מאחורי הקלעים של גלגל המזלות הסיני: חשיפת הסימנים האפלים והמרשעים – מי הם ומדוע הם מדאיגים?

Noah Levi

חידת סוד המזלות הסיניים: מהם הישויות שמאחורי האפלה, ומדוע הן נחשבות לנרעות ביותר?

גלגל המזלות הסיני הוא מערכת אסטרולוגית אבות המבוססת על מחזור הירח, עם שתים עשרה סימנים שונים המייצגים בעלי חיים לכל אחד מאפיינים מסוימים. בין הסימנים הללו, אנו מבחינים בשלושה הבולטים בצד המגעיל והמרושע שלהם. אז, מי הם ואיזה תכונות אישיות מייחדות אותם כדי להפוך אותם למדהימים בעיני סימנים אחרים?

הנחש: פיתוי בהתגלמותו

אחד המזלות המסתוריים והמסקרנים ביותר של גלגל המזלות הסיני הוא ללא ספק הנחש. נולד בסימן החוכמה והאינטואיציה, הוא גם מייצג פיתוי ויכול להשתמש בקסמיו כדי לתמרן אחרים לטובתו.

ישויות מרתקות אך מסוכנות

לילידי נחשים יש לרוב הילה של מסתורין סביבם, מה שהופך אותם לאטרקטיביים ומרתקים במיוחד עבור אחרים. הם מסוגלים להשתמש בקסם ובאינטליגנציה שלהם כדי לפתות ולקבל את מה שהם רוצים. עם זאת, אותה איכות גם מאפשרת להם לתמרן בשיקול דעת ולהציב מלכודות אדירות למי שעומד בדרכם.

שאיפה בלתי מעורערת

מונעים על ידי שאפתנות טורפת, ילידי הנחש מחפשים כל הזמן כוח והכרה. הם מוכנים לעשות הכל כדי להשיג את המטרות שלהם, גם אם זה אומר מזלזלים בכללי האתיקה והמוסר. החיפוש המטורף הזה להצלחה יכול גם להוביל אותם למחוץ את המתחרים שלהם ולהראות מעט התייחסות לרגשות אנושיים.

הדרקון: גאווה וכעס על המפגש

מכל הסימנים של גלגל המזלות הסיני, הדרקון הוא זה שמגלם בצורה הטובה ביותר כוח והדר. הוא נולד תחת קבוצת כוכבים דומיננטית, הוא ניחן באישיות חזקה ובלתי ניתנת לשליטה, ביכולתו להיות אפקטיבי ואף יהיר כלפי בני גילו.

גאווה מוגזמת

ילידי דרקון נוטים להפגין בגאווה את עליונותם ולזלזל באלה שהם רואים כפחות ראויים מעצמם. התחושה שלהם שהם גדולים מהחיים עצמם דוחפת אותם לעתים קרובות לפעול מבלי להתחשב בשאיפות או בצרכים של אחרים. זה הגביר את הגאווה נחשב למקור גדול של רוע בתרבות הסינית.

שלושת הפנים האפלות של גלגל המזלות הסיני: מי הם הסימנים האלה ומה הופך אותם למרושעים כל כך?
שלושת הפנים האפלות של גלגל המזלות הסיני: מי הם הסימנים האלה ומה הופך אותם למרושעים כל כך?

הרוח הנקמנית של הדרקון

גאה ונועז, הדרקון לא יכול לסבול שום עבירה או השפלה. עלבון כזה לעולם לא יישאר ללא עונש לאורך זמן בקרב הילידים של השלט הזה שיכולים להיות קיצוניים כועס וממורמר. הצמא שלהם לנקמה באלה שלא הצליחו לכבד את כבודם הוא בלתי נתפס, ומכאן המוניטין של הדרקון כמזל הזועם ביותר של גלגל המזלות הסיני.

חזיר הבר: אכזריות שקטה

פחות מוכר מעמיתיו האירופים, החזיר הוא בכל זאת סימן מפחיד באסטרולוגיה הסינית. אכן, המוניטין האפל והמרושע שלו נובע בעיקרו מהמזג הדיסקרטי, אפילו הערמומי שלו, כמו גם מהיכולת שלו לתמרן ולפגוע עמוקות במי שחוצים את דרכו.

אינסטינקט הישרדות חסין תקלות

חזיר הבר יעשה הכל כדי להבטיח את הישרדותו ואינו יכול לשאת את הרעיון של כישלון או תבוסה. כדי לשמור על שלמותו הפיזית והמוסרית, הוא יכול לפעמים לקבל החלטות דרסטיות ורדיקליות מבלי להבין עד הסוף את כל ההשלכות. הקור וחוסר הרחמים הזה לתרום למתן תמונה מפחידה למזל הזה של גלגל המזלות הסיני.

הכפילות של מזל עקרב

ילידי חזירים הם מאסטרים באמנות להסתיר את כוונותיהם האמיתיות ולשחק על כמה שולחנות בבת אחת. המוח המחושב שלהם, כמו גם היכולת שלהם לתמרן אחרים כדי להשיג את מטרותיהם, הופכים אותם ליריבים אדירים שלא יעצרו כלום כדי להשיג את מה שהם חומדים. המוטו שלהם: המטרה מקדשת את האמצעים.

ברוך הבא » Blog » מאחורי הקלעים של גלגל המזלות הסיני: חשיפת הסימנים האפלים והמרשעים – מי הם ומדוע הם מדאיגים?