למה לא לעשות? 13 פעילויות שכדאי להימנע מהן ביום שישי ה-13 כשאתה באמונות טפלות!

Noah Levi

הכירו את רשימת האיסורים ליום שישי ה-13: מזהירים אותך, אל תנסה את המזל שלך כשאתה באמונות טפלות!

יום שישי ה-13 נחשב לרוב ליום של מזל רע ואירועים מוזרים. אם אתם בעלי אמונות טפלות, הנה רשימה של 13 דברים שאסור לעשות ביום המיוחד הזה. עקוב אחר העצות הבאות כדי למנוע אסון ושיהיה לך יום שליו.

1. לא להסתכל על הירח המלא

שם ירח מלא מה שקורה ביום שישי ה-13 יכול להגביר את הטעיות של אמונות טפלות. הימנע מהתבוננות בירח בסביבות התאריך הזה, מכיוון שהוא עלול לעורר את הפחדים שלך ולדלק את הדמיון שלך. יש לך מזל פעם אחת, 14 באוקטובר 2023 הוא ירח חדש.

2. שוכחים את המטריה הסגורה בפנים

פתח א מִטְרִיָה בתוך בניין מאמינים שהוא מביא מזל רע. לכן, אם אתה באמת רוצה להגן על עצמך מכל חוסר מזל אפשרי, השאר את המטריה שלך סגורה היטב כאשר אתה לא צריך להשתמש בה.

13 דברים שאתה בהחלט לא צריך לעשות ביום שישי ה-13 כשאתה באמונות טפלות
13 דברים שאתה בהחלט לא צריך לעשות ביום שישי ה-13 כשאתה באמונות טפלות

3. היזהרו מפיהוק בלי היד מול הפה

פיהוק בלי לכסות את הפה יהיה גס רוח, במיוחד כשאתה נמצא בקרבת אנשים אחרים. אבל נוסף על כך, פיהוק ביום שישי ה-13 בלי לשים את היד על הפה עלול להזמין רוחות זדוניות להיכנס בך.

4. נהל את הפחד שלך

יום שישי ה-13 יכול להיות יום שבו פַּחַד לקחת את החלק העליון. לכן, במקום להיכנע לחרדות ולאמונות טפלות, נסה לנהל את הפחדים שלך על ידי הקפת עצמך באווירה חיובית. דבר עם חברים, האזן למוזיקה מרגיעה או נסה לשלוט בנשימה שלך.

5. הימנעו מישיבה עם רגליים על כיסא

זה אמר את זה ישיבה עם רגליים על כיסא יכולה לגרום לכך שלא תתחתן לעולם. לכן, אם אתה רווק ואמונות טפלות, הימנע מעמדה זו כדי לתת לעצמך את הסיכוי הטוב ביותר למצוא אהבה.

6. היזהרו מהמספר 13

המספר 13 נחשב לעתים קרובות חסר מזל. בין אם במלון ללא חדר 13, בכרטיסי הגרלה או אפילו במספרי רחובות, עדיף להימנע ככל האפשר ממספר זה.

במסעדה

כשאתם במסעדה, אם אתם 13 ליד השולחן, כמה אנשים מאמונות תפלות עלולים לראות בזה סימן לאבדון הממשמש ובא. אז נסו להימנע מ-13 אורחים בארוחה, או, אם זה בלתי אפשרי, למה לא לשים קישוט יפה כדי לשבור את הסמליות השלילית הזו?

בעבודה

אם תכננתם פגישה חשובה ליום הגורלי הזה, עדיף לדחות את הדייט כדי לא להסתכן בקשיים או בהפתעות לא נעימות בעבודה.

7. העדיפו מדרגות למעליות

מעליות יכולות להוות מקור ללחץ ביום שישי ה-13, במיוחד אם הן תקועות בין שתי קומות. כדי למנוע אי נוחות כזו ולהרגיע את העצבים שלך, עלה במדרגות ביום המיועד.

13 הדיברות לאמונות טפלות ביום שישי ה-13
13 הדיברות לאמונות טפלות ביום שישי ה-13

8. ערכו את השולחן בקפידה

אם אתם מתכננים ארוחה בבית ליום שישי ה-13, אל תשכחו לסדר את השולחן בקפידה. זה ימנע תאונות כמו סכין שנפלה או זכוכית שנשפכה שעלולים להתפרש כסימנים לאסון.

9. אל תזרקו מלח על הכתף השמאלית

מלח עמוס בסמלים חיוביים, אך חשוב להשתמש בו נכון כדי להימנע מהבאת מזל רע. השלכתו על הכתף השמאלית תרחיק רוחות רעות, אז אל תוותרו על התרגול הזה ביום שישי ה-13.

10. היזהר ממפגשים בלתי סבירים

יום שישי ה-13 יכול להיות מקור למפגשים בלתי צפויים. הישאר ערני לגבי האנשים שאתה פוגש והמקומות שאתה הולך אליהם כדי לא למשוך כלפיך ויברציות שליליות.

11. כבדו את האמונות הטפלות הנפוצות ביותר

נתקלים בחתול שחור, הליכה מתחת לסולם או שבירת מראה הם כולם דוגמאות לאמונות טפלות שאנשים רבים מאמינים בהן. ביום שישי ה-13, חשוב יותר מתמיד לכבד את הסימנים הללו כדי לא לגרום למזל רע.

12. גע בעץ כדי להדוף כישוף

הביטוי "עץ לגעת" נובע מכך שעץ נחשב זמן רב לחומר קדוש ומגן. המחווה מורכבת מדפיקה קלה על עץ על מנת להגן על אדם או מצב שאנו מזמנים במחשבותינו. אז אל תהססו להשתמש בתרגול הזה לאורך יום שישי ה-13 שלכם.

13. הצג הומור מול סימנים רעים

לבסוף, גם אם אתם בעלי אמונות טפלות, זכרו שחשוב לשים את הדברים בפרספקטיבה ולזכור שרוב האירועים השליליים שאנו עלולים להיתקל בהם בחיי היומיום שלנו אינם תלויים במזל רע. אז, לנוכח סימנים רעים, לקחת אותם בהומור ולדעת לצחוק עליהם במקום להמחיז אותם.

ברוך הבא » Blog » למה לא לעשות? 13 פעילויות שכדאי להימנע מהן ביום שישי ה-13 כשאתה באמונות טפלות!