האם אתה אחד מארבעת המזלות האלה שאוהבים לבשל כשהם כועסים?

Noah Levi

האם אתה נעלה במטבח ומשתולל בין הסירים כשהרוגשים שלך מתעוררים?

האם אי פעם הרגשת מוטרד או לחוץ והרגשת את הדחף הבלתי ניתן לעמוד בפניו לבשל כדי להירגע? אם כן, דע שאתה לא לבד. אכן, אנשים מסוימים נוטים למצוא מקלט במטבח בשעת לחץ כדי לשחרר את דעתם ולבטא את היצירתיות שלהם. לפעמים התשוקה הזו לבישול נובעת ישירות מהמזל האסטרולוגי שלנו, שמשפיע רבות על האישיות שלנו ועל ההתנהגויות שלנו. במאמר זה, אנו הולכים לדון בארבעת המזלות שאוהבים במיוחד לבשל כשהם כועסים.

מזל שור: סימן שמוצא מקלט בגסטרונומיה

מזל שור הוא אחד המזלות האנינים והאפיקוריים ביותר של גלגל המזלות. יש להם טעם בולט למטבח טוב ומעריכים במיוחד את הנאות השולחן. כשהם מוטרדים, הם לרוב מוצאים נחמה בכך שהם רוקחים ארוחות טעימות לעצמם או לאחרים. בישול גם מאפשר להם לשחרר את הלחץ שלהם ולתעל את האנרגיה הבלתי מוגבלת שלהם. מזל שור אוהב לקחת את הזמן בהכנת הארוחות ולא מהסס לבלות שעות מאחורי הכיריים על מנת להשיג את התוצאה המושלמת. סבלנות היא אחת התכונות הגדולות של השלט הזה, וזה בא לידי ביטוי גם בדרך הבישול.

המנות האהובות על מזל שור

 • מנות מנחמות ולביות כמו גרטן דאופינוי, ביף בורגיניון או טרטיפלט.
 • קינוחי גורמה כמו קרם ברולה, מוס שוקולד או פונדנטים.
 • טעמים מתוקים-מלוחים המשלבים קרמיות של מנה מלוחה עם מתיקות של מרכיב מתוק.
האם אתה אחד מארבעת המזלות האלה שאוהבים לבשל כשהם כועסים?
האם אתה אחד מארבעת המזלות האלה שאוהבים לבשל כשהם כועסים?

סרטן: הערכת רגשות בבישול

סרטן, רגיש ורגשי, מוצא בבישול דרך לבטא את הרגישות והרגשות שלהם. בישול הוא פעילות מרגיעה עבור השלט הזה שמעריך במיוחד את הטיפול בעצמו ולאחרים על ידי מתן ארוחות משפחתיות טובות. הסרטן גם אוהב לתפוס מקלט בזיכרונות ילדותם ולבקר מחדש במתכונים מסורתיים שהועברו על ידי זקניהם. כאשר הם מוטרדים או לחוצים, הסרטן מכפיל את האנרגיה שלהם במטבח כדי להביע את רגשותיהם, זה חלק בלתי נפרד מהדרך שלו להתמודד עם מצבי קונפליקט.

המרכיבים האהובים על הסרטן

 • ירקות עונתיים ופירות טריים שהם מציגים בעדינות
 • עשבי תיבול ותבלינים ארומטיים המוסיפים נופך של פנטזיה למנות שלהם
 • עופות ודגים הם אוהבים להכין בדרכים שונות, תמיד מעדיפים טעמים פשוטים ואותנטיים.

בתולה: אמנות קולינרית וקפדנות בתוכנית

מזל בתולה ידוע בהיותו קפדן, מאורגן ולעתים קרובות פרפקציוניסט. זה בא לידי ביטוי גם בגישה שלהם לבישול. ואכן, בני מזל בתולה נהנים מאוד בהכנת מנות מורכבות הדורשות קפדנות מסוימת ותשומת לב מיוחדת לפרטים. יתר על כן, הם מאוד מעריכים את היכולת להתנסות במתכונים חדשים ולגלות את הסודות של שפים גדולים. כשהוא כועס, בתולה משקיע עוד יותר אנרגיה ברקוח מנות מעולות על מנת לספק את צימאונו למצוינות.

הטיפים של בתולה במטבח

 1. תמיד יש בהישג יד ספר מתכונים או אפליקציה לנייד כדי לקבל השראה משילובי טעמים חדשים
 2. השתמשו בטיימר כדי לכבד בקפדנות את זמני הבישול ולהשיג מנה מוצלחת לחלוטין
 3. אל תהססו להשקיע בציוד איכותי ולארגן בקפידה את המטבח שלכם כדי להשיג יעילות במהלך ההכנות הקולינריות

מזל גדי: יצירתיות וסטנדרטים גבוהים כדי להרשים אחרים

מזל גדי שאפתן ואוהב לקחת על עצמו אתגרים. זה לא חומק מהתשוקה שלהם לבישול, שם הם גם מראים את תכונות האופי הללו. כשהם נסערים, בני מזל גדי פונים למטבח כדי להביע את היצירתיות שלהם ולהראות לסובבים אותם שהם מסוגלים להישגים קולינריים גדולים. הם מקפידים להרשים את האורחים שלהם עם מתכונים מקוריים וטעימים שהם נהנים לשכלל עם הזמן.

טיפים וטריקים לזרוח במטבח כמו מזל גדי

 • הגדר מטרות קולינריות להשגה כדי לעורר את הרצון שלך לחדש ולהתקדם
 • קחו את הזמן לטעום כל מנה כדי לנתח את הטעמים ולחשוב על שיפורים אפשריים
 • אל תהסס לחלוק את ההצלחות והתגליות הקולינריות שלך עם הסובבים אותך כדי לעורר הערצה ולקדם את עבודתך

בקיצור, גסטרונומיה ובישול יכולים להיות מפלט אמיתי לסימנים אסטרולוגיים מסוימים כשהם נסערים. בין אם להביע את היצירתיות שלהם, לתעל את האנרגיה שלהם או לבטא את רגשותיהם, בישול נתפס לרוב כמקור לרווחה ולסיפוק אישי. לכן, אם אתה אחד מארבעת הסימנים הללו, אל תהססו להיכנס למטבח כדי ליהנות מהיתרונות של הבישול ולהפיג את המתח שלכם בפינוק.

ברוך הבא » Blog » האם אתה אחד מארבעת המזלות האלה שאוהבים לבשל כשהם כועסים?