מדוע המזלות הסיניים הגרועים ביותר נחשבים כה מרושעים? גלה את התשובה!

Noah Levi

חקרנו את הסודות של האסטרולוגיה הסינית: מה גורם לחלק מהמזלות להיות כה משמעותיים בחיינו ואיך אנו יכולים להתמודד עם התחלאות שלא ברצוננו.

בתוך ה גלגל המזלות הסיניכל פרט מיוצג על ידי אחד מהשנים עשר בעלי חיים המרכיבים את הבסטיישן המיסטי הזה. לכל חיה יש את שלה מאפיינים ובכך משפיעה על חיי היומיום שלנו, על תכונות האופי שלנו, על כישורי העבודה שלנו ועל מערכות היחסים הרומנטיות שלנו. בעוד שסימנים מסוימים נערצים על היותם עוצמתיים, חמים או כריזמטיים, לאחרים יש היבטים אפלים יותר. במאמר זה נדגיש את המזלות הסיניים המגעילים ביותר ומה עושה אותם כל כך מרושעים.

הדרקון: גאה ודומיננטי

להיות אחד הסימנים הסמליים ביותר של לוח ירח סיניהדרקון מוצג לעתים קרובות כהוויה עוצמתי ומפתה. עם זאת, יהירותו הגדולה ורצונו לשלוט יכולים להתגלות כמסוכנים. לאדם שנולד תחת השלט הזה יש שאפתנות רבה ולא יהסס לרסק את מי שעומד בדרכם להשיג את מטרותיהם. ייתכן שיש לה גם נטייה לתמרן את הסובבים אותה כדי לספק את רצונותיה.

דרקונים במערכות יחסים רומנטיות

באהבה, הדרקון צריך להרגיש נערצים ומכובדים כדי להרגיש סיפוק. הוא יכול להיות מאוד קנאי ורכושני, מה שעלול להוביל למערכות יחסים סוערות.

דרקונים בעבודה

בעבודה, הדרקון הוא מנהיג טבעי ולא יקבל בקלות את הדירוג או פיקודו של מישהו אחר. לעתים קרובות הוא נחשב קשוח ותובעני עם עמיתיו.

הנמר: בלתי צפוי וכועס

נחשב לאחד הסימנים החזקים ביותר של גלגל המזלות הסיני, הנמר הוא חיה בעלת נוכחות מרשימה ומרתקת. עם זאת, כוח זה מסתיר גם אופי אימפולסיבי ו גַחְמָנִי.

האופי המשתנה של בעל חיים זה יכול להציב בעיות על בסיס יומיומי ולפגוע במערכות יחסים. בזמנים קשים, הנמר נוטה לפעול בלי לחשוב ויכול להראות כעס רב. אישיותו האינטנסיבית והמזג הלוהט שלו הופכים אותו לסימן המסוגל להתפרצויות זדוניות כאשר הוא נסער.

נמרים במערכות יחסים רומנטיות

מאוהב, הנמר גם מאוד נלהב ומגונן כלפי החצי השני שלו. מתחים וקונפליקטים תכופים כי בעל חיים זה דורש הרבה מקום ומתקשה לשים בצד את הדחפים שלו. האהבה לטיגריס חייבת להיות חזקה ומסומנת בסימני חיבה רבים כדי לשרוד.

נמרים בעבודה

בעבודה, הנמר הוא חיה קרבית שלא מפחדת להתמודד עם אתגרים. מצד שני, האימפולסיביות הרבה שלו עלולה לתעתע בו ולהכתים את מערכות היחסים המקצועיות שלו.

המזלות הסינים הגרועים ביותר ומה הופך אותם למרושעים כל כך!
המזלות הסינים הגרועים ביותר ומה הופך אותם למרושעים כל כך!

הנחש: ערמומי וערמומי

סמל אוניברסלי של ערמומיות ולפעמים אפילו רוע, הנחש נחשב לעתים קרובות למזל מרושע בעולם. גלגל המזלות הסיני. המגנטיות הזו והיכולת הזו להחליק לכל מקום מעניקות לנחש הילה של מסתורין ומשיכה מיוחדת לסודות.

עם זאת, קורה שאנשים שנולדו תחת השלט הזה מראים את עצמם כמקיאווליים ומניפולטיביים כדי להשיג את מטרותיהם.

נחשים במערכות יחסים רומנטיות

בענייני לב, הנחש הוא צ'ארמר מלידה, אבל גם מאוד רכושני וקנאי. אהבה אולי חזקה, אבל היא חייבת להישאר דיסקרטית; אחרת, זה עלול לעורר דאגה או חוסר אמון בבן הזוג שלהם.

נחשים בעבודה

במשרד, הנחש מצטיין באמנות המניפולציה לטפס בסולם מבלי למשוך תשומת לב לעצמו. עם זאת, זה גם יכול להוביל אותו לאמץ התנהגות לא נאמנה ומתעתעת כלפי עמיתיו.

התרנגול: גאה ואגוצנטרי

התרנגול הוא בעל חיים שאוהב להיות באור ולהאיר מול אחרים. מאוד בטוח בעצמו, הסימן הזה של גלגל המזלות הסיני לפעמים יכול להיות יומרני יתר על המידה, עד כדי להיות יהיר ומתנשא.

תרנגולים במערכות יחסים רומנטיות

באהבה, לתרנגול יש ביטחון עצמי רב, אבל זה יכול לפעמים להפוך לשאננות ולהוליד התנהגות סמכותית או נרקיסיסטית. לעתים קרובות הוא מחפש שלמות בשותפים שלו ולא יהסס להרצות להם אם הם לא יעמדו בציפיות המאוד גבוהות שלו.

תרנגולים בעבודה

בעבודה, התרנגול נוטה לטעון את עצמו בכוח כדי להתבלט על פני מתחריו. למרבה הצער, הדבר עלול להוביל לקונפליקטים ולעורר תגובות שליליות מהסובבים אותם מבחינה מקצועית.

אם לכל מזל אסטרולוגי סיני יש את הצללים והחולשות שלו, צריך לזכור שאנחנו לא יכולים לצמצם אדם לחיית הטוטם שלו. השפעות אסטרליות הן מורכבות ומגוונות, בדיוק כמו הטבע האנושי עצמו. אל לנו לשכוח שכולנו ניחנים ביכולת לבחור את דרכנו ולהשפיע על גורלנו דרך מעשינו וכוונותינו.

ברוך הבא » Blog » מדוע המזלות הסיניים הגרועים ביותר נחשבים כה מרושעים? גלה את התשובה!