המזלות האלה מסוגלים לחשוף את כל שקר: הם יודעים לקרוא את המחשבות שלך!

Noah Levi

אל תנסה להסתיר את מחשבותיך מהם: שלושה מזלות בעלי יכולת מדהימה לחשוף את האמת שאתה מנסה להחביא!

בטח שמעתם שסימנים אסטרולוגיים מסוימים הם אינטואיטיביים ואמפתיים יותר מאחרים. זה לא רק צירוף מקרים, שכן יכולות אלו מאפשרות לסימנים אלו להבחין באמיתות ובכך לסכל ניסיונות הונאה. במאמר זה נציג בפניכם את 3 הסימנים המסוגלים ביותר לקרוא בין השורות ולנחש אם מישהו משקר:

 1. סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)
 2. מזל עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)
 3. דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

כעת, לאחר שהצגנו אותם, בואו נסתכל מקרוב על כל אחד מהמזלות הללו, וננתח את אופיו ואת היכולות יוצאות הדופן שלהם לפענח את מחשבותיהם של אחרים.

1. סרטן: אמפתיה בשירות האמת

אנשים שנולדו תחת סימן הסרטן הם בדרך כלל מאוד רגישים ואמוציונליים, וזה נכס מרכזי בגילוי שקרים. תוך כדי הוויה מאוד בהתאמה לרגשות שלהם ושל אחריםסרטן מצליח באופן טבעי להבין מה עומד מאחורי מילים ומעשים.

אופיו האינטואיטיבי של הסרטן

הרגישות הגדולה של סרטן גם מעניקה להם אינטואיציה יוצאת דופן. הם בדרך כלל מאוד מחוברים לסביבה שלהם ולרגשות של האנשים סביבם, אשר גורם להם לתפוס את מה שלא נאמר או רצונות נסתרים כטבע שני. זה גם אומר שהם יכולים לדעת לעתים קרובות כאשר מישהו בוגד בהם או מסתיר משהו:

 • הם מזהים מיד אי התאמה בנאום של בן שיחו.
 • כישורי התקשורת המצוינים שלהם מאפשרים להם לשאול את השאלות החיוניות כדי לשפוך אור על האמת.
 • הם מצטיינים בקריאת רמזים חזותיים ובכך נמנעים מלהטעות במראה החיצוני.

יתר על כן, סרטן לא דבק רק באינטואיציה שלהם: הם לא מהססים להניח את המניעים מאחורי שקר, והם נוטים לחשוד עד שכל שאלותיהם ייענו בצורה מספקת.

2. מזל עקרב: תפיסה חדה של כוונות נסתרות

עקרבים ידועים באופי התפיסה שלהם וביכולתם לראות מעבר למראה החיצוני. גם כאשר מצב מציג את עצמו באור הטוב ביותר שלו, בן עקרב יידע באופן אינטואיטיבי שמשהו לא בסדר. תפיסת כוונות ותחושות שלא נאמרו, בין אם על ידי קריאה בין שורות השפה המילולית או על ידי התבוננות קפדנית בהבעות פנים, נראה כהרגל מולד בקרבם.

המשימה של העקרבים: לחשוף את המסווה של הרמאים

המזל האסטרולוגי של מזל עקרב קשור קשר הדוק למסתורין, ולכך יש השפעה משמעותית על הדרך בה רואים את העולם. אכן, לעקרבים יש א תשוקה שאינה יודעת שובע לחשוף סודות, במיוחד כשמדובר בכוונות נסתרות של אנשים. הסקרנות הטבעית שלהם, בשילוב עם יכולת ניתוח יוצאת דופן, מאפשרת לאנשים שנולדו תחת השלט הזה לפענח במהירות מצבים מורכבים ולהבחין באמיתות:

 • הם מסוגלים לקלוט פרטים שרוב האחרים אינם מבחינים בהם.
 • הודות לתובנה שלהם, הם יודעים להשתמש בטקט כדי לחלץ בעדינות את המידע הדרוש משקרנים.
 • חשודים מטבעם, די בהקשבה לאינסטינקטים שלהם לעתים קרובות כדי לחוש שמשהו לא בסדר.

אז, להטעות בהצלחה את מזל עקרב היא כמעט משימה בלתי אפשרית. איתם, עדיף להישאר כנים ושקופים כדי למנוע מהם לזהות את השקרים שלך.

3. דגים: חמלה והבנה לצוד יומרות

מזל דגים נחשב לאחד המזלות האמפתיים ביותר של גלגל המזלות. כסימן מים, בדומה לסרטן ועקרב, לדגים יש גם רגישות רגשית רבה, מה שמאפשר להם להרגיש את הרגשות של אחרים ולהבין את המניעים העמוקים יותר שלהם. האמפתיה יוצאת הדופן הזו היא נכס רב ערך בגילוי שקרנים:

הכישרון הטבעי של מזל דגים

עם מזל דגים, מילת המפתח היא חיבור: הם מתעניינים באמת איך אחרים מרגישים, מבקשים להציע תמיכה והבנה. המתנה שלהם עבור להבין חסימות רגשיות או צרכים שלא נענו מאחורי גישה קשה או דיבור מטעה מאפשרים להם להיות מאוד יעילים כשזה מגיע לבלבול שקרנים:

 • מזל דגים קשוב לשינויים הקלים ביותר באטמוספירה, מסוגל לזהות מתי משהו "כבוי".
 • הודות לאינטואיציה ולדמיון היצירתי שלהם, הם יכולים בקלות לשקול את התרחישים האפשריים השונים כדי להסביר התנהגות לא נכונה.
 • כמו סרטן, גם מזל דגים משתמש בכישורי התקשורת שלהם כדי לשאול את השאלות שיעמידו שקרנים עם הסתירות שלהם.

ניסיון להסתיר את האמת מדגים יכול להיות תרגיל מסוכן. עם האמפתיה הטבעית, החמלה והאינטואיציה המושחזת שלהם, אין סיכוי קטן ששקר ייעלם מעיניהם.

אם אתה סרטן, עקרב או דגים, כנראה יש לך את כוח התפיסה המסוגל לקרוא את מחשבותיהם ורגשותיהם של אחרים כדי לאפשר לך לחשוף שקרנים. חיוני להשתמש ביכולת הזו באדיבות, מתוך הבנה שלכל אחד יש את הסיבות שלו לשקר ושהעיקר הוא לגרום לאנשים לומר את האמת שלהם.

ברוך הבא » Blog » המזלות האלה מסוגלים לחשוף את כל שקר: הם יודעים לקרוא את המחשבות שלך!