3 סימנים מתחילים שלב חדש של אושר גדול עד סוף 2023, על פי ההורוסקופ האצטקי

Noah Levi

הסימנים המבטיחים: אתה יכול לחוות אושר עצום בשלוש השנים הקרובות!

ה הורוסקופ אצטקי, שמקורו בתרבות הפרה-קולומביאנית, חוותה עניין מחודש בשנים האחרונות. על ידי הסתמכות על האנרגיות של בעלי חיים ואלמנטים טבעיים, אסטרולוגיה מסורתית זו מציעה פרספקטיבות שונות מאלה שנמצאות בדרך כלל בהורוסקופים מערביים. גלה למטה את שלושת סימני האזהרה לעידן חדש של אושר עד סוף 2023.

1. העונה המתאימה לאושר מנובמבר 2021

על פי התחזיות של ההורוסקופ האצטקי, חודש נובמבר 2021 מסמן את תחילתה של תקופה מוצלחת במיוחד עבור ילידים מכל הסימנים. תקופה זו יכולה להיות עשירה הזדמנויות ואירועים חיובייםובכך לקדם הגשמה ואושר הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

האלמנטים במשחק

השלב המאושר הזה יהיה מקושר לשילוב של שלושה מרכיבים מרכזיים:

  • המים : סמל של טיהור והתחדשות, זה יעזור להיפטר מהמוחות מחרדות ואנרגיות שליליות שנצברו.
  • כדור הארץ : מייצג יציבות ושורשיות, זה יגרום לאדם להרגיש מעוגן ובטוח מול שינויים ואתגרים עתידיים.
  • האויר : סמל אמיתי של חופש ויצירתיות, אלמנט זה יקדם פיתוח של רעיונות ומפגשים חדשים התורמים לאושר היומיומי.

השלטים הנוגעים בדבר

כל הילידים של 20 הסימנים של ההורוסקופ האצטקי יכולים להפיק תועלת מתקופה משגשגת זו. למרות זאת, נשרים, נחשים ויגוארים יצטרכו להפעיל ערנות מיוחדת כדי לא לפספס הזדמנויות או לתת להזדמנות שלהם לחמוק.

3 סימנים מתחילים שלב חדש של אושר גדול עד סוף 2023, על פי ההורוסקופ האצטקי
3 סימנים מתחילים שלב חדש של אושר גדול עד סוף 2023, על פי ההורוסקופ האצטקי

2. השפעת הצבע הירוק בשנת 2023

לדברי מומחים באסטרולוגיה אצטקית, הצבע הירוק יהיה במרכז ההשפעות האנרגטיות במהלך שנת 2023. זוהי אינדיקציה עיקרית לאושר והגשמה שכן ירוק מקושר באופן מסורתי עם שגשוג, צמיחה ואהבה.

אהבות פורחות

עבור זוגות ורווקים כאחד, שנת 2022 תהיה אפוא תקופה המתאימה לאהבה מאושרת והרמונית. קשרים רגשיים יכולים להתחזק, בעוד שלאנשים המחפשים אהבה יהיו סיכויים רבים יותר לפגוש מכריע.

התקדמות מקצועית

ברמה המקצועית, שנת 2022 יכולה להיות מסומנת על ידי הזדמנויות רבות להצלחה והתפתחות עבור ילידי המזל האצטקי השונים. עם זאת, אלה שעובדים ב תחומי הטבע, הסביבה או הבריאות יכול להפיק תועלת מחיזוק בולט יותר מהאנרגיות הנוכחיות.

3. גולת הכותרת של האושר בסתיו 2023

ההורוסקופ האצטקי חוזה תקופה מאושרת במיוחד עבור כל הילידים במהלך הסתיו 2023. אכן, עונה זו תהיה מסומנת על ידי יישור אסטרלי יוצא דופן, תורם לאושר ולהישג אישי.

קצור את הפירות של מאמציך

שלב זה של אושר גדול יהווה את השיא והתגמול של המאמצים והבחירות שנעשו במהלך השנתיים הקודמות. הילידים יכלו כך לראות את משאלותיהם מתגשמות ולקצור את פירות עבודתם ונחישותם.

זמן של חגיגה והכרת תודה

זה יהיה גם זמן מתאים לחגיגה, מפגשים ושיתוף עם יקיריהם. ילידי ההורוסקופ האצטקי יוזמנו לקבל את רגעי השמחה הללו בהכרת תודה ולנצל עד תום את האושר המוצע להם.

לסיכום, ההורוסקופ האצטקי חוזה תקופה של אושר גדול הנמשכת מנובמבר 2021 ועד סוף שנת 2023. ילידים יוכלו ליהנות מהשפעות חיוביות על ידי קשובים להזדמנויות ולסימני אזהרה לאורך כל השנה.תקופה משגשגת זו.

ברוך הבא » Blog » 3 סימנים מתחילים שלב חדש של אושר גדול עד סוף 2023, על פי ההורוסקופ האצטקי