3 טיפים מדהימים שיסייעו לך לשחזר ולקרוא הודעות שנמחקו מה-WhatsApp – גלה עכשיו!

Noah Levi

האם נמחקה לך הודעה חשובה בוואטסאפ ואתה רוצה לשחזר אותה? דברים אלו קורים, אך אל תדאג, יש לנו לך את הפתרון! גלה את 3 הטיפים הסודיים שיאפשרו לך לשחזר ולקרוא הודעות שנמחקו. אל תחמיא, זה פשוט יותר ממה שאתה חושב.

בין אם בטעות ובין אם בתכנון, כולנו מחקנו הודעות בוואטסאפ בשלב מסוים. אנשים רבים היו רוצים להיות מסוגלים לשחזר ולקרוא אותם מחדש. אם אתה אחד מהאנשים האלה, המאמר הזה בשבילך! אנחנו הולכים לחשוף בפניכם את הטריק הסודי לשחזור ולקרוא הודעות שנמחקו בוואטסאפ, כמו גם סמארטפון אנדרואיד זה על אייפון. לפני שתמשיך, חשוב לציין שהשיטות המוצגות כאן הן למטרות מידע בלבד ואין להשתמש בהן למטרות זדוניות.

שיטה 1: השתמש בגיבויים מקומיים כדי לשחזר הודעות ישנות

קודם כל, טוב לדעת שווטסאפ מבצעת גיבויים של השיחות שלך לעתים קרובות. הם נשמרים באופן מקומי במכשיר שלך וניתן לגבות אותם גם לחשבון Google Drive (עבור אנדרואיד) או iCloud (עבור iPhone). הודות לכך, ניתן לשחזר את ההודעות שנמחקו על ידי שחזור גיבוי קודם.

שלבים לשחזור גיבוי מקומי באנדרואיד:

 1. הסר את ההתקנה של WhatsApp מהסמארטפון שלך.
 2. עבור אל התיקיה "WhatsApp" בשורש הזיכרון הפנימי של המכשיר שלך. תמצא מספר קבצי גיבוי בשם "msgstore-YYYY-MM-DD.db.crypt12" התואמים לתאריכים שונים.
 3. זהה את הגיבוי שמכיל את ההודעות שברצונך לשחזר (לדוגמה, זו מהיום הקודם).
 4. שנה את שם הקובץ ל-"msgstore.db.crypt12".
 5. התקן מחדש את WhatsApp, ולאחר מכן במהלך ההתקנה הסכים לשחזר את הגיבוי כאשר האפשרות מציגה את עצמה.
 6. ההודעות שנמחקו שלך אמורות להיות גלויות כעת באפליקציה שוב.
גלה את 3 הטיפים הסודיים לשחזור ולקריאת הודעות שנמחקו ב-WhatsApp
גלה את 3 הטיפים הסודיים לשחזור ולקריאת הודעות שנמחקו ב-WhatsApp

שלבים לשחזור גיבוי iCloud לאייפון:

 1. הסר את התקנת WhatsApp מהאייפון שלך.
 2. ודא שיש לך גיבוי iCloud זמין (תוכל לבדוק זאת בהגדרות הטלפון שלך).
 3. התקן מחדש את WhatsApp ובצע את שלבי ההגדרה.
 4. כשתגיע למסך שחזור גיבויים, בחר "שחזר מ-iCloud".
 5. המתן לסיום השחזור, ואז ההודעות שנמחקו צריכות להיות זמינות שוב באפליקציה.

שיטה 2: השתמש באפליקציה של צד שלישי כדי לשחזר הודעות שנמחקו

יש גם אפליקציות של צד שלישי שיכולות לשחזר הודעות שנמחקו בוואטסאפ. עם זאת, חשוב להישאר זהיר בעת שימוש באפליקציות מסוג זה, מכיוון שלעתים הן עלולות להוות סיכון לאבטחת הנתונים ולפרטיות שלך.

יישומים לשחזור הודעות שנמחקו באנדרואיד:

 • GT Recovery : אפליקציה חינמית זו מאפשרת לך לשחזר הודעות WhatsApp שנמחקו, כמו גם סוגים אחרים של נתונים. זה דורש גישת שורש למכשיר שלך.
 • בטל מחיקה : אפליקציה זו זמינה בחנות Google Play ומציעה פונקציה לשחזור הודעות WhatsApp שנמחקו. שוב, נדרשת גישת שורש כדי להשתמש בתכונה זו.

יישומים לשחזור הודעות שנמחקו באייפון:

 • Dr.Fone – שחזור נתונים (iOS) : תוכנה זו פועלת במחשב שלך (PC או Mac) ויכולה לשחזר הודעות WhatsApp שנמחקו על ידי סריקה ישירה של האייפון שלך או חילוץ נתונים מגיבוי iTunes/iCloud.
 • iMyFone D-Back : זוהי תוכנית נוספת לשחזור נתונים באייפון. משתמשים יכולים לשחזר הודעות WhatsApp מהטלפון שלהם, גיבוי iTunes או גיבוי iCloud.

שיטה 3: נצל את ההתראות כדי לקרוא הודעות שנמחקו

למרות ששיטה זו לא יכולה באמת לשחזר הודעות שנמחקו, היא עדיין יכולה להיות שימושית לקריאת הודעות שנמחקו במהירות לאחר שנשלחו. למעשה, אפשר להשתמש ב- הודעות שהתקבלו בסמארטפון שלך כדי לראות את ההודעות שנמחקו בלי לפתוח את WhatsApp.

כדי לעשות זאת, פשוט משוך למטה את סרגל ההתראות כאשר אתה מקבל הודעה ב-WhatsApp. גם אם היא תימחק לאחר מכן על ידי השולח, תוכן ההודעה עדיין יהיה גלוי בהתראה. עם זאת, שימו לב שלשיטה זו יש מגבלות, שכן היא פועלת רק עבור הודעות שהתקבלו לאחרונה ולא עבור אלו שנמחקו לפני זמן רב.

על ידי ביצוע טיפים אלה, כעת אתה אמור להיות מסוגל לשחזר ולקרוא הודעות שנמחקו ב- WhatsApp. נצל אותו היטב וודא שאתה מכבד את הפרטיות של משתמשי אפליקציה אחרים. בהצלחה !

ברוך הבא » Blog » 3 טיפים מדהימים שיסייעו לך לשחזר ולקרוא הודעות שנמחקו מה-WhatsApp – גלה עכשיו!