ווטסאפ בקרוב לא תהיה זמינה יותר בסמארטפונים מסוימים: האם אתה מושפע?

Noah Levi

אפליקציית הודעות מיידיות וואטסאפ הוא אחד הפופולריים והמשומשים ביותר בעולם עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים פעילים. עם זאת, בקרוב האפליקציה המפורסמת לא תהיה זמינה יותר בדגמי סמארטפונים מסוימים. החלטה זו באה בעקבות עדכון של וואטסאפ מה שמצריך יכולות טכניות מתקדמות יותר מאלה הקיימות בטלפונים המושפעים. אם אתה רוצה לדעת אם הטלפון שלך נמצא ביניהם, המשך לקרוא.

העדכון המדובר

וואטסאפ הכריזה לאחרונה על עדכון משמעותי בפעילותה. כדי להציע תכונות חדשות כגון הצפנה מקצה לקצה או אפשרויות פרטיות טובות יותר, יש צורך להבטיח רמת ביצועים גבוהה עבור כל המכשירים התואמים. לפיכך, הצוות הטכני של האפליקציה התמקד בשיפור איכות השירות המוצע למשתמשים.

לכן עדכון זה יוצר עלייה בדרישות הטכניות המינימליות לתפעול וואטסאפ. כמה טלפונים עם ביצועים מוגבלים, לכן לא יוכלו עוד לתמוך בגרסה החדשה הזו של האפליקציה.

ווטסאפ בקרוב לא תהיה זמינה יותר בסמארטפונים מסוימים, האם אתה מושפע?
ווטסאפ בקרוב לא תהיה זמינה יותר בסמארטפונים מסוימים, האם אתה מושפע?

טלפונים מושפעים

על מנת ליידע את המשתמשים על השינויים שבוצעו, וואטסאפ מפרסמת באופן קבוע רשימה של טלפונים שלא יוכלו יותר להכיל את האפליקציה במהלך העדכון. רשימה זו משתנה מעת לעת ולכן חשוב להתייחס אליה לעיתים קרובות.

לגבי הסמארטפונים המושפעים ממדיניות חדשה זו, אנו מוצאים בעיקר את טלפונים עם מערכות הפעלה ישנות או מיושנות שכבר אינן נתמכות או מעודכנות על ידי היצרנים שלהן. טלפונים אלה כוללים מכשירים המצוידים ב גרסאות הבא:

 • אנדרואיד 4.0.3 ומעלה,
 • iOS 9 ומעלה.

אם הטלפון שלך פועל בגרסה גבוהה יותר מאלה שהוזכרו לעיל, לא תצטרך לדאוג לגבי אי התאמה לעת עתה. עם זאת, זה לא מונע מתכונות מסוימות אחרות של הטלפונים לגרום לבעיות בעתיד הקרוב. כמו כן, מומלץ לשים לב שדגמים ספציפיים, כמו כמה מוצרי נוקיה ישנים מאוד או BlackBerry OS, יושפעו אף הם מחוסר תאימות זה.

איך אתה יודע אם הטלפון שלך תואם?

כדי לקבוע אם הטלפון שלך יושפע מהשינויים האלה, הצעד הראשון הוא לבדוק את גרסת מערכת ההפעלה של הטלפון החכם שלך. אתה יכול לעשות את הפעולות הבאות:

עבור אנדרואיד:

 • לך להגדרות,
 • בחר באפשרות "אודות הטלפון" או "אודות המכשיר",
 • חפש את "הגרסה שלדְמוּי אָדָם".

אם גרסת הגילוי נמוכה מ-4.0.3, הטלפון שלך למרבה הצער הוא אחד מהדגמים שכבר אינם תואמים וואטסאפ.

עבור iOS:

 • לך להגדרות,
 • בחר באפשרות "כללי",
 • לחץ על "מידע" ואתר את הקטע "גרסה".

אם תגלה שזה iOS 9 ואילך, גם האייפון שלך לא יהיה כשיר לעדכון זה.

מה לעשות אם הטלפון שלך מושפע?

אם, לאחר אימות, יתברר כי שלך הטלפון לא יהיה תואם יותר עם WhatsApp בעקבות עדכון חדש זה, מומלץ לשקול מספר פתרונות:

 1. בדוק אם יש עדכון למערכת ההפעלה שיכול לפתור את הבעיה,
 2. חפש אפליקציות הודעות אחרות שיכולות להחליף את WhatsApp,
 3. שקול לרכוש סמארטפון חדש עם תצורה טכנית נאותה.

מצב זה יכול להיות מתסכל עבור משתמשים רבים. עם זאת, זה מאפשר למפתחים לממש את הפרויקטים שלהם במונחים של שיפור ואבטחת האפליקציה וואטסאפ. בנוסף, יש בדרך כלל חלופות מתאימות לכל משתמש שנפגע. אז הישאר ערני והתעדכן לגבי התפתחויות טכניות כדי למנוע הפתעות לא נעימות בעת השימוש ביישומים המועדפים עליך.

ברוך הבא » Blog » ווטסאפ בקרוב לא תהיה זמינה יותר בסמארטפונים מסוימים: האם אתה מושפע?