האם שנת הדרקון תביא לך מזל? גלה עכשיו מה מחכה לך מעבר לפינה!

Noah Levi

זהו הזמן להתנער מהעבר, לעשות שינויים ולקבל את החיים באומץ: מדובר בחדשי הדרקון המיוחדים, שמביאים עמם את האנרגיה של החדשנות והשינוי. מה יש בחנות למזל שלך?

שנת הדרקון מתקרבת במהירות, ורבים תוהים אם החיה העוצמתית והמלכותית הזו תביא להם מזל ושגשוג. כדי להבין את ההשפעות של התקופה החדשה הזו והשפעתה על מזלותכם, בואו ניקח את הזמן לנתח את ההיבטים השונים של תופעה זו.

לוח השנה הסיני ומחזוריו

התרבות האסיאתית עשירה במסורות ואמונות, במיוחד כשמדובר באומנויות ניבוי ואסטרולוגיה. לוח השנה הסיני מבוסס על מחזור של שתים עשרה שנים, שכל אחת מהן נשלטת על ידי חיה סמלית. החיות של גלגל המזלות הסיני הן:

 • העכברוש
 • השור (או השור)
 • הנמר
 • הארנבת (או ארנב או חתול)
 • הדרקון
 • הנחש
 • סוּס
 • העז (או הכבשה)
 • הקוף
 • תַרְנְגוֹל
 • הכלב
 • החזיר (או חזיר)

בעלי חיים אלה קובעים בחלקם את האישיות, תכונות האופי והגורל של אנשים שנולדו תחת השפעתם. המורכבות של המערכת האסטרולוגית הסינית טמונה גם בשיוך של אחד מחמשת היסודות (עץ, אש, אדמה, מתכת ומים) לכל שנה.

שנת הדרקון ממש מעבר לפינה: האם מזלך יהיה בר מזל?
שנת הדרקון ממש מעבר לפינה: האם מזלך יהיה בר מזל?

הדרקון בתרבות האסייתית

במחשבה הסינית המסורתית, הדרקון הוא חיה מיתולוגית המייצגת כוח, סמכות ואומץ. לעתים קרובות הוא מזוהה עם קיסרים ושליטים, כמו גם לאלי הגשם והמים. בעל חיים פנטסטי זה גם מגלם הצלחה, שגשוג ומזל.

הסמליות של הדרקון עבור ילידי השלט הזה

לאנשים שנולדו בסימן הדרקון יש בדרך כלל אישיות חזקה, רוח שאפתנית וגישה נחושה. הם אוהבים להיות במרכז תשומת הלב ולהרשים את הסובבים אותם עם היכולות והכריזמה שלהם.

דרקונים ידועים באינטליגנציה, ביצירתיות ובאנרגיה שלהם, כמו גם בנאמנותם לאלה שהם אוהבים.

תחזיות עבור סימנים אחרים של גלגל המזלות

אם ברור שהמעבר לשנת הדרקון יסמן בעיקר את ילידי המזל הזה, מעניין לבחון את ההשפעה שיכולה להיות לו על שאר בעלי החיים בלוח השנה הסיני. להלן כמה תחזיות כלליות:

עכברוש

עבור חולדות, שנת הדרקון מבטיחה להיות שנה של יוזמה והזדמנות. עם זאת, הם יצטרכו להיות סבלניים וזהירים כדי להימנע ממלכודות ולבחור את הפרויקטים שלהם בקפידה.

באפלו (או שור)

אלה שנולדו בסימן השור יצטרכו לגלות התמדה כדי להסתגל לאנרגיה המסוימת של השנה הזו. מצבים בלתי צפויים עשויים לדחוף אותם מאזור הנוחות שלהם, אך גם יהיו מקור ללמידה וצמיחה.

נָמֵר

שנת הדרקון תביא לטיגריסים מהומה מסוימת בחייהם, שתדרוש גמישות והתאמה. זה בכל זאת יכול להוביל להזדמנויות מעניינות ברמה המקצועית והיחסית.

ארנבת (ארנב או חתול)

עבור ארנבות, הכוח והאנרגיה של הדרקון עלולים לגרום לכמה רגעים של חוסר איזון רגשי. חיוני שישמרו על קשר עם מי שחשוב להם, יטפחו תקשורת ואמפתיה.

נָחָשׁ

שנת הדרקון היא לעתים קרובות משמחת עבור נחשים, אשר יחלקו תכונות אופי ושאיפות מסוימות עם החיה המלכותית הזו. האתגרים שבפתח לא יפחידו אותם, להיפך, הם ינצלו את כל ההזדמנויות שיעמדו בפניהם.

סוּס

הסוסים ייקראו לחשוב על סדרי העדיפויות שלהם ולהפעיל שיקול דעת במהלך השנה הזו של הדרקון. בחירות קשות עשויות להיות נחוצות, אך הן גם יקצורו יתרונות מתמשכים.

עז (או כבשה)

עבור עזים, שנת הדרקון תדרוש זהירות וסבלנות מול סערות ואירועים בלתי צפויים שיזעזעו את חיי היומיום שלהם. הם יצטרכו להיות מוקפים באנשים אכפתיים כדי לעבור את הזמנים הסוערים האלה.

קוֹף

אלה שנולדו תחת סימן הקוף יצטרכו לקחת את הזמן להכיר את עצמם ולהזין את היצירתיות שלהם במהלך השנה הזו של הדרקון. הם גם יצטרכו לנהל את מערכות היחסים שלהם בצורה רגועה ודיפלומטית כדי למנוע קונפליקטים.

תַרְנְגוֹל

התרנגולים ייקראו על ידי הפמליה המקצועית או האישית שלהם לספק את תמיכתם ומומחיותם. הם יוכלו להפגין יכולת ולא יהססו להתקדם כדי להגן על הרעיונות והפרויקטים שלהם.

כֶּלֶב

עבור כלבים, שנת הדרקון תהיה הזדמנות לפתח את הפוטנציאל שלהם ולעבוד על עצמם כדי להבין טוב יותר את הצרכים והשאיפות שלהם. מאמציהם יתוגמלו בידע עצמי טוב יותר ובהגשמה מסוימת.

חזיר (או חזיר)

האנרגיה העולה על גדותיה של הדרקון יכולה להיות קשה עבור חזירים, שמעדיפים יציבות ושלווה. עם זאת, תהיה להם הזדמנות לנצל את השנה רבת האירועים הזו על ידי פיתוח יכולת ההסתגלות שלהם ולהתנגד ללחץ.

בקיצור, הגעתה הקרובה של שנת הדרקון תביא את חלקה של אתגרים, ניסיונות והזדמנויות עבור המזלות השונים של גלגל המזלות הסיני. הטרנספורמציות והלמידה שהיא תחולל יסללו את הדרך לעבר עתיד שליו ומלא יותר לכולם.

ברוך הבא » Blog » האם שנת הדרקון תביא לך מזל? גלה עכשיו מה מחכה לך מעבר לפינה!