שלושת המזלות שיחוו לחץ כבד במהלך השבוע מ-18 עד 24 בדצמבר: אין להם זמן למתנות!

Noah Levi

"עמוסים בעבודה או בעיות משפחתיות? האם החגים רק מוסיפים ללחץ? הנה מדובר על שלושה מזלות שיחוו שבוע מאתגר במיוחד, אבל יש דרך להתמודד!"

תקופת החגים היא לרוב שם נרדף לשמחה, מפגשים משפחתיים והחלפת מתנות. עם זאת, זה יכול להיות גם מקור ללחץ עבור סימנים אסטרולוגיים מסוימים, במיוחד במהלך השבוע שבין 18 ל-24 בדצמבר. הכוכבים דיברו, ולפי תחזיותיהם, לשלושה שלטים במיוחד יהיה שבוע עמוס ומנסה.

טלה: שבוע של רדיפה אחר זמן

עבור ילידי מזל טלה, השבוע בדצמבר יעמוד בסימן מירוץ נגד הזמן. בין מרוצי חג המולד האחרונים להשלמה לבין יעדים מקצועיים שיש להשלים לפני סוף השנה, לא תהיה לטלה דקה לנשום. כדי לא להיות המום מאירועים, הם יצטרכו להפגין ארגון ללא רבב.

מיין את פריטי העדיפות ברשימת המטלות שלך

על מנת לנהל בצורה הטובה ביותר את השבוע העמוס הזה, חיוני לטלה למיין את המשימות שלהם כדי לבצע. הם יצטרכו לקבוע מה הם סדרי העדיפויות ולהתמודד איתם תחילה, מבלי להסיח את דעתם על ידי פריטים פחות חשובים שעלולים להאט אותם.

האצלת אחריות מסוימת

אין צורך לשאת את משקל העולם על הכתפיים, במיוחד בזמנים לחוצים. בעוד טלה הם בדרך כלל עצמאיים ולוקחים אחריות במהירות, הם ייהנו מהעזרה שהסובבים אותם יכולים להציע להם. בדרך זו, הם יוכלו להקל על העומס שלהם ולהתמקד במטרות העדיפות שלהם.

בתולה: התמודד עם הבלתי צפוי בשלווה

ילידי בתולה הם לרוב אנשים מאורגנים וקפדניים, אבל זה לא יספיק כדי להגן עליהם מדאגות במהלך השבוע הזה של דצמבר. הם יצטרכו להתמודד עם אירועים בלתי צפויים שישבשו את התוכניות שנקבעו בקפידה, וכאילו זה לא מספיק, הלחץ של תקופת החגים יוסיף לחץ נוסף על הכתפיים העסוקות ממילא. כדי למנוע ממפגעים אלו השפעה רבה מדי על המורל והרווחה שלהם, הם יצטרכו לאמץ גישה עמידה וגמישה.

קבלו שלא תמיד הכל הולך כמתוכנן

חשוב לבתולה ללמוד להרפות ולקבל את העובדה שלפעמים דברים לא מסתדרים כמו שהם דמיינו. יכולת הסתגלות זו תאפשר להם לא להיות מוצפים מהמכשולים שהם נתקלים בהם בשבוע הכאוטי הזה.

מצא פתרונות יצירתיים לבעיות

במקום להתעכב על אירועים בלתי צפויים, עדיף לנסות לפתור אותם ביעילות ובמהירות. מכיוון שבתולות כבר טובות בארגון ובניהול זמן, הן יצטרכו להשתמש במיומנויות אלו כדי למצוא פתרונות מקוריים שיאפשרו להן לעקוף את המכשולים שהם נתקלים בהם.

מזל עקרב: התמודדות עם רגשות על גבול

עבור ילידי עקרב, השבוע בדצמבר יהיה רצוף רגשות עזים שיסבכו את חיי היומיום שלהם. המתחים שהצטברו במשך מספר שבועות עלולים סוף סוף להתפוצץ, מה שמסתכן בגרימת ויכוחים או אי הבנות בסביבתם האישית והמקצועית. כדי לא להיכנע ללחץ ולהימנע משריפת המחסניות שלהם, הם יצטרכו ללמוד לתעל את הרגשות העולים על גדותיהם.

בדוק את הרגשות שלך לפני שאתה פועל

זה יכול להיות קשה למזל עקרב לסגת מהרגשות החזקים שלו, אבל זה חיוני להימנע מפעולה אימפולסיבית בתקופה לחוצה. לקחת כמה דקות לנשום עמוק ולהבהיר את מחשבותיהם יאפשר לעקרבים לנהל טוב יותר את המצבים הקשים הללו.

הימנע לתת למתחים להפריע למערכות יחסים

כמובן שחשוב לתקשר איך אתה מרגיש ולשתף את הרגשות שלך עם הסובבים אותך, אבל זה חייב להיעשות בהקשר בריא ושליו. כדי להימנע מלאפשר למתחים להשפיע על מערכות היחסים שלהם עם יקיריהם או עמיתים, בני מזל עקרב יצטרכו להקפיד לבחור את הזמן הנכון לטפל בנושאים רגישים אלה.

  • טלה : שבוע של רודף אחר זמן, יש צורך לארגן את עצמך היטב ולהאציל תחומי אחריות מסוימים.
  • הבתול : לנהל את הבלתי צפוי בשלווה על ידי קבלה שהכל לא תמיד הולך כמתוכנן ועל ידי מציאת פתרונות יצירתיים לבעיות.
  • העקרב : התמודד עם רגשות גולמיים על ידי בדיקת רגשותיך לפני שאתה פועל והימנעות מלתת למתחים להפריע למערכות יחסים.

השבוע, בין ה-18 ל-24 בדצמבר, יהיו אלו שנולדו תחת מזל טלה, בתולה ועקרב. הם יצטרכו להכפיל את מאמציהם ולהשתמש בכישורים שלהם כדי להתגבר על הלחץ המצפה להם בתקופה העמוסה הזו.

ברוך הבא » Blog » שלושת המזלות שיחוו לחץ כבד במהלך השבוע מ-18 עד 24 בדצמבר: אין להם זמן למתנות!