זהירות! שני מזלות סיניים שעשויים להתמודד עם קשיים במערכות יחסים בסתיו 2023

Noah Levi

האסטרולוגיה הסינית מאוד ברורה: שני מזלות עשויים להתמודד עם משברים בין אישיים בסתיו 2023. אל תחמיאו, המנעו!

אסטרולוגיה סינית ממלאת תפקיד חשוב בחייהם של אנשים רבים. לעתים קרובות מאמינים שמזלות סינים מסוימים תואמים יותר באהבה ובמערכות יחסים מאחרים. כשסתיו 2023 מתקרב, חיוני להכיר את הסימנים האסטרולוגיים הסיניים כדי להימנע מלהיכנס איתם למערכת יחסים במהלך תקופה זו. במאמר זה נדון ב שני סימנים אסטרולוגיים סיניים שצריכים להימנע מלהיכנס למערכת יחסים בסתיו 2023.

הדרקון: בן לוויה אדירים

אחד מהסימנים האסטרולוגיים הסיניים שיש לשקול היטב לפני שמתחייבים לזוגיות בסתיו 2023 הוא הדרקון. אלה שנולדו תחת השלט הזה נוטים להיות נלהבים, שאפתניים ודומיננטיים. הרצון הטבעי שלהם להצליח עלול לגרום להם להיות מודאגים יותר במטרות האישיות שלהם מאשר בצרכים הרגשיים של בן הזוג.

קריירה לפני אהבה

לפי האסטרולוגיה הסינית, שנת 2023 יכולה להביא אתגרים מקצועיים והזדמנויות התפתחות לדרקונים. לפיכך, סביר להניח שהם יתמקדו יותר בעבודתם מאשר בחיי האהבה שלהם. חוסר תמיכה רגשית זה עלול לגרום למתח וויכוחים בינם לבין בן זוגם.

הקושי למצוא איזון

מצד שני, בסתיו 2023, הדרקונים עשויים להיאבק למצוא איזון בין חייהם המקצועיים והאישיים. מצב זה עלול ליצור בעיות עבורם ועבור בן זוגם שכן הם יצטרכו להתמודד עם מערכת יחסים לא מאוזנת ולא מספקת.

2 מזלות סיניים צריכים להימנע מהכרויות במהלך סתיו 2023
2 מזלות סיניים צריכים להימנע מהכרויות במהלך סתיו 2023

התרנגול: הפרפקציוניסט התובעני

המזל האסטרולוגי הסיני השני שאמור להימנע מלהיכנס למערכת יחסים בסתיו 2023 הוא התרנגול. אנשים שנולדו תחת השלט הזה הם לעתים קרובות מאוד ביקורתיים, תובעניים וקשובים לפרטים. הנטייה הטבעית שלהם לשלמות יכולה להקשות עליהם לרצות באהבה. הם גם נוטים להיות רכושניים וקנאים, מה שעלול לגרום לבעיות בזוגיות.

ציפיות לא מציאותיות באהבה

סתיו 2023 צפוי להיות מסובך במיוחד עבור מערכות היחסים הרומנטיות של תרנגולים, מכיוון שזו תקופה שבה הם יהיו מודאגים יותר מהצרכים והרצונות שלהם מאשר באלה של בן זוגם. הציפיות הגבוהות שלהם מבן הזוג שלהם עלולות להוביל לאכזבה ולקונפליקט.

הסיכון לבגידה

בנוסף, תחושת חוסר שביעות הרצון שיכולה לנבוע מהציפיות שלא נענו עלולה לגרום לחלק מהתרנגולים לחפש אהבה במקום אחר, מה שמגביר את הסיכון לבגידה או בגידה במערכת היחסים שלהם. זה עלול לגרום לבעיות רציניות ליציבות ואמון בין שותפים.

זוגות שיש להימנע מהם בין דרקונים לתרנגולים

בסתיו 2023, דרקונים ותרנגולים צריכים להיות זהירים מאוד לפני שהם מתחייבים לקשר רומנטי עם אחד מהם. המאפיינים והאתגרים האסטרולוגיים הסיניים החזויים לתקופה זו הופכים את שני הסימנים הללו למסובכים במיוחד באהבה, ולכן עדיף להימנע מלהיכנס איתם למערכת יחסים.

  1. דרקון + דרקון: שני דרקונים יחד מסתכנים בהיותם צמד נפיץ, בשל הטמפרמנט הנלהב והדומיננטי שלהם. יכולה להתעורר תחרות בזוגיות, ליצור מתח וויכוחים בלתי פוסקים.
  2. דרקון + תרנגול: הדרקון שאוהב לשלוט והפרפקציוניסט שהוא התרנגול ללא ספק יתקשו למצוא פשרה. סביר להניח שזוג זה יתקל כל הזמן בציפיות גבוהות ולא מציאותיות אחד מהשני, ויגרום ללחץ וחוסר שביעות רצון.
  3. תרנגול + תרנגול: שני תרנגולים ביחד יכולים גם להתמודד עם קשיים גדולים בגלל ההבדלים ביניהם בדעות ובצרכים לשלמות. הם עשויים לבזבז זמן רב בביקורת או בתיקון טעויות אחד של השני, מה שיפגע באופן משמעותי במערכת היחסים.
ברוך הבא » Blog » זהירות! שני מזלות סיניים שעשויים להתמודד עם קשיים במערכות יחסים בסתיו 2023