מתחים חברתיים מערערים את שני המזלות בימים הסוערים של סוף 2023

Noah Levi

במרדף אחר השלווה: חוויות מאתגרות ומעניינות של שני מזלות בעידן החברתי המשתנה בסוף 2023

בסוף 2023, שני מזלות חווים מתחים חברתיים משמעותיים בחודש נובמבר. הכוכבים חושפים לנו היום את ההשפעה האסטרונומית במקורם של תהפוכות אלו המשפיעות במיוחד על ילידי RAM ו מַזָל עַקרָב. בואו נגלה יחד את הפרטים של השיבושים הללו וכיצד לנהל אותם טוב יותר.

סיכום

 1. טלה מתמודד עם מתחים: תהפוכות בעבודה וסכסוכים משפחתיים
  • גורם אסטרלי לקשיים בהם נתקלו
  • השפעה על התחום המקצועי
  • השלכות בתוך המשפחה והחיים הידידותיים
 2. עקרב מושפע מחוסר הבנה: קונפליקטים ובדידות
  • השפעות פלנטריות לא חיוביות
  • השפעות על מערכות יחסים רומנטיות
  • ספקות ושאלות אישיות
 3. איך להפיג מתחים? טיפים למזל טלה ועקרב

טלה מתמודד עם מתחים: תהפוכות בעבודה וסכסוכים משפחתיים

גורם אסטרלי לקשיים בהם נתקלו

מזל טלה, הנשלט על ידי כוכב הלכת מאדים, עובר את ההשפעה המזיקה של שבתאי במהלך חודש נובמבר. התנגדות זו מייצרת מתחים ביחסים עם אחרים וגם גורמת לחוסר יציבות מקצועית ומשפחתית מסוימת.

השפעה על התחום המקצועי

בעבודה, ילידי RAM להרגיש סביבה קונפליקטואלית שעלולה לערער את היציבות. חילוקי דעות, חילוקי דעות עם עמיתים או בכירים הם סדר היום, וגורמים למתח ועצבנות. אקלים כללי זה מוביל למרבה הצער להידרדרות באווירה, המקשה על קיום יחסים מקצועיים שלווים בתקופה זו.

השלכות בתוך המשפחה והחיים הידידותיים

המתחים אינם מוגבלים רק למסגרת המקצועית עבור ה RAM : הם מתבטאים גם בחיי המשפחה והחברה שלו. עימותים עם משפחה וחברים הופכים תכופים, ומשאירים מעט הפוגה לילידים שחייבים ללמוד לנהל את הרגעים הקשים האלה כמיטב יכולתם. האיזון המשפחתי נראה מאוים, אך חיוני לא להיכנע לכעס ולשמר את התחום הבסיסי הזה.

עקרב מושפע מחוסר הבנה: קונפליקטים ובדידות

השפעות פלנטריות לא חיוביות

לסימן של מַזָל עַקרָב, זהו היבט בין נוגה לפלוטו שנמצא במקור המתחים החברתיים שנתקלים בהם בסוף השנה. אנרגיות קוסמיות מתנגשות, יוצרות קונפליקט ואי הבנה הדדית עם העולם החיצון.

השפעות על מערכות יחסים רומנטיות

התחום הסנטימנטלי אינו חומק מהפרעות עבור ילידי מַזָל עַקרָב. בין ויכוחים, קנאה ופחד נטישה, הרגשות נדחקים והופכים קשרים רומנטיים למורכבים ולא יציבים. תקשורת נראית לפעמים בלתי אפשרית, וצוללת את האנשים האלה לבדידות כבדה למרות הצמא שלהם לאינטימיות.

ספקות ושאלות אישיות

ישנן שאלות רבות לעקרב בסוף 2023. הם מבקשים להבין טוב יותר את רגשותיהם ולעמת את שאיפותיהם העמוקות עם המציאות היומיומית. שאלות אינטימיות עלולות לגרום לבידוד זמני, להעצים את תחושת הבדידות ואת תחושת אי ההבנה.

איך להפיג מתחים? טיפים למזל טלה ועקרב

כדי להתמודד עם המתחים החברתיים של נובמבר 2023, כמו גם עם הקושי שמשתמע מכך, הנה כמה עצות מעשיות:

 • לתקשר באופן דיפלומטי : ביטוי עצמי על ידי בחירת מילותיך בקפידה יעזור לך לשמור על מערכות יחסים הרמוניות עם הסובבים אותך, למרות המתחים.
 • תרגול מדיטציה : רגעים אלו יקדמו חזרה לרוגע ואיזון פנימי, ובכך יאפשרו להתמודד עם קונפליקטים בצורה שלווה יותר.
 • קח זמן לעצמך : חיוני לדאוג לבריאותנו הפיזית והנפשית על ידי הנחת הייסורים התוקפים אותנו, אפילו לכמה רגעים בכל יום. הפסקה קבועה זו תעזור לנו לשמור על כוחנו להתמודד עם קשיים.

הבה נזכור כי תחזיות אסטרולוגיות נועדו להנחות אך לא צריכות לשלוט בחיינו. השפעות שמימיות הן גם זמניות וניתן להפחית את משקלן אם כל אדם משתמש בהן כדי לצפות ולהתמודד טוב יותר עם תקופות של סערות.

ברוך הבא » Blog » מתחים חברתיים מערערים את שני המזלות בימים הסוערים של סוף 2023