התחלת עידן חדש משמעותי בחיים של 5 מזלות – הכול בא לידי ביטוי סוף השבוע של ה-28 עד ה-29 באוקטובר, וזה בזכות הירח המלא!

Noah Levi

תחילה לתקופה חדשה: השפעה מרעננת של ירח מלא על חמישה מסימני המזל בסוף השבוע של 28-29 באוקטובר

סוף השבוע של ה-28 עד ה-29 באוקטובר הוא תקופה מרכזית עבור 5 סימנים אסטרולוגיים, המסמנים את תחילתו של עידן חדש הודות לירח המלא. אכן, ה 28 באוקטובר 2023, הירח המלא במזל שור יביא אנרגיה יציבה וחושנית שתשפיע באופן משמעותי על סימנים מסוימים של גלגל המזלות. זוהי תקופה נוחה להפגנת רצונותינו ולהשגת מטרותינו.

תקופה נוחה לתמורות

במהלך תקופה זו, האנרגיות הקוסמיות יהיו חיוביות במיוחד למימוש השאיפות העמוקות ביותר שלנו. 5 המזלות הנוגעים בדבר יחושו במיוחד צורך גובר בשינוי והתחדשות בחייהם האישיים והמקצועיים. לפיכך הם יצטרכו לנצל את ההזדמנויות שיעמדו בפניהם, תוך הפגנת סבלנות והתמדה.

הירח המלא במזל שור: אנרגיה יציבה וחושנית

הירח המלא במזל שור מביא אנרגיה מרגיעה שמעודדת אותך לטפל בעצמך ולטפח את הרווחה הפיזית והרגשית שלך. ה 28 באוקטובר 2023, הירח הזה במזל האדמה הזה גם מזמינה אותנו לעגן את עצמנו בהווה ולכבד את הקשר שלנו עם הטבע. זוהי הזדמנות מצוינת להטעין מצברים ולבצע "איפוס" אנרגטי אמיתי.

חשיבות העיגון

בתקופה זו, יהיה חיוני לעגן את עצמנו בהווה ולהיות מודעים למה שמקיף אותנו. לשם כך מומלץ לתרגל פעילויות בחוץ כמו הליכה או יוגה על מנת לחזק את הקשר שלנו עם כדור הארץ ועם היסודות הטבעיים. הארקה גם מאפשרת לנו לנהל טוב יותר את הרגשות והמתח שלנו על בסיס יומיומי.

סוף השבוע של ה-28 עד ה-29 באוקטובר יסמן את תחילתו של עידן חדש עבור 5 סימני גלגל המזלות, הודות לירח המלא
סוף השבוע של ה-28 עד ה-29 באוקטובר יסמן את תחילתו של עידן חדש עבור 5 סימני גלגל המזלות, הודות לירח המלא

5 המזלות של גלגל המזלות שהושפעו מהעידן החדש הזה

לירח המלא הזה במזל שור תהיה השפעה גדולה על 5 מזלות אסטרולוגיים במיוחד. הסברים מפורטים להלן:

  1. בול: ילידי מזל שור יושפעו ישירות מהירח הזה, בהתחשב בכך שהיא מתרחשת במזל שלהם. הם יחושו תשוקה שאין לעמוד בפניה לשינוי ואבולוציה, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית. הם יצטרכו ללמוד לנתק את עצמם מהעבר כדי להתקדם טוב יותר לעבר עתידם.
  2. מחלת הסרטן : אנשים שנולדו תחת מזל סרטן ייהנו גם מהאנרגיה החושנית והיציבה שמביא הירח המלא במזל שור. תקופה זו תהיה נוחה למפגשים רומנטיים ומקצועיים, כמו גם למימוש פרויקטים אהובים.
  3. בתולה : עוד סימן כדור הארץ, בתולה תראה את הרציונליות ואת תחושת הארגון שלה במהלך הירח המלא הזה. מי שנולד תחת השלט הזה יוכל לנצל את התקופה הזו כדי ליישם פרויקטים חדשים ולהוציא את הרעיונות הנועזים ביותר שלהם לפועל.
  4. מַזָל עַקרָב: מזל עקרב, תמיד בחיפוש אחר עוצמה רגשית, ישתמש באנרגיה היציבה שהביא הירח המלא במזל שור כדי לתעל את שאיפותיו ותשוקותיו. הגיחה הזו תהווה עבורם גם הזדמנות לדאוג למערכת היחסים שלהם עם עצמם ועם הסובבים אותם.
  5. דג: הסימן האחרון הנוגע לעידן החדש הזה, מזל דגים יוזמן לדאוג לרווחתם הפיזית והרגשית. הירח המלא במזל שור יציע להם את ההזדמנות להתמקד מחדש בצרכיהם האמיתיים ולטפח אהבה עצמית אותנטית.

בזמן הירח המלא: עצות מעשיות

ישנן פעילויות וטקסים שונים שכל אחד יכול לבצע בזמן הירח המלא ב-28 באוקטובר 2023, על מנת ליהנות מהאנרגיות הקוסמיות החיוביות שיפעלו. הנה כמה הצעות:

  • תרגל מדיטציה כדי למצוא מצב של הרפיה עמוקה וחיבור עם עצמך.
  • צאו לטיול ביער או לאורך שפת המים, ליהנות מהטבע ולתרגל קרקע.
  • כתבו רשימה של יעדים שיש להשיג עבור השבועות והחודשים הקרובים, תוך התחשבות בכך שהכל אפשרי במהלך תקופת הביטוי הזו.
  • שמור על הגוף שלך על ידי ביצוע יוגה, מתיחות או אפילו עיסויים.

עבור הסימנים האסטרולוגיים הנוגעים בדבר, יהיה חשוב לנצל את הירח המלא הזה במזל שור כדי ללמוד ולצמוח. לא משנה מה מצבם הנוכחי, תהיה להם הזדמנות להמציא את עצמם מחדש ולתת תנופה חדשה לחייהם. על ידי פיתוח החוסן ויכולת ההסתגלות שלהם, הם יהיו מוכנים להתמודד עם האתגרים העומדים בדרכם ולאמץ במלואו את העידן החדש הזה שמגיע.

ברוך הבא » Blog » התחלת עידן חדש משמעותי בחיים של 5 מזלות – הכול בא לידי ביטוי סוף השבוע של ה-28 עד ה-29 באוקטובר, וזה בזכות הירח המלא!