנהגויות מוזרות אלה יכולות להיות השתקפות של אי נוחות עמוקה שגברים מרגישים כאשר הם לא מאושרים במערכת היחסים שלהם.שימוש חוזר. זה חיוני כדי לשמור על תקשורת פתוחה ואכפתית לזהות סימנים אלה ולטפל בקשיים בהם נתקלים יחד.

ברוך הבא » Blog » 5 דברים מוזרים שגברים עושים כשהם לא מאושרים במערכת היחסים שלהם