האם אתה חושב שהאתגר הדיגיטלי הזה פשוט? עם זאת, 93.57% מהמשתתפים נכשלו!

Noah Levi

חידות ומשחקי פאזל הם חלק בלתי נפרד מהאתגרים האינטלקטואליים הפופולריים מאוד באינטרנט וברשתות החברתיות. אתגרי ההיגיון הם אחד מאותם משחקים רבים שמעמידים למבחן את כישורי החשיבה וכישורי ההתבוננות שלך. הם מפעילים חוזק נפשי ועוזרים להגביר את היצירתיות שלך.

הנה אתגר הגיוני נוסף שיעזור לך לשפר את כישורי פתרון הבעיות שלך: מדובר במציאת ההיגיון למצוא את המספר שמשלים את הסדרה הבאה: 15, 30, 10, 40, 8, ? בוא נראה אם ​​אתה יכול למצוא את התשובה הנכונה תוך פחות מ-30 שניות!

מבחן IQ: מצא את ההיגיון תוך פחות מ-30 שניות כדי להשלים את הסדרה!

מבחני IQ והפאזלים הם תרגילים שבודקים את היכולת שלנו לחשוב בהיגיון.

מבחן IQ - איזה מספר משלים את הסדרה
מבחן IQ: איזה מספר משלים את הסדרה?

הם עוזרים לנו לפתח את האינטליגנציה שלנו ולפתח את הכישורים הקוגניטיביים שלנו. מודגשת היכולת שלנו להתמודד עם אתגרים ולמצוא פתרונות. מצא את ההיגיון להשלמת סדרה, למשל, הוא אינדיקטור טוב ליכולת זו. במבחן מסוג זה יש למצוא את המספר שמסיים את הסדרה הבאה: 15, 30, 10, 40, 8? אנחנו צריכים למצוא את ההיגיון מאחורי זה כדי שנוכל לענות נכון.

כדי להצליח במבחני IQ ובחידות, יש צורך להתרכז כדי למצוא את ההיגיון הבסיסי. לדוגמה, עבור סדרה נתונה 15, 30, 10, 40, 8? אתה צריך לקחת את הזמן כדי לנתח את ההתקדמות ולמצוא את המספר החסר. אכן, תרגילים אלו מסתמכים על היכולת שלנו לחשוב בהיגיון ולמצוא פתרונות לאתגרים המוצעים. לכן ריכוז טוב הוא המפתח להצלחה בסוג זה של אתגר!

הפתרון לאתגר ההגיוני

האתגר נענה! המספר החסר הוא 48. הלוגיקה החישובית ששימשה למציאתו הייתה: 15 x 2 = 30, 30 ÷ 3 = 10, 10 x 4 = 40, 40 ÷ 5 = 8 ו-8 x 6 = 48.

מבחן IQ - איזה מספר משלים את הסדרה - פתרון
פִּתָרוֹן

תודה לכל מי שהקדיש זמן לפתור את האתגר הזה ולשתף בתשובותיו. אל תהססו לשתף את הפעילות הזו עם הסובבים אתכם ברשתות החברתיות כדי שגם אנשים אחרים יוכלו להתמודד עם האתגר הזה!

ברוך הבא » Blog » האם אתה חושב שהאתגר הדיגיטלי הזה פשוט? עם זאת, 93.57% מהמשתתפים נכשלו!