פחות מ-2.35% מהאוכלוסייה מוצאים את התוצאה הנכונה תוך פחות מ-15 שניות. האם תעמוד בזה?

Noah Levi

במשך מספר שנים, ה חידותה משחקי חשיבה וה אתגרים אינטלקטואליים פופולריים מאוד באינטרנט וברשתות החברתיות. אתגרים אלו מאפשרים לנו להשתמש ביכולות הקוגניטיביות שלנו כדי לפתור בעיות מורכבות ולעורר את מוחנו.

היום, אנו מזמינים אתכם לבדוק את מנת המשכל שלכם על ידי ניסיון לפתור את האתגר הבא: מדובר בביצוע חישוב של המשוואה הבאה: 15-1(12÷4+1). חשוב לזכור כללי חישוב בסיסיים.

האם יש לך את מה שצריך כדי להיות אחד הגאונים שיכולים לבצע את החישוב הזה בפחות מ-15 שניות? בדוק את ה-IQ שלך ובואו נתחיל! מבחני IQ הם מדד לאינטליגנציה והיכולות הקוגניטיביות של האדם.

מבחן IQ: האם תמצא את התוצאה הנכונה?

מבחני IQ וחידות הם מבחני הגיון שעוזרים להעריך את רמת אינטליגנציה של מישהו. במסגרת מבחנים אלו, המשתתפים מתבקשים לפתור בעיות מתמטיות או אפילו שאלות מופשטות. לכן יש כאן שאלה של ביצוע חישוב המשוואה הבאה: 15-1(12÷4+1)=?.

מבחן IQ - מהי התוצאה של החישוב הזה
מבחן איקיו

כדי לעשות זאת, חשוב לזכור את כללי החישוב הבסיסיים, כגון סדר עדיפויות תפעולי או אפילו כפל וחילוק לפני חיבור וחיסור. לאחר שהעקרונות הללו יובנו ויישמו, נקבל בקלות את התשובה לשאלתנו.

כדי לעבור מבחני IQ וחידות, חיוני להתרכז וליישם את כללי החישובים היסודיים. ריכוז הוא המפתח להשלמת אתגרים אלו בהצלחה ובכך להתקדם. זה מאפשר לנו לשפר את כישורי פתרון הבעיות והקוגניטיביים שלנו. מבחני IQ וחידות הם תרגילים מאוד מעניינים שנותנים לנו את ההזדמנות ליישם את הידע שלנו.

פתרון האתגר נחשף

כל הכבוד לכל מי שלקח על עצמו את האתגר הזה והשתדל למצוא את הפתרון. התשובה הנכונה הייתה 11. אנו יכולים להגיע לתוצאה זו על ידי ביצוע החישובים הבאים: 15-1(12÷4+1) = 15-1(3+1) = 15-4 = 11.

מבחן IQ - מהי התוצאה של החישוב הזה - פתרון
פִּתָרוֹן

בין אם מצאתם את התשובה הנכונה ובין אם לא, אל תהססו לחלוק את האתגר הזה עם הסובבים אתכם ברשתות החברתיות ולתת להם את ההזדמנות להיענות לאתגר.

ברוך הבא » Blog » פחות מ-2.35% מהאוכלוסייה מוצאים את התוצאה הנכונה תוך פחות מ-15 שניות. האם תעמוד בזה?