למה אף פעם לא לשאול את השאלות האלה? 9 טיפים שימנעו ממך את הבושה והעוני

Noah Levi

הגילוי של הסודות: 9 הדברים שמובילים אתכם לאומללות ועוני, ואתם אף לא מבינים את זה!

בחיי היומיום, שיתוף ונדיבות הם ערכים המקודמים לבניית קשרים חברתיים חזקים. אבל האם ידעת שלפי תרבויות ומסורות מסוימות, פריטים אישיים מסוימים צריכים להישאר אך ורק שלך? יש רשימה של דברים שלעולם לא כדאי להלוות, המבוססת על אמונות עתיקות הקשורות לאומללות ועוני. בואו נגלה יחד את תשעת הפריטים האינטימיים האלה שעשויים למשוך אנרגיות שליליות ברגע שיעזבו את ידינו.

תכשיטים ושאלת האנרגיה האישית

תכשיטים לא משמשים רק כאביזרי אופנה; הם יכולים גם להיות וקטורים רבי עוצמה של אנרגיה אישית. השאל תכשיט אולי נראה טריוויאלי, אבל בתרבויות רבות זה שווה לתת קצת מהמהות של אחד לאחר. העברה זו עשויה להביא ל- חיבור לא נוח עם גורלו של הלווה, ובפוטנציה, א העברת אנרגיה שלילית חזרה לבעלים המקורי.

הלוואות תיקים וסיכון פיננסי

הארנק, ככלי קיבול לכספנו ולכרטיסים האישיים שלנו, נתפס לעתים קרובות כסמל שלנו בריאות כלכלית. להלוות אותו זה כמו לתת למישהו אחר להשתלט על היציבות הכלכלית שלנו. אמונה טפלה אפילו מרחיקה לכת ומציעה זאת הלוואת התיק יכול לזרוע את הזרעים של עוני עתידיבשל ההפרעה המטפיזית שנוצרה.

בגדים: טביעות וזהויות

הבגדים חדורים באינטימיות של הלובש שלהם ושלהם אנרגיה ייחודית. להשאיל אותם זה כמו לחלוק חלק מהזהות האישית שלנו. בנוסף, מאמינים כי לתת למישהו אחר ממש להיכנס "לנעלינו" יכול להוביל ל- חילופי טביעות אנרגיה שעלול לטשטש את הדרך שלנו להצלחה ולשגשוג.

המפתחות: פתיחת הדלת למזל רע

מפתחות מחזיקים בכוח סמלי חזק: הם נותנים לנו גישה למקדשים האישיים שלנו, לבתינו. להלוות אותם זה להסתכן בפתיחה באופן סמלי את הדלת להשפעות חיצוניות לא ידועות ועלולות להזיק. מסורות מסוימות מזהירות מפני שיתוף המפתחות שלנו כי זה יכול להזמין מזל רע להיכנס לחיינו.

המסרק: אינטימיות ואובדן חיוניות

המסרק הוא כלי אישי הקשור אליו לנהל את המראה שלנו והבריאות שלנו. בפולקלור של תרבויות רבות, השאלת מסרק היא שם נרדף לשיתוף בכוח החיים של האדם, מה שיכול להיות מתורגם ל ירידה בחיוניות או אפילו העברת חוסר מזל, במיוחד אם השיער נשאר נצמד לאובייקט המאוד אינטימי הזה.

מלח: מרכיב של שגשוג

בעל ערך היסטורי ולפעמים משמש כמטבע, מלח מגלם שגשוג והגנה. נתינתו או השאלתו יכולה להתפרש אפוא כמיצוי המשאבים שלנו. מחווה חסרת משמעות לכאורה כמו העברת מלח לאדם אחר יכולה, על פי אמונות מסוימות, להיות דרך לדלל את המזל שלנו ולהחליש את מעמדנו בחיים.

מספריים וחוט: חיתוך קשרי המזל

מספריים וחוט הם כלים המשמשים להפרדה ולכריכה, בהתאמה. פעולת ההלוואות מרמזת, באופן סמלי, לחתוך קשרים במזל טוב או לעכב את הדרך שלנו. חפצים אלה מגלמים את הרעיון של שינוי סופי אשר, כאשר הוא מושאל, יכול לאותת על א סירוב להתקדמות או המשכיות חיובית בקיום שלנו.

סבונים ומוצרי טיפוח: החלפת הילות

סבון ומוצרי טיפוח הם הרחבות שלנו היגיינה אישית וההילה שלנו. שיתוף מאמרים אלה עשוי להסתכם חילופי הילות, העברת אנרגיות וחוויות שאינן שייכות לנו. מסורות מזהירות שפעולה כזו עלולה למחוק את האנרגיות החיוביות שטיפחנו בקפידה.

ספרים: העברת ידע או מזל רע?

אם ניתן לראות בהשאלת ספר מעשה של חינוך ושיתוף ידע, אמונות טפלות מסוימות מצביעות על כך שעם כל עמוד, נוכל לחלוק גם קטעים מהגורל שלנו. לפיכך, רצוי להשאיל ספרים בהבחנה, לאור הסיכון של להעביר לא רק ידעאבל אולי גם מזל רע.

חקר האמונות הללו מספק תובנה מרתקת לגבי פרקטיקות תרבותיות סביב החזקה ושיתוף. אולי אין צורך לקחת כל אחת מהאמונות הטפלות הללו באופן מילולי, אבל מעניין לשקול כיצד הן משקפות את הערכים והדאגות של קהילות שונות לאורך ההיסטוריה. בפעם הבאה שאתה עומד להשאיל משהו אישי, מחשבה קטנה על האמונות האלה עלולה לעבור בראשך.

ברוך הבא » Blog » למה אף פעם לא לשאול את השאלות האלה? 9 טיפים שימנעו ממך את הבושה והעוני