האם אתה מחפש תמיד אישור מאחרים? הכירו את שני המזלות שכנראה עושים זאת – ואיך להפסיק!

Noah Levi

הצורך באישור מבחינה אסטרולוגית: דרכים להתמודד עם התלות בדעת זולת ולשחרר את החיים שלך מעבדויות מיותרות.

בעולם האסטרולוגיה יש אנשים שמושפעים מהמאפיינים ומתכונות האישיות הקשורות למזל שלהם. עבור חלק מאיתנו, זה עשוי לכלול את הצורך העמוק להיות נאהב ואישור על ידי אחרים. במאמר זה נבדוק את הסיבות לכך ילידי הסימנים של מאזניים וסרטן כל הזמן לחפש אישור מאחרים, כמו גם עצות כיצד להתנתק ממנו.

מאזניים: בחיפוש אחר איזון ואהבה אוניברסלית

מדוע מאזניים מבקשת אישור מאחרים?

הסמל של מאזניים הוא זה של המאזניים, המייצגים את האידיאל הזה של צדק ושוויון בכל מערכות היחסים האנושיות. למאזניים יש תחושה מולדת של מה הוגן וצודק, והם שואפים ליצור סביבה שבה כל אדם זוכה ליחס של כבוד ואהבה.

החיפוש הזה לאיזון מוביל אותם לעתים קרובות לחפש את דעתם של אחרים כדי להבטיח שהם מקבלים את ההחלטות הנכונות ופועלים בהגינות. לכן, השגת אישור של אנשים חשובים להם או אפילו סתם אנשים שהם פוגשים הופכת בראש סדר העדיפויות כדי לספק את הצמא הזה לצדק ולהרמוניה.

איך מאזניים יכולים להפסיק לבקש אישור מאחרים?

  1. הכר את הערכים והעדיפויות שלך: כדי לצאת מהצורך הזה באישור, חיוני למאזניים לקחת זמן להרהר בערכים וברצונות שלהם בחיים. על ידי התמקדות במה שחשוב להם באמת, הם יכולים לפתח תחושה מעודנת יותר של המצפן המוסרי שלהם.
  2. לטפח הערכה עצמית חזקה: מאזניים צריכים לעבוד על בניית הביטחון העצמי שלהם על ידי הכרה בהצלחות, כישרונות ותרומות חיוביות שלהם בעולם. זה יעזור להם להבין שאתה לא צריך כל הזמן לרצות אחרים כדי לקבל תוקף והערכה.
  3. למד להגיד לא: מזל מאזניים מתקשים לרוב להטיל את גבולותיהם ולהביע את צרכיהם האישיים. למידה לומר לא כשהם לא מרגישים בנוח או כאשר בקשה נוגדת את סדר העדיפויות שלהם הוא המפתח לשבירת מעגל האישורים הזה.

סרטן: מחפש ביטחון רגשי ותמיכה

מדוע סרטן מבקש אישור מאחרים?

ילידי הסרטן נשלטים על ידי הירח, המייצג רגשות, אינטואיציה ואמהות. סרטן הם אפוא אנשים רגישים שצריכים להרגיש נתמכים ואהובים כדי להגשים אותם במלואם.

רגישות זו יכולה להוביל אותם לבקש כל הזמן אישור מאחרים כדי להבטיח שהם לא יידחו או ינטשו ובכך להזין את הצורך שלהם בביטחון רגשי.

איך סרטן יכול להפסיק לבקש אישור מאחרים?

  1. לפתח תחושת ביטחון פנימי: סרטן צריך לעבוד על היכולת שלהם להרגיש בטוח ומוגן, ללא קשר לנסיבות חיצוניות. על ידי טיפוח תחושת ביטחון בכישוריהם ובמשאביהם האישיים.
  2. הביעו את רגשותיכם ללא פחד: כדי לברוח מהצורך באישור מאחרים, סרטן חייב ללמוד לבטא את רגשותיהם מבלי לחשוש להפריע או לשבש את האיזון היחסי. על ידי דיבור גלוי על רגשותיהם, הם יכולים ליצור קשרים אותנטיים וכנים עם אחרים.
  3. הקף את עצמך במערכות יחסים חיוביות: סרטן נוטים למשוך באופן טבעי אנשים שמחפשים מהם תמיכה ונחמה. חשוב לילידי השלט הזה לבחור בקפידה אנשים שגם נותנים להם אהבה וחסד בתמורה.

טיפים לשחרור עצמך מהסכמת אחרים

למרות שמאזניים וסרטן צפויים במיוחד לבקש אישור מאחרים, ייתכן גם שחלק מהאנשים עם סימני כוכב אחרים חווים אתגר מסוג זה.

הנה כמה טיפים כלליים שיכולים לעזור לכל אחד להתגבר על הצורך באישור:

  • למד לאהוב ולכבד את עצמך: שום מחמאה או סימן להכרה לא יכולים להחליף אהבה עצמית אמיתית. זה בסיסי לדאוג לעצמך ולהעניק לעצמך את החסד והכבוד המגיע לך.
  • הימנע מהשוואה: השוואת חייך לחייהם של אחרים היא מלכודת מסוכנת. לכל אחד יש את הדרך הייחודית שלו, עם האתגרים וההצלחות שלו. במקום לנסות להיות כמו כולם, התמקדו בצמיחה ובמימוש האישי שלכם.
  • הקף את עצמך בהשפעה חיובית: כדי להילחם בצורך באישור, הקף את עצמך באנשים שתומכים ומעודדים את האותנטיות שלך. הימנע ממערכות יחסים רעילות או שטחיות שמאלצות אותך להשתלב בתפקיד מלאכותי כדי להתקבל.

שחרור עצמך מהחיפוש המתמיד אחר אישור מאחרים חיוני לחיים אותנטיים, מאושרים ומספקים יותר. זה תלוי בנו לנקוט בצעדים הדרושים כדי לפתח את ההערכה העצמית שלנו, לעמוד על הצרכים שלנו ולחיות את החיים במלואם בתנאים שלנו.

ברוך הבא » Blog » האם אתה מחפש תמיד אישור מאחרים? הכירו את שני המזלות שכנראה עושים זאת – ואיך להפסיק!