הכוכבים מעדיפים: חמשת הסימנים המובילים בגלגל המזלות בעונת הליקוי

Noah Levi

כשהשמיים נפתחים: איזה סימני המזלות מושכים במיוחד את תשומת לב האסטרולוגיה? חמישה מלכודות שמעניינות את העליון

תופעות אסטרונומיות תמיד שובות את תשומת הלב, וליקויי חמה וירח אינם יוצאי דופן. מפגשים שמימיים אלה מרתקים ומסקרנים, במיוחד בגלל השפעתם המשוערת על המזלות השונים. אז, עם הגעתה של עונה חדשה המוקדשת לליקויים, הגיע הזמן לגלות אילו סימנים אסטרולוגיים יכולים להפיק תועלת מהאירועים האסטרליים הללו.

הבנת השפעת הליקויים על האסטרולוגיה

בתחום האסטרולוגיה, ליקוי חמה וירח נחשבים לרגעים חזקים, המסוגלים לחולל תהפוכות גדולות בחיינו. אירועים קוסמיים אלו מייצגים אנרגיה עוצמתית ויכולים לשמש כזרז ליזום שינויים עמוקים או לבטל חסימה של מצבים עומדים.

ראוי גם לציין שהשפעות של ליקוי חמה מורגשות לעתים קרובות לפני ואחרי התאריך המדויק של האירוע. ואכן, האנרגיות הנוצרות על ידי תופעות אלו נפרסות בדרך כלל על פני מספר שבועות, או אפילו מספר חודשים, ובכך מאפשרות לשלב טוב יותר את השפעותיהן.

5 מזלות מועדפים בעונת הליקוי

בהתאם למחזוריות ולתצורה האסטרלי של הרגע, ליקויים מסוימים יכולים להעדיף סימנים מסוימים של גלגל המזלות. הנה הסימנים שייהנו מהאנרגיות החזקות שמשחררות תופעות אסטרונומיות יוצאות דופן אלו.

עונת הליקוי: 5 סימני גלגל המזלות המועדפים במיוחד על ידי הכוכבים
עונת הליקוי: 5 סימני גלגל המזלות המועדפים במיוחד על ידי הכוכבים

טלה נטען באנרגיה חיובית עם ליקוי החמה באפריל

ליקוי החמה המתוכנן לאפריל מבטיח לתת לילידי מזל טלה דחיפה אמיתית. הם יראו את החיוניות שלהם גדלה פי עשרה וכך יוכלו להתחיל בפרויקטים חדשים עם אנרגיה חדשה וממריץ. גם הביטחון העצמי יתחזק, ויאפשר לשלט הזה למהר לעבר שאיפותיו ללא היסוס.

שיפור ברמה היחסית עבור טלה:

ההשפעה של ליקוי חמה זה תורגש גם ברמת היחסים הבין אישיים של טלה. החברות תהיה חזקה יותר, הקשרים המשפחתיים יתגבשו ומפגשים רומנטיים יכולים להיות מסומנים בשותפות רבה.

מזל שור פורח הודות לליקוי הירח

ילידי מזל שור לא יישארו בחוץ במהלך עונת הליקוי הזו, שכן המזל שלהם יפיק תועלת רבה מהשפעות ליקוי הירח. זה אכן יקדם מודעות רגשית ויחסית חשובה, שתגרום לאיזון טוב יותר בתחומים אלו. מזל שור יוכל כך לטפח שלווה ויציבות.

התרחבות פיננסית של מזל שור:

השפעת ליקוי הירח על מזל שור אינה מוגבלת לספירות הרגשיות: ילידי המזל הזה יכולים גם לצפות לעלייה במשאבים שלהם. לכן יהיה חיוני להיות קשוב להזדמנויות ולא להסס לנקוט יוזמות להעשרת מצבו החומרי.

אבולוציה רוחנית במפגש לסרטן

אלו שנולדו בסימן הסרטן יושפעו במיוחד מההשפעות האסטרליות של ליקויי החמה והירח בעונה זו. תקופה זו תהווה עבורם נקודת מפנה מכרעת בהתפתחותם האישית והרוחנית. הם יגלו דרכים חדשות להתקרב לחיים, תוך קבלת חוכמה וחמלה.

הגשמת חלום:

שלב זה של התפתחות רוחנית לסרטן יכול להיות גם שם נרדף להגשמת חלום או פרויקט אהוב. לכן זה יהיה חיוני עבור ילידי המזל הזה להישאר מחוברים לשאיפותיהם העמוקות לאורך תקופה זו.

אחרון חביב: מזל עקרב עומד מול גורלו

לאלו שנולדו מתחת למזל עקרב, עונת הליקויים הכובשת מבטיחה להיות מלאה בפיתולים. הגורל משתלב ובני מזל עקרב חייבים להיות מוכנים להתמודד עם אירועים חשובים. הם יידרשו לעשות בחירות מכריעות לעתידם.

עקרב והגשמה בזוג:

יש לציין גם כי תקופה זו תועיל במיוחד עבור ילידי עקרב מבחינת אהבה. רומנים נלהבים או איחוד קשרים קיימים, כל המרכיבים מתאחדים כדי לאפשר לבני מזל עקרב לחוות באופן מלא את מערכות היחסים הרומנטיות שלהם.

ברוך הבא » Blog » הכוכבים מעדיפים: חמשת הסימנים המובילים בגלגל המזלות בעונת הליקוי