האם צבעים מסוימים מביאים לך מזל רע? גלה לפי המזל האסטרולוגי הסיני שלך!

Noah Levi

האם צבע מסוים יכול להשפיע על מזלנו? גילוי שמפתיע אותנו על החשיבות של בחירת הצבע הנכון לפי האסטרולוגיה הסינית.

בתרבות הסינית, אסטרולוגיה וצבעים ממלאים תפקיד חשוב בחיי היומיום. צבעים מסוימים נחשבים למזל או מזל רע, בהתאם למזל הסיני שלך. במאמר זה נציג את הצבעים שיש להימנע מהם עבור כל סימן אסטרולוגי סיני על מנת להדוף מזל רע.

העכברוש: ​​היזהרו מצהוב

אנשים שנולדו בסימן העכברוש צריכים להימנע מהצבע הצהוב, שהוא עבורם סמל לבגידה ואנוכיות. צהוב מזוהה לעתים קרובות עם זהב ועושר, אך עבור ילידי חולדה, צבע זה יכול למשוך אנרגיות שליליות ולגרום לוויכוחים בחייהם המקצועיים והאישיים. עדיף לפנות לגוונים רכים יותר כמו ורוד או ירוק בהיר, שיביאו אהבה והרמוניה.

בקר: אדום להמנע

עבור אלה שנולדו בסימן השור, הצבע האדום מייצג סכנה, כעס ותשוקה מוגזמת. עד כמה שסימן זה עוצמתי, עליו להיזהר לא לאבד את העשתונות כשהוא מתמודד עם מכשולי החיים, ואדום יכול למלא תפקיד מגביר במתחים אלו. אנשים שנולדו תחת סימן השור ייהנו מהעדפת גווני פסטל וניטרליים כדי למשוך מזל ולהדוף חוסר מזל.

ירוק כדי לקדם שגשוג

הצבע הירוק מסמל צמיחה, התחדשות ומזל טוב. לפיכך, ילידי שוורים יכולים להסתמך על צבע זה על ידי לבישתו בצורות שונות (בגדים, אביזרים, קישוט) על מנת להגביר את האנרגיה החיובית שלהם ולקדם את הצלחתם בכל התחומים.

צבעים שמביאים מזל רע לפי המזל האסטרולוגי הסיני שלך
צבעים שמביאים מזל רע לפי המזל האסטרולוגי הסיני שלך

הנמר: נזהר מכחול כהה

אנשים שנולדו תחת סימן הנמר צריכים להיזהר מגוונים כהים של כחול המושכים אליהם אנרגיות שליליות. בדרך כלל יש להימנע מצבעים קרים וכהים עבור סימן זה, כגון גווני אפור או שחור. העדיפו צבעים בהירים, כמו כתום ואדום, כדי לשפר את מצב הרוח ולחדד את רוח ההרפתקאות שלכם.

הארנב: היזהרו משחור וחום

עבור ילידי הארנב, צבעים כהים – במיוחד שחור וחום – מביאים לאומללות ובלבול, לפעמים בבחירות חייהם ובהחלטות חשובות. זה חיוני עבור אנשים אלה להתמקד במקום זאת בהירות של צבעי פסטל, המיוצגים בצורה מושלמת על ידי גוון "ארנב", אשר יתאים לילידי מזל הארנב בצורה מפוארת.

אין מראה שחור או חום מוחלט

אם אתה מהסימן של הארנב ואתה מעריך צבעים כהים, אתה יכול להימנע מ"המראה הכולל" על ידי שילובם עם גוונים בהירים יותר. לדוגמה, בחרי בחולצה צבעונית אם את לובשת מכנסיים שחורים, או הוסיפי אביזרים קלים לתלבושת כהה.

הדרקון: ברח ירוק ואפור

למרות שהצבע הירוק מזוהה לעתים קרובות עם מזל בסין, הוא יוצר שילוב מצער עבור ילידי הדרקון, במיוחד בשילוב עם אפור המסמל אנרגיה כבויה. עבור אנשים אלה, עדיף להעדיף גוונים חמים ואנרגטיים כמו אדום או זהב על מנת לעורר את היצירתיות והכוח הפנימי שלהם.

הנחש: היזהרו מלבן

עבור אנשים שנולדו תחת סימן הנחש, לבן הוא שם נרדף לעצב ובדידות. בתרבות הסינית, הלבן קשור גם למוות ואבל. ילידי השלט הזה עשויים לפנות לצבעים כהים ומסתוריים, כגון סגול, או גוונים מרגיעים כמו כחול בהיר או ירוק ים, כדי לקדם את שאיפותיהם הרוחניות והאינטלקטואליות.

הסוס: היזהרו מצהוב וכתום

ילידי סוסים צריכים להימנע מצבעים צהובים וכתום, מכיוון שהם מושכים אליהם מתח ועצבנות. במקום לתת לעצמם להתגבר על הרגשות השליליים הללו, הם ייהנו מבחירה בגוונים שמקורם בכחול, בעיקר טורקיז וכחול-אפור.

העז: הימנעו מאדום בוהק

אדום בוהק יכול למשוך יותר מדי אנרגיית יאנג עבור ילידי עיזים, מה שהופך אותם לאימפולסיביים וחסרי מנוחה. עדיף לאנשים אלה לבחור צבעים רכים ושלווים יותר כמו משמש, לבנדר או ירוק מנטה.

הקוף: היזהר עם סגול כהה

למרות שהוא מפתה ומסתורי, הצבע הסגול הכהה יכול להביא מזל רע עבור ילידי הקופים. הם צריכים להעדיף צבעים שמחים ומגרים כמו צהוב, כתום וורוד שיאפשרו להם לבטא במלואם את היצירתיות והסקרנות האינטלקטואלית שלהם.

התרנגול: התרחק מהחושך

עבור אנשים שנולדו תחת סימן התרנגול, השחור מעלה בראש חושך וכאוס. צבע זה צריך להימנע ככל האפשר מכיוון שהוא עלול להפריע להתפתחותם האישית והמקצועית. על מנת לטפח הצלחה והרמוניה, לילידי השלט הזה יש כל עניין להתמקד בצבעים מנצנצים, כמו זהב וכסף, כמו גם בגוונים בהירים ואנרגטיים כמו אדום קורל וירוק אמרלד.

הכלב: היזהרו מירוק בהיר

למרות שירוק הוא בדרך כלל צבע בר מזל, זה יכול להביא מזל רע למי שנולד תחת הסימן הסיני של הכלב. ירוק בהיר למעשה מייצג סטגנציה שעלולה לפגוע בהתפתחותם האישית והמקצועית. ילידי כלבים צריכים להעדיף צבעים מגרים כמו כתום ושמנת כדי למשוך הצלחה ושגשוג בחיי היומיום שלהם.

החזיר: הימנע מחום עמום

עבור אלה שנולדו בסימן החזיר, חום עמום הוא שם נרדף לחסימות ומכשולים במסעם. עליהם להעדיף גוונים המבטאים שמחה וחיוניות, כמו טורקיז, לילך או כחול רויאל, כדי לחזק את הדינמיות והביטחון העצמי שלהם.

לכן, היכרות והימנעות של צבעי מזל רע על פי המזל האסטרולוגי הסיני שלך לא רק מגינה עליך מפני מזל רע, אלא גם מושכת אנרגיות חיוביות לתוך חייך. אז, אל תהססו לחשוב מחדש על ארון הבגדים שלכם ועל קישוט הפנים שלכם בהתאם לשלט שלכם!

ברוך הבא » Blog » האם צבעים מסוימים מביאים לך מזל רע? גלה לפי המזל האסטרולוגי הסיני שלך!