המקלדת המוזרה שיכולה לשנות את מה שאתם מאמינים בו, לדעת האסטרולוגים

Noah Levi

השלט המעורר את האמונה: כיצד "האשף" משנה את תפיסת המציאות שלנו לחלוטין, בהוראת האסטרולוגים

אסטרולוגיה היא מדע אבות החוקר את השפעת הכוכבים על אירועים ארציים, וליתר דיוק, על התנהגותם של אנשים. לכל סימן של גלגל המזלות יש מאפיינים ומיוחדים משלו, אבל יש סימן שנקרא בדרך כלל "הקוסם" בגלל יכולתו לגרום לנו להאמין בכל דבר לפי אסטרולוגים. מאמר זה יגלה לכם מדוע השלט הזה כל כך חזק ומסקרן.

ה"קוסם": שלט מסתורי ומרתק

לפי מומחי אסטרולוגיה, סימן ה"קוסם" הוא כזה שיש לו את היכולת להשפיע על המחשבות והפעולות של הסובבים אותם. זהו למעשה מזל דגים, המזל השנים-עשר והאחרון של גלגל המזלות. אנשים שנולדו תחת סימן זה ידועים באמפתיה, ברגישות ובאינטואיציה הגדולה שלהם. תכונות אלו גורמות להם להבין לעומק את הרגשות והצרכים של אחרים, מה שהופך אותם למשכנעים ומושכים ביותר.

אמפתיה טבעית ומטרידה

דגים התברכו ביכולת יוצאת דופן להרגיש את רגשותיהם של אחרים כאילו היו שלהם. הקשר הרגשי הזה הוא לעתים קרובות כזה שדגים יכולים ללכת לאיבוד ולבלבל את הרגשות שלהם עם אלה של האנשים סביבם. בדיוק האמפתיה הטבעית הזו מאפשרת לדגים ליצור קשרים חזקים מאוד עם אחרים וליצור אווירה של אמון, תורמת להשפעה.

אינטואיציה עמוקה בעור

דגים הם גם מאוד אינטואיטיביים ויש להם את היכולת לקלוט דברים שאחרים לא רואים. הם מסוגלים להבחין במחשבות, במניעים ואפילו ברצונות הנסתרים של הסובבים אותם. זה מאפשר להם לצפות את התגובות שלהם ולהסתגל לכל מצב כדי לתמרן טוב יותר אירועים ואינדיבידואלים לטובתם.

הטקטיקות של "הקוסם" להשפעה על אחרים

הודות למתנות הטבעיות שלהם, מזל דגים יודע בדיוק איך לפעול כדי לגרום לנו להאמין ברעיונות שלהם או אפילו לאמץ את נקודת המבט שלהם. הנה כמה מהטקטיקות שבהן הם משתמשים כדי להשפיע על התפיסה והפעולות שלנו:

  1. קסם : דגים הם בדרך כלל מאוד מושכים, אם על ידי המראה שלהם, דרך התקשורת שלהם או אפילו האישיות החביבה שלהם. הערעור המסתורי שלהם מושך אליהם אחרים באופן שאין לעמוד בפניו והופך אותם לקשובים יותר להצעותיהם.
  2. הקשר הרגשי : על ידי תחושה כה אינטנסיבית של רגשות אחרים, דגים יכולים להתאים את הדיבור והפעולות שלהם כדי להתחבר טוב יותר עם בן שיחו. לכן הם מסוגלים ליצור קשרים חזקים מאוד ולשכנע בקלות.
  3. מניפולציה עדינה : דגים יודעים לשחק על הרגשות של הקרובים אליהם כדי להשיג את מטרותיהם. יש להם כישרון לזהות את החולשות או הצרכים הלא מסופקים של אחרים ולהשתמש בהם כדי לתמרן במיומנות את המצב לטובתם.

למה אנחנו כל כך רגישים להיות מושפעים מה"קוסם"?

למרות שאנו עשויים להתפתות להאמין שאנו חסינים מפני השפעתו של "הקוסם", חשוב להכיר בכך שלעתים קרובות אנו פגיעים יותר ממה שאנו חושבים. להלן הסיבות שבגללן אנו עשויים להיות רגישים להשפעת מזל דגים:

הרצון שלנו לחיבור והתקשרות

כולנו צריכים להרגיש שאנחנו שייכים למשהו גדול מאיתנו ושאנחנו מחוברים לאחרים. מזל דגים עונה על הצורך הזה בצורה מושלמת על ידי היותו אמפתי ואינטואיטיבי. אז אנחנו באופן טבעי נמשכים אליהם כי נראה שהם מציעים את החיבור העמוק הזה שאנחנו מחפשים.

עקרון ההדדיות

עקרון ההדדיות קובע שאנו נוטים לרצות להחזיר את מה שניתן לנו. אז כאשר מזל דגים מראה לנו אכפתיות והבנה, אנו מרגישים מחויבים להשיב, מה שיכול בקלות להוביל להשפעה גדולה יותר מהם.

החיפוש אחר משמעות

בהיותו אינטואיטיבי ועמוק כל כך, נראה כי מזל דגים מחזיק בתשובות לשאלות הקיומיות שאנו שואלים את עצמנו. ההילה הקסומה שלהם מושכת אותנו אליהם ומניעה את רצוננו לגלות את סודות החיים באמצעות החוכמה האזוטרית שלהם.

שומרים מרחק מה"קוסם"

אמנם אין להכחיש כי המזל האסטרולוגי של מזל דגים מעניק לילידיו כוחות שכנוע מדהימים, אין לראות באנשים אלו איומים. ואכן, דגים הם בדרך כלל מיטיבים ומשתמשים רק בכישוריהם כדי לעזור או ליצור מערכות יחסים הרמוניות. למרות זאת, כדאי לזכור שלא כל הדגים משתמשים במתנות שלהם באופן אלטרואיסטי. לכן חשוב להישאר קשובים וערניים.

הציטוט המפורסם של אוסקר ווילד, "אתה תמיד צריך להיות קצת בלתי אפשרי", יכול להתאים בצורה מושלמת למזל דגים. אם הם מרתקים בכישרונותיהם ובהילה המסתורית שלהם, כדאי לפקוח עין פקוחה על הקוסמים המודרניים האלה כדי לא ליפול לרשתותיהם.

ברוך הבא » Blog » המקלדת המוזרה שיכולה לשנות את מה שאתם מאמינים בו, לדעת האסטרולוגים