האתגר החדש: תוכלו למצוא את מספר המשולשים בנתיים של 45 שניות? נסו!

Noah Levi

האתגר שלך הבא: תרגול מהירות חשיבה וקניית מיומנויות מתמטיות באמצעות משחק פשוט - כמה משולשים אתה מסוגל למצוא בתוך 45 שניות?

חידות מתמטיות, תמיד דרך מצוינת לעורר את המוח! היום אנחנו הולכים לחקור תעלומה שכבשה את תשומת הלב של משתמשי אינטרנט בכל רחבי העולם. הפשטות לכאורה שלו מסתירה אתגר שהוא הרבה יותר מורכב ממה שהוא נראה. התכוננו לבדוק את חוש ההתבוננות וההיגיון שלכם.

חידת המשולש

האניגמה שכרגע היא כל הזעם מציגה בפנינו המחשה של א משולש חוצה מספר קווים. השאלה נראית פשוטה במבט ראשון: כמה משולשים אתה רואה? עם זאת, אל תלך שולל על ידי הפשטות הנראית לעין הזו. רוב האנשים מזלזלים במורכבות השאלה הזו וטועים בתשובה שלהם. כשאתה רואה את התמונה, אתה עשוי לחשוב שפשוט תספור את המשולשים אחד אחד, כולל הצורה הכללית. אבל היזהר, זה לא פשוט כמו שזה נראה!

כמה משולשים יש?
כמה משולשים יש?

פתרון החידה

התשובה הנכונה לחידה הזו היא 18 משולשים, ולא 9, כפי שרבים חושבים בתחילה. אם אתה מתקשה לתפוס את התוצאה הזו, אל תדאג, אתה לא לבד. יותר מ-700 תגובות על הציוץ המקורי משקפות את התמיהה הכללית איתה מתמודדת החידה הזו. למי שמחפש להבין את הטעות שלהם, הדמיה מפורטת עשויה להיות מועילה. הוא מגלה כיצד ניתן ליצור כל משולש מהדמות הגיאומטרית הזו.

כמה משולשים יש - פתרון
כמה משולשים יש – פתרון

בסופו של דבר, חידת המתמטיקה הזו היא לא רק בידור, אלא גם תרגיל נהדר עבור המוח. זה מזכיר לנו שהמראית עין יכולה להטעות ולפעמים יש צורך בהתבוננות מעמיקה יותר כדי לפענח את המציאות. אנא אל תהסס לשתף את החוויות שלך, בין אם קיבלת את התשובה הנכונה בפעם הראשונה ובין אם טעית.

ברוך הבא » Blog » האתגר החדש: תוכלו למצוא את מספר המשולשים בנתיים של 45 שניות? נסו!