מזלות ואהבה: האם אתה בקשר עם הזוג הרעיל ביותר?

Noah Levi

החזירו את הארסניק: כיצד מתנהגות היחסים המשעשעים ביותר בין זוגות של מזלות שונים?

בעולם שלאַסטרוֹלוֹגִיָה, תאימות אהבה משחקת תפקיד חשוב. תמיד מעניין לדעת אם שני אנשים נועדו להיות ביחד או להיפך, מערכת היחסים שלהם מסתכנת להיות קשה לחיות איתם. לפיכך, כל זוג נוצר על ידי מזלות יש דינמיקה משלה, ושילובים מסוימים נוטים יותר ליצור מתח. גלה במאמר זה את הזוגות האסטרולוגיים הרעילים ביותר שראוי להימנע מהם.

שלטי מים ושלטי אש: תערובת נפיצה

אנשים שנולדו מתחת למים (סרטן, עקרב, דגים) מתקשים בדרך כלל להסתדר עם אלו שנולדו מתחת למזלות אש (טלה, אריה, קשת). אכן, שני המרכיבים הללו מנוגדים מטבעם, מה שיכול ליצור קונפליקטים רבים בתוך זוג השייך לקטגוריות אלו.

סרטן וטלה

סרטן, רגשי ורגיש, זקוק לביטחון רגשי במערכות היחסים הרומנטיות שלהם, בעוד מזל טלה, אימפולסיבי ועצמאי, מעדיף לפעול בחופשיות, מבלי לדאוג יותר מדי למצבי הרוח של בן הזוג. בברית זו, סרטן עלול להרגיש כל הזמן פגוע מחוסר הטקט והנטייה של מזל טלה לקבל החלטות מבלי להתייעץ עם אחרים.

מזל עקרב ואריה

מזל עקרב ואריה הם שני מזלות נלהבים וגאים מאוד, שאוהבים להיות במרכז תשומת הלב. יחד, הם עשויים להרגיש בתחרות מתמדת על שליטה במערכת היחסים והכוח זה על זה. בנוסף, קנאתו של מזל עקרב יכולה להתנגש עם הצורך של ליאו לפתות, ובכך ליצור אקלים של חוסר ביטחון ביניהם.

דגים ומזל קשת

מזל דגים, סימן המים פר אקסלנס, מחפש אינטימיות והתמזגות רומנטית, בעוד קשת, להוט לחופש, בורח מכל דבר שיכול לנעול אותו לחיים שגרתיים מדי. לכן, מזל דגים יכול להרגיש מתוסכל מבן זוג שלעיתים קרובות נעדר או אינו מסוגל לספק את הצרכים הרגשיים שלהם. יתר על כן, ההתחמקות הטבעית של בני מזל קשת יכולה לגרום לנטייה להסתיר דברים מסוימים, ולערער את הביטחון של מזל דגים.

סימני אוויר ומזלות אדמה: חוסר איזון מתמיד

בנימה נוספת, אנשים שנולדו תחת מזלות אוויר (תאומים, מאזניים, מזל דלי) מתקשים גם הם להסתדר עם אלה השייכים למזלות כדור הארץ (שור, בתולה, מזל גדי). ואכן, הראשונים קלילים, תקשורתיים ומשתנים, בעוד שהאחרונים קפדניים, פרגמטיים ויציבים. ההבדל הזה במזג יכול לסבך ברצינות את החיים המשותפים ביניהם.

מזל תאומים ומזל שור

מזל תאומים, פרפר גלגל המזלות, נמצא בחיפוש תמידי אחר חידוש וגירוי אינטלקטואלי, בעוד מזל שור מעדיף חיים פשוטים, המבוססים על ערכים בטוחים. מול הצורך של מזל תאומים לחוויות וחוסר יציבות, מזל שור יכול להרגיש מעורער, אפילו נטוש. לעומת זאת, מזל תאומים מסתכן להשתעמם עם בן זוג שהקצב שלו איטי מדי והרעיונות שלו צפויים מדי.

מאזניים ובתולה

מאזניים, הסימן החברותי והפייס פר אקסלנס, אוהב להיות מוקף ולהתפתח באווירה הרמונית. עם זאת, היא עלולה להיתקל בקושי לשתף פעולה עם בתולה, שהדיוק והקפדה על הפרטים שלה נוטים לרוב לשלמות. בזוגיות, הדרישה הזו של מזל בתולה יכולה להכביד על מזל מאזניים, שבתמורה יעשה רושם ששום דבר לא יכול לספק את בן זוגם התובעני.

מזל דלי וגדי

מזל דלי, נון-קונפורמיסט ואוונגרד, מקדים לרוב את זמנו, מתעלם ממוסכמות חברתיות. לעומת זאת, מזל גדי קשור מאוד למסורות ולכבוד לכללים שנקבעו. במערכת היחסים הזו, הניגוד בין המודרניות של מזל דלי לבין השמרנות של מזל גדי יכול ליצור חוסר הבנה הדדי, כל אחד שופט את השני לפי הקריטריונים שלו.

סימנים כפולים: עוצמה ויריבות נוכחים

לבסוף, שילובים מסוימים בין שני אנשים מאותו סימן יכולים גם להוליד מערכות יחסים רעילות. ואכן, התכונות והפגמים של כל סימן מחריפים אצל זוגות אלה, ולעתים מובילים ליריבות הרסנית על האיחוד ביניהם.

טלה-טלה

שני טלה ביחד זה קצת כמו שני כוחות שאי אפשר לעמוד בפניהם שמתנגשים ללא הרף. האימפולסיביות שלהם דוחפת אותם לקחת סיכונים, מה שעלול להוביל לקונפליקטים מתמידים ומתישים.

מזל עקרב-עקרב

מנה כפולה של תשוקה, אבל גם מנה כפולה של קנאה ומניפולציה בצמד האינטנסיבי הזה. האקלים הנובע מכך של חשדנות ועוינות יכול להרוס במהירות כל סיכוי לאושר משותף.

מזל גדי-גדי

הנטייה של מזל גדי לפסימיות ולשליטה מוצאת הד בולט במיוחד בברית זו. טנדם זה מהדהד לעיתים קרובות בשגרה, קור וחוסר שביעות רצון כללית, עקב חוסר גמישות וספונטניות.

כמה זוגות אסטרולוגיים נראה שנועד להיתקל בקשיים יותר מאחרים. כמובן, זה לא אומר שזה בלתי אפשרי עבורם לחיות סיפור יפה, אבל יש לגשת לתאימות האהבה שלהם בזהירות ובמודעות למכשולים האפשריים להתגבר עליהם.

ברוך הבא » Blog » מזלות ואהבה: האם אתה בקשר עם הזוג הרעיל ביותר?