טיול מרהיב ברכבת הארוכה ביותר בעולם: 18755 קילומטרים של הרפתקאות לא נשכחות!

Noah Levi

טיול מרהיב של 18755 קילומטרים, דרך המדבר, ההרים, הנהרות והערים - מסע בלתי נשכח במסילות הרחוקות של אי-בין-אי. האם אתה מוכן להיות חלק מהאדרנלין?

לטייל ב רכבת תמיד ריתקו ומשכו אוהבי גילוי והרפתקאות. אם אתה מאלה שאוהבים לנסוע על המסילה, בהחלט תתעניינו במסע השיא הזה של 18755 קילומטרים. חוויה ייחודית זו מסיעה נוסעים על פני מספר יבשות כדי להכיר להם נופים מגוונים ותרבויות עשירות.

מסלול יוצא דופן המקשר בין פורטוגל לסינגפור

נקודת ההתחלה של המסע המרתק הזה היא העיר פורטו, פורטוגל. משם תצטרכו להשתמש ברשת הרכבות האירופית כדי להגיע להנדיי, קומונה צרפתית השוכנת על גבולות צרפת-ספרד. הקטע הראשון של הטיול כבר יאפשר לכם להתפעל מנופים האופייניים למערב אירופה.

חוצה את צרפת וגרמניה

בתוך צרפת, יש להשתמש בקו TGV Atlantique כדי להגיע לפריז לפני שימשיך לשטרסבורג ופרנקפורט הודות לרשת המהירה הגרמנית. מסלול זה מאפשר לנצל את המהירות של רכבות העוברות עד 300 קילומטרים/שעה.

טיול דרך מזרח אירופה ורוסיה

השלב הבא הוא להגיע למוסקבה דרך ורשה, מינסק וסמולנסק. גילוי נופי מזרח אירופה ורוסיה מוצע אז למטיילים, וכך גם המפגש עם אוכלוסיות מקומיות ומסורותיהן.

הנה מסע הרכבת הארוך ביותר בעולם: 18755 ק
הנה מסע הרכבת הארוך ביותר בעולם: 18755 ק"מ של הרפתקאות רכבת

המסע ממשיך ברכבת הטרנס-סיבירית האגדית

לאחר הגעתם למוסקבה, הנוסעים יוצאים למסע אפי על סיפון הרכבת הטרנס-סיבירית המפורסמת. האחרון חוצה את השטח הרוסי לאורך מרחק מרשים של 9,289 קילומטרים, ומחבר את מוסקבה לוולדיווסטוק תוך כשבעה ימים. חלק זה של הטיול מציע הזדמנות להתפעל מנוף עוצר נשימה: יערות בוריאליים, הרים מושלגים, ערבות עצומות ואגמים מלכותיים.

עצירת ביניים באגם באיקל האגדי

כדי ליהנות מהחוויה שלהם ברכבת הטרנס-סיבירית, מומלץ למטיילים לעשות עצירת ביניים באגם באיקל, פנינת טבע אמיתית הממוקמת בדרום סיביר. בגיל למעלה מ-25 מיליון שנה, זהו האגם העתיק והעמוק ביותר בעולם, הרשום כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

מטרנס-מונגולית לטרנס-מנצ'ורית: גילוי מונגוליה וסין

בהמשך מסע הרכבות שלהם, הנוסעים לוקחים את הטרנס-מונגולית שמחברת את אולן בטאר, בירת מונגוליה, לבייג'ינג, וחוצה את מדבר גובי. ההרפתקה ממשיכה בצפון סין עם הרכבת הטרנסמנצ'ורית שחוצה אזורים מרהיבים כמו הרי הקינגן הגדולים והעמק הפורה של נהר האמור.

נופים עוצרי נשימה ועצירות תרבות בממלכה התיכונה

המסע הסיני מציע למטיילים נופים מרהיבים ומאפשר להם לגלות מורשת היסטורית ותרבותית לאין שיעור. הם יכולים לבקר בעיר האסורה בבייג'ינג, להתבונן בפסלי לוחמי הטרקוטה המפורסמים בשיאן או להתפעל מהיופי הטבעי של המערות הבודהיסטיות של דאטונג ולונגמן.

לכיוון דרום מזרח אסיה: הצעד האחרון לכיוון סינגפור

לאחר חציית סין, הרפתקת הרכבת ממשיכה לסינגפור, נקודת הסיום של המסע. לשם כך, עליכם להשתמש ברשת הרכבות של מלזיה ולעבור דרך קואלה לומפור לפני שתגיעו למדינת האיים בדרום מזרח אסיה.

סיכום: טיול יוצא דופן וחוויה בלתי נשכחת

לאורך המסע יוצא הדופן הזה, המטיילים יכלו לבקר בלא פחות מ 10 מדינות שונות ולנסוע כמעט 19,000 קילומטרים. אבל מעבר לדמויות, החוויה האנושית והתרבותית היא שנותרה מסומנת בתודעתם של הנוסעים. מסע אפי לספר על פורומים או הלאה Redditעל מנת לחלוק את ההרפתקה הייחודית הזו עם חובבי רכבות אחרים ותגליות מחוץ למסלול!

ספר השיאים של גינס, הנה מסע הרכבת הארוך ביותר בעולם – זמין ללא שגיאות או כשלים על פי הנוהל הרגיל – יש מרחק כולל של 22,871 ק"מ.

ברוך הבא » Blog » טיול מרהיב ברכבת הארוכה ביותר בעולם: 18755 קילומטרים של הרפתקאות לא נשכחות!