כיצד להחזיר את מפרקי האריחים שלך לבהירותם? גלו את הטריק המדהים שיגרום להם להשתנות!

Noah Levi

כיצד להחזיר את הברק והמראה החדש למפרקי האריחים בבית? אל תתייאש, יש לנו את הטריק שישנה את כול!

שֶׁלְךָ חיבורי אריחים קיבלת צבע שחור לא מושך ואתה רוצה לגרום להם להיראות כמו חדשים? קיימים מספר פתרונות להתגבר על הלכלוך העיקש הזה מבלי לפנות אליהם מוצרים כימיים. גלה את מבחר העצות הטבעיות שלנו להסרת אבנית, הלבנה ושיחזור המפרקים המלוכלכים שלך.

חומץ לבן: חובה להסרת אבנית

ה חומץ לבן הוא מוצר טבעי, אקולוגי וחסכוני שיעשה ניסים על מפרקי האריחים שלך. כדי להתחיל, ערבבו חלק אחד חומץ לבן עם שלושה חלקים מים חמימים בבקבוק ספריי או במיכל עם פיה. יש למרוח את התמיסה ישירות על מפרקים קלים ולהשאיר למשך כ-15 דקות. לאחר מכן, השתמש במברשת שיניים משומשת כדי לשפשף, תוך שימת לב מיוחדת לאזורים הכהים ביותר. לבסוף יש לשטוף במים נקיים ולייבש במטלית רכה.

בונוס: הוספת מיץ לימון כדי להגביר את היעילות

אם המפרקים שלך משעממים או מלוכלכים במיוחד, אתה יכול להוסיף כמה טיפות של מיץ לימון בתערובת של חומץ לבן ומים. החומציות של הלימון תחזק את פעולת הסרת האבנית וההלבנה של חומץ לבן למפרקים נקיים נוצצים.

משחת שיניים: בעלת ברית מפתיעה למפרקים ללא דופי

לא היית חושד בזה, אבל משחת שיניים הוא מוצר ביתי מצוין לניקוי מפרקי האריחים שלך. הנח כמות קטנה של משחת שיניים על מברשת שיניים משומשת ושפשף בעדינות את המפרקים בתנועות סיבוביות. כדי למקסם את היעילות של טיפ זה, הניחו לו לשבת כמה דקות לפני שטיפה במים נקיים. אתה תראה במהירות אפקט הלבנה מדהים על המפרקים המושחרים או המוצהבים שלך.

האם מפרקי האריחים שלך שחורים?  הנה טריק הקסם לגרום להם להיראות כמו חדשים
האם מפרקי האריחים שלך שחורים? הנה טריק הקסם לגרום להם להיראות כמו חדשים

הפעולה הכפולה של סודה לשתייה ונוזל כלים

הברית של אבקת סודה לשתייה ו נוזל לניקוי כלים יוצר צמד אדיר כדי להתגבר על הלכלוך שנדבק על מפרקי האריחים שלך. הנה איך לעשות את זה:

  1. במיכל, יוצקים 3 כפות סודה לשתייה.
  2. לאחר מכן הוסיפו 1 כפית של נוזל כלים וערבבו היטב ליצירת משחה חלקה.
  3. החל את התערובת הזו ישירות על המפרקים שלך עם מברשת שיניים משומשת, שפשוף בעדינות.
  4. השאר אותו למשך כעשר דקות לפני שטיפה עם הרבה מים נקיים כדי להסיר שאריות.

הודות לטיפ זה, לא רק שהפרקים שלכם ישובו לניקיון הראשוניים שלהם, אלא שהם גם יהיו מוגנים מלכלוך חדש הודות לסרט ההגנה שמשאיר נוזל הכלים.

נתרן פרקרבונט ואבן חימר: פתרונות טבעיים למפרקים ללא דופי

ה נתרן פרקרבונט הוא מסיר כתמים טבעי חזק שניתן להשתמש בו על משטחים שונים בבית שלך. כדי לנקות את מפרקי האריחים שלך, פשוט פזרו פרקרבונט של סודה ישירות על האזורים הפגועים ואז הוסיפו מעט מים פושרים כדי ליצור משחה. לאחר מכן יש לשפשף עם מברשת שיניים משומשת ולשטוף במים נקיים.

מצידו, ה אבן חימר, הנקרא גם חימר לבן או אדמה Sommières, יש תכונות ספיגה וחיטוי שהופכות אותו לבחירה מצוינת לניקוי המפרקים שלך. הרטיבו קלות מטלית רכה, קח כמות קטנה של אבן חימר ושפשף בעדינות את המפרקים בתנועות מעגליות. לאחר מכן יש לשטוף במים נקיים ולייבש בנייר סופג או מטלית יבשה.

סבון שחור, מלח גס וסודה לשתייה: שלישייה מנצחת נגד ג'וינטים מלוכלכים

כדי להתגבר על מפרקים עקשניים במיוחד, התערובת של סבון שחורשל מלח גס ושל אבקת סודה לשתייה מציע פתרון יעיל. במיכל, ערבבו כף אחת מכל אחד מהמרכיבים הללו והחלו את המוצר הזה על המפרקים באמצעות מברשת שיניים משומשת. השאירו לכמה דקות לפני שתשטפו בזהירות במים נקיים ונגבו עם מטלית רכה כדי לגלות מחדש מפרקים ללא רבב.

העצות השונות הללו יעניקו לכם את כל המפתחות להחזרת חיבורי האריחים המושחרים או המלוכלכים שלכם לחיים, והכל ללא שימוש בכימיקלים המזיקים לסביבה ולבריאותכם. זה תלוי בך לבחור את המתאים ביותר למצבך ולאופי המרצפות שלך, וניקיון שמח!

ברוך הבא » Blog » כיצד להחזיר את מפרקי האריחים שלך לבהירותם? גלו את הטריק המדהים שיגרום להם להשתנות!