האם אתם מאמינים בסנטה? שני המזלות האלה לא מוותרים גם בגיל מבוגר!

Noah Levi

כוח האמונה: גילוי מפתיע של שני מזלות השמים, שעדיין קיימת אצלם האמונה בדמותו החשאית של סנטה קלאוס - אף בבגרות.

הקסם של חג המולד אינו מיועד רק לילדים, וייתכן שחלקכם עדיין נסחפים בקסם של חגי סוף השנה. במאמר זה נחשוף את שניהם מזלות שסביר יותר שעדיין יאמינו בסנטה קלאוס, אפילו כמבוגרים. התכוננו לבקר שוב במזל האסטרולוגי שלכם, או אולי באלו של יקיריכם, כדי לקבוע מי מכם צפוי להמשיך לחלום על הדמות האגדית הזו.

למה יש אנשים שעדיין מאמינים בסנטה קלאוס?

ילדות ונוסטלגיה משחקים תפקיד חשוב באמונה בסנטה קלאוס. אכן, יש אנשים שמוצאים נחמה ואושר בלזכור את התקופה הקסומה הזו שבה הכל נראה אפשרי, ובפרט את קיומו של מפיץ המתנות המפורסם. עבור מבוגרים אלה, האמונה בסנטה קלאוס מאפשרת להם לשמור על חלק של נאיביות וחוסר דאגות אל מול המציאות המורכבת והאפלה לפעמים של חיי היומיום.

ערכים נצחיים ואוניברסליים

קיים גם מעבר לאמונה הפשוטה בדמות מיתית, קסם לערכים שמגלם סנטה קלאוס. נדיבות, שיתוף ואהבה הם מסרים הקיימים בכל התרבויות ודרך דמויות שונות כגון אלוהים, אַלְלָה או אפילו את מלאכים

סימן מס' 1: דגים – נשמת ילד לנצח

בין כל הסימנים של גלגל המזלות, אנשים שנולדו במזל דגים הם ללא ספק אלה ששומרים על חלק מהילדות מעוגן היטב בתוכם. ה מַזַל דָגִים לרוב מתוארים כמתוקים, חולמניים ורגישים, מה שמתאים בצורה מושלמת לאלה שעדיין מאמינים בסנטה קלאוס. בנוסף, היצירתיות והדמיון חסר הגבולות מאפשרים להם לברוח בקלות לעולם מופלא שבו הכל יכול לקרות, כולל ביקור של האיש באדום.

אמפתיה עמוקה ונוסטלגיה לעבר

ילידי מזל דגים גם קשורים מאוד לזיכרונות שמחים ורכים מילדותם. האמונה בסנטה קלאוס היא אפוא עבורם דרך לשמור על התמימות והאושר של פעם. סנטה קלאוס גם מייצג עבור דגים סמל של תקווה ואהבה ללא תנאי, שני ערכים שהם מייחסים להם חשיבות רבה.

שלט מס' 2: סרטן – התקשרות למסורת המשפחתית

אנשים שנולדו תחת סימן הסרטן צפויים גם להמשיך להאמין בסנטה קלאוס כמבוגרים. ואכן, סרטן לעתים קרובות נלהב מחגיגות משפחתיות ומשגשג בסביבה חמה וקסומה.

גולם נעים להתמודדות עם החיים

עבור ילידי סרטן, ילדות מייצגת מפלט, תקופה שבה הכל היה קל ובטוח יותר. לפיכך, האמונה בקיומו של סנטה קלאוס מאפשרת להם למצוא את הנוחות הזו שהם כל כך צריכים. בנוסף, הערכים המשותפים לדמותו של האיש באדום תואמים באופן מושלם את האידיאלים של אנשים שנולדו תחת השלט הזה.

מעבר לשני הסימנים האסטרולוגיים הללו, הקסם של חג המולד הוא באמת אוניברסלי

במאמר זה, חשפנו את 2 הסימנים האסטרולוגיים המועדים להמשיך להאמין בסנטה קלאוס גם בבגרות. דגים, עם החלומות בהקיץ והרגישות שלהם הקשורים לילדות, כמו גם סרטן עם התקשרותם למסורות משפחתיות, מוכנים לשמור על אמונה זו על כנה שנה אחר שנה.

עם זאת, הקסם של חג המולד משפיע כמובן על כל סימני גלגל המזלות ועל כל הדורות. כל פרט, בין אם ילד או מבוגר, עשוי להיות מושפע מסיבות שונות לשמור על אמונה זו. אולי אתה שואל עכשיו: מה הסיבות שלך?

  • אתה פשוט רוצה להמשיך במסורת ששימחה אותך וקרובה ללבך?
  • האם אתם מחפשים להעביר את האמונה הזו לילדיכם כדי להדהים אותם ולגרום להם לחוות את אותו קסם שחוויתם במהלך נעוריכם?

בלי קשר, האם להאמין בסנטה קלאוס או לא היא בחירה אישית לכל אחד. העיקר למצוא את מה שמאיר את חיינו בתקופת החגים ולחלוק את הרגעים היקרים האלה עם אלה שאנחנו אוהבים.

ברוך הבא » Blog » האם אתם מאמינים בסנטה? שני המזלות האלה לא מוותרים גם בגיל מבוגר!