לאיזה מקום בבית אתה יכול להסתיר את הכסף שלך בביטחה מרבית?

Noah Levi

באיזו פינה של הבית אתם מחביאים את החסכונות שלכם? גילוי המקום הבלתי צפוי והבטוח ביותר להסתיר את הכסף שלכם!

בימינו, אנשים רבים בוחרים לשמור חלק מהמזומנים שלהם בבית מסיבות שונות כגון מצבי חירום פיננסיים, חוסר אמון בבנקים, או פשוט כדי שיהיה לך עתודת מזומנים נגישה במהירות. מצא מקום בטוח להסתיר את הכסף שלך יכול להיות קשה, אבל יש כמה פתרונות יעילים להבטחת החסכונות שלך. חיוני לבחור מיקום דיסקרטי שאינו מובן מאליו לגנבים פוטנציאליים.

פנה מקום לאחסון חכם: מקומות מסתור בלתי צפויים

כדי להגן על הכסף שלך מפני פורצים ואנשים לא דיסקרטיים אחרים, הכלל הראשון הוא לא לאחסן אותו במקומות מסורתיים שבהם סביר להניח שהם יחפשו קודם. יש להימנע בכל מחיר ממקומות מסתור מסורתיים כמו מזרונים, מגירות שולחן או אפילו קופסאות תכשיטים. הנה כמה רעיונות אחסון יוצאי דופן:

 1. בקופסת פח ריקה : קבלו קופסת שימורים של ירקות (בגודל בינוני), נקו אותה ביסודיות והניחו בה את כספכם לפני שאתם אוטמים אותה עם סרט. לאחר מכן אחסן את הפחית המזויפת הזו בין אלה שבאמת ממולאים בארון או על מדף.
 2. מוסתר מאחורי ספרים : בספרייה מצוידת אפשר להחביא את כספכם בין דפי ספר ישן או בספר מזויף שהכנתם עם קופסת קרטון.
 3. בתוך צמח : אם יש לכם עציצים, חפרו חור בתחתית העציץ והניחו מיכל אטום ובו הכסף שלכם. לאחר מכן מכסים באדמת עציצים כך שמקום המחבוא יהיה בלתי נראה לעין בלתי מזוינת.
 4. בתחתית כפולה של רהיט : רהיטים מסוימים יכולים ליצור מקום אחסון סודי הודות למבנה שלהם. למשל, החלק הפנימי של דלת ארון, החלל מתחת למגירה או גב מראה.
איפה המקום הכי בטוח בבית להחביא את הכסף שלך?
איפה המקום הכי בטוח בבית להחביא את הכסף שלך?

הגן על הכסף שלך על ידי התחשבות באירועים ביתיים

בנוסף לפריצות, ישנה חשיבות מכרעת גם לבחור מקום מסתור שמגן על הכסף שלכם מפני תאונות שיכולות לקרות בבית כמו שריפות, שיטפונות או אפילו צנרת התפוצצה. להלן מספר טיפים למניעת סיכונים אלו:

 • הימנע מאזורים רטובים ומועדים לשיטפונותכגון מרתפים, מרתפים או ליד צינורות מים.
 • העדיפו מקומות שקשה לגשת אליהם על ידי להבותכמו הקומות העליונות של בית, הרחק ממקורות חום (תנורים, קמינים) ומכשירי חשמל (שקעים, לוחות חשמל).
 • בחר במיכלים עמידים למים ועמידים כדי לחסוך את הכסף שלך במקרה של שיטפון או פרוץ צינור. קופסאות פלסטיק אטומות או שקיות הקפאה מתאימות במיוחד למטרה זו.

הכספת הביתית: פתרון מאובטח לאחסון הכסף שלך

אם אתה רוצה ללכת צעד קדימה באבטחה, בחר ברכישת א הביתה בבטחה יכולה להיות אופציה מעניינת. מכשיר זה מגן ביעילות על חסכונותיך מפני גניבה, אך גם מפני תקריות כגון שריפות או שיטפונות, הודות לדגמים המציעים סטנדרטים שונים של עמידות בפני אלמנטים טבעיים.

הסוגים השונים של כספות

חיוני לבחור את דגם הכספת העונה על צרכי האבטחה והגודל שלך:

 1. כספת קיר : מותקן ישירות בקיר, סוג זה של קופסא הוא בדרך כלל דיסקרטי ומוסתרת מאחורי אלמנט ציור או דקורטיבי. המגבלה העיקרית היא הצורך לבצע עבודה עבור התקנתו.
 2. בטוח למקם : פשוט יותר להתקנה, ניתן לקבע אותו לקרקע או על מדף. עם זאת, מומלץ לבחור בדגם כבד ומגושם דיו כדי למנוע מגנבים פוטנציאליים להזיז אותו.
 3. כספת חסינת אש : קופסא מסוג זה מציעה עמידות בפני אש מוגברת הודות לחומרים ספציפיים. הקפד לבדוק את תקן עמידות האש בעת הרכישה, שכן זה מצוין בדרך כלל בדקות (30, 60, 120 וכו').

קריטריונים לבחירת כספת טובה

אל תשכח לקחת בחשבון כמה היבטים חשובים בעת רכישת כספת:

 • איכות המנעול: ישנם סוגים שונים של מנעולים (מפתח, שילוב מכני, אלקטרוני או ביומטרי). בחרו בדגמים מאושרים A2P, ערובה לאיכות ועמידות בפני ניסיונות פריצה.
 • רמת האבטחה: כספות מסוימות מסומנות בתווית EN 14450 (רמה S1 או S2), מה שאומר שהן נבדקו על ידי ארגונים עצמאיים ושהן מציעות עמידות בפני זעזועים וניסיונות פתיחה מאולצת.
 • אסתטיקה ודיסקרטיות: אם אתה רוצה להסתיר את תא המטען שלך, שקול לבחור בדגם שמשתלב בצורה הרמונית בפנים שלך ושמידותיו מאפשרות להסתיר אותו מאחורי אלמנט דקורטיבי.

בקיצור, מצא המקום הבטוח ביותר בבית להסתיר את הכסף שלך תלוי בפרמטרים רבים כמו שיקול דעת, הגנה מפני סכנת תאונות בית והשקעה בפתרון מאובטח כמו כספת. הקפד לשקול היטב את האפשרויות שלך לפני קבלת החלטה כדי להבטיח את בטיחות החסכונות שלך.

ברוך הבא » Blog » לאיזה מקום בבית אתה יכול להסתיר את הכסף שלך בביטחה מרבית?