חסכו בעלויות החימום! כיצד אריזת בועות במחיר נמוך יכולה לתרום לבידוד תרמי ביתכם?

Noah Levi

חסכון גדול בחשמל: הכירו את הטריק שיכול להקטין את חשבונות החשמל שלך באמצעות בידוד תרמי מאריזת בועות - פשוט, זול ויעיל!

החורף מגיע ואיתו חשבון החימום מזנק. עם זאת, ישנו טיפ לא יקר לבודד את הבית ולחסוך בעלויות החימום: ניילון בועות. ככל שזה נראה מפתיע, חומר זה המשמש בעיקר להגנה על חפצים במהלך הובלות או משלוחי דואר יכול לייצג אלטרנטיבה יעילה ובמחיר סביר לשיפור הבידוד התרמי של הפנים שלך. בואו לגלות יחד כיצד ליישם את הפתרון הזה ואת היתרונות שלו.

העיקרון של עטיפת בועות כבידוד תרמי

אריזת בועות עשויה משכבות דקות של פלסטיק פוליאתילן המכילות כיסי אוויר קטנים. אלו האחרונות, הנקראות "בועות", יוצרות מרחב אוויר הכלוא בין שתי שכבות הפלסטיק ובכך מעניקות לעטיפת הבועות את תכונות הבידוד שלה.

למעשה, האוויר הכלול בבועות יוצר א מחסום תרמי בין שני הצדדים של החומר, הגבלת העברת חום בהסעה. לכן, הנחת ניילון בועות על החלונות או הקירות שלך ישמור על החום בתוך הבית שלך ותמנע איבוד חום כלפי חוץ.

האיכויות השונות של ניילון בועות

לא כל עטיפת בועות שווה בכל הנוגע לבידוד תרמי. לתוצאות מיטביות, מומלץ לבחור בניילון בועות עובי בינוני עד כבד (בערך 4 עד 7 מילימטרים), עם בועות בינוניות עד גדולות.

מאפיינים אלה מבטיחים עובי מספיק כדי להבטיח בידוד יעיל, תוך השארת קלה לטיפול והתקנה. אתה יכול למצוא סוג זה של אריזות בועות בחנויות עשה זאת בעצמך או באינטרנט, נמכר בדרך כלל לפי מד ליניארי או בגלילים חתוכים מראש.

בידוד תרמי במחיר נמוך: גלה כיצד אריזת בועות יכולה להפחית את עלויות החימום שלך!
בידוד תרמי במחיר נמוך: גלה כיצד אריזת בועות יכולה להפחית את עלויות החימום שלך!

כיצד להתקין ניילון בועות כדי לשפר את הבידוד של הבית?

ניתן להשתמש בניילון בועות בנוסף לבידוד אחר, כגון וילונות עבים או זיגוג כפול, כדי לחזק את יעילות הבידוד התרמי הכולל. להלן כמה צעדים פשוטים ליישום פתרון זה:

 1. נקה את המשטח הפגוע: לפני מריחת ניילון הבועות, חשוב לנקות בזהירות את המשטח עליו הוא יונח. זה יקל על הידבקותו וימנע מאבק או לכלוך להפחית את יעילותו.
 2. חותכים את נייר הבועות לגודל הנכון: מדדו במדויק את מידות המשטח המיועד לכיסוי (חלון, דלת או קיר) וחתכו את יריעת הבועות בהתאם. הקפידו לאפשר עודף קל בצדדים להתאמה מיטבית.
 3. שים את זה במקום: יש למרוח את אריזת הבועות, צד הבועות לכיוון המשטח המיועד לבידוד, החל בפינה עליונה. החזק אותו אל הקיר תוך כדי פתיחה הדרגתית של החומר לכל אורכו.
 4. מחברים את יריעת הבועות: מספר אפשרויות זמינות עבורך כדי לשמור על אריזת הבועות במקומה:
  • דבק דו צדדי: הנח רצועות דבק מסביב לקצוות הנייר לפני הנחתו כנגד המשטח המיועד לבידוד
  • סרט ההדבקה: השתמש בסרט דבק רגיל כדי לאבטח את הקצוות של עטיפת הבועות למשטח הפגוע; עם זאת, הוא פחות דיסקרטי מדבק דו צדדי
  • ווי דבק: שים אותם בארבע פינות המשטח המיועד לכיסוי, ולאחר מכן תלו את אריזת הבועות חתוכה למידות המתאימות

היתרונות של עטיפת בועות לבידוד תרמי

לשימוש בניילון בועות כפתרון בידוד יש מספר יתרונות:

 • כלכלי: העלות של אריזת בועות בדרך כלל נמוכה בהרבה מחומרי בידוד אחרים. בנוסף, על ידי הגבלת איבוד החום, השימוש בניילון בועות יקטין את צריכת האנרגיה שלך וכתוצאה מכך את עלויות החימום שלך.
 • קל להתקנה: ההתקנה שלו דורשת רק כמה כלים פשוטים (מספריים או חותך, סרט דבק או ווים) וניתן לבצע אותו ללא קושי על ידי אדם בודד.
 • ניתן להסרה: שלא כמו פתרונות כבדים וקבועים אחרים, ניתן להסיר בקלות את עטיפת הבועות ולהחליף במידת הצורך. לכן הוא מתאים במיוחד לדיירים המעוניינים לשפר את הבידוד התרמי של ביתם מבלי לבצע עבודות גדולות.

לסיכום, השתמש ב- ניילון בועות לחזק את הבידוד התרמי של הבית שלך מייצג פתרון חסכוני וגאוני לחיסכון בעלויות החימום שלך תוך כיבוד הסביבה. אל תהססו לאמץ אותו לביתכם!

ברוך הבא » Blog » חסכו בעלויות החימום! כיצד אריזת בועות במחיר נמוך יכולה לתרום לבידוד תרמי ביתכם?