הזהירו! אלו שלושת המזלות שנוטים להשקר כאילו הם נושמים

Noah Levi

האם באמת כל המזלות שווים? חלק מהם יכולים לשחק על הרגשות שלנו, ואנחנו מעדיפים לא להיות הפרייר.

ל'אַסטרוֹלוֹגִיָה היא דיסציפלינה עתיקת יומין שעוררה עניין וסקרנות של בני אדם לאורך ההיסטוריה. זה עוזר לנו להבין טוב יותר את שלנו יקום פנימי ושל אנשים אחרים סביבנו. במאמר זה אנו מציגים בפניכם את 3 המזלות הנוטים לשקר, בהתאם לאישיותם.

מזל תאומים: מלך הכפילות

הסימן הראשון של גלגל המזלות שנראה שיש לו כישרון מולד עבורו שקר הוא כנראה מזל תאומים. מתחת לתכונות המקסימות והחברותיות של השלט הזה מסתתרת אישיות כפולה, המסוגלת לעבור מפנים אחד לאחר בקלות מדאיגה. מספר גורמים יכולים להסביר את הנטייה הזו לשקר:

הדואליות הפנימית של מזל תאומים

מזל תאומים נשלט על ידי מרקורי, כוכב התקשורת והחילופים. לשלט זה יכולת הסתגלות רבה, המאפשרת לו להשתלב בכל סביבה. הרבגוניות הזו יכולה גם להוות קרקע פורייה לטיפוח שקרים, לפעמים מחשש שיתגלו, לפעמים כדי לתמרן אחרים לטובתם.

צורך מתמיד בגירוי אינטלקטואלי

בני מזל תאומים אוהבים ללמוד ולגלות דברים חדשים. זה הולך יד ביד עם חמקמקות מסוימת, שיכולה לדחוף אותם לשקר לגבי כוונותיהם או מְצִיאוּת על מנת לשמור על חופש החקירה שלהם.

השפעתם של סימנים אחרים של גלגל המזלות

למרות שלעתים קרובות יש להם מוניטין רע, לא כל בני מזל תאומים הם בהכרח שקרנים מושקשים. עמדותיהם והתנהגויותיהם תלויות גם בהשפעה של מרכיבים אחרים במפת הלידה שלהם, כגון עלייתם או מיקומם של כוכבים אחרים. לכן חשוב לקחת את כל הגורמים הללו בחשבון לפני ששופטים מישהו אך ורק על סמן השמש שלו.

מזל דגים: אמן הבריחה

מזל גלגל המזלות השני שנראה כמומחה במניפולציות על האמת הוא ללא ספק מזל דגים. מזל המים הזה, שנשלט על ידי נפטון, ידוע ברגישותו ובצד החלומי שלו. עם זאת, מאחורי העדינות הזו ישנה גם נטייה חזקה לדמיון ולפנטזיה, שלעיתים יכולה להפוך לשקרים.

אישיות אמפטית ורגישה

דגים חשים בקלות ברגשות של אנשים אחרים ואף יכולים להתבלבל איתם. יכולת זו לאמפתיה עמוקה יכולה לפעמים להוביל אותם להתרחק מהמציאות, או אפילו לעוות אותה כדי להימנע מפגיעה או כדי להגן על עצמם.

רצון להתמזג לעולם אידיאלי

דגים נמשכים לעתים קרובות לחלומות ושאיפות גרנדיוזיות. הם נוטים לרצות לברוח מהעולם החומרי כדי למצוא מקלט ביקום דמיוני שבו הכל יהיה קל ויפה יותר. זה יכול לדחוף אותם לייפות את המציאות, או אפילו לשקר כדי לא להתמודד עם הגבולות שלהם או של העולם הסובב אותם.

השפעת סימנים אחרים על מפת הלידה שלהם

יש לזכור גם שכל המרכיבים במפה האסטרולוגית של אדם יכולים לשנות את תכונות האופי וההתנהגויות שלו. לפיכך, גם אם טבעם של מזל דגים נוטה לפעמים לשקר, ייתכן שהיבטים אחרים במפה האסטרולוגית שלהם ממתנים את הנטייה הזו או מחזקים אותה.

קשת: הזיקית האופטימית

לבסוף, המזל השלישי של גלגל המזלות שיש לו תיאבון מסוים להתפזרות הוא מזל קשת. מזל האש הזה, הנשלט על ידי צדק, נתפס בדרך כלל כהרפתקני, אנרגטי ועליז. עם זאת, כמו שני הסימנים האחרים שהוזכרו לעיל, גם לקשת יש את הצד האפל שלו.

צורך משכנע בחופש

קשת אוהב לפרוץ גבולות ולגלות כל הזמן אופקים חדשים. הצמא הזה להרפתקאות וחיפוש אחר משמעות יכולים להוביל אותו למחוק את הגבולות בין מציאות לבדיה, להרוות טוב יותר את צימאונו הבלתי יודע שובע לידע.

שאפתנות ואידיאליזם מוגזמים

קשת מונעת לרוב מחלומות גרנדיוזיים וביטחון עצמי שיכול לגבול בגאווה. השאפתנות והאידיאליזם העולים על גדותיו עלולים להוביל לעיוורון לגבי היכולות של האדם עצמו או של אחרים, ובכך לדחוף אותו לשקר כדי לשמר את האגו שלו ואת שאיפותיו.

השפעת המפה האסטרולוגית בכללותה

כמו בכל סימני גלגל המזלות, חיוני לא לצמצם אדם למזל השמש שלו בלבד, במיוחד כאשר מתמודדים עם נושאים מורכבים כמו שקר. השילובים האסטרליים השונים הם כולם ניואנסים המובאים למפת הלידה ולתכונות האופי של האדם.

למרות ששלושת המזלות הללו ידועים בנטייתם לעוות את האמת, כדאי לזכור שאַסטרוֹלוֹגִיָה מציעה קשת רחבה של אפשרויות והשפעות הפועלות על כל אדם. אז בואו לא נצמצם את הסימנים האלה לשקרנים פשוטים, אלא נבין מה דוחף אותם לשחק עם מְצִיאוּת.

ברוך הבא » Blog » הזהירו! אלו שלושת המזלות שנוטים להשקר כאילו הם נושמים