האם אני לוזר? הנה 7 סימנים מוכיחים שאתה באמת כזה.

Noah Levi

האם אני לוזר? שאלה זו עוברת בראשנו בשלב זה או אחר בחיינו. בעוד לחלקם יש אמון בעצמם ואינם שואלים את עצמם שאלה זו, אחרים מרגישים באופן קבוע מוצפים מאירועים, חסרי הצלחה ומפקפקים במעשיהם היומיומיים. איך אתה יודע אם אתה אחד מהם? גלה את 7 הסימנים שמוכיחים שאתה באמת לוזר.

1. ההצלחה שלך ברשתות החברתיות כמעט ולא קיימת

גם אם השימוש שלך ברשתות החברתיות אינו משקף בהכרח את מלוא מורכבות האישיות שלך, יש להודות שהיא הפכה לברומטר חברתי חשוב כיום. אם אתם מחפשים כל הזמן עוקבים באינסטגרם, לייקים בפייסבוק או RT בטוויטר, ייתכן שהדבר קשור לחוסר כריזמה, לאישיות לא מעניינת או אפילו לביישנות לא בריאה. חוסר משיכה וירטואלית זה יכול להיות אחד הסימנים לכך שאתה לוזר.

2. אתה מתקשה לשמור על חברים

חברים ארוכי טווח זה דבר בעל ערך רב. נראה שהאנשים המעטים שאתה מחשיב חברים מתרחקים ממך די מהר? זה יכול להיות בגלל חוסר המחויבות שלך לחברות, מזג רע או אפילו גישה אנוכית. מפסידים מתקשים לעתים קרובות לשמור על חברים מסיבות אלו.

לעתים קרובות אתה ננטש על ידי קבוצת החברים שלך

מעבר לאי היכולת לשמור על חברים לטווח ארוך, אולי שמתם לב לזה אתה נשאר מאחור באופן קבוע במסיבות או אירועים עם חברים. כשנראה שכולם נהנים ומתחברים, אתה זה שנשאר לבד. זהו עוד סימן פוטנציאלי לכך שאתה לוזר.

האם אני לוזר?  הנה 7 סימנים מוכיחים שאתה באמת כזה.

3. הקריירה המקצועית שלך עומדת בקיפאון

האם חייך המקצועיים עולים בקנה אחד עם השאיפות והציפיות שלך? אם התשובה היא לא, זה יכול להיות גם סימן שאתה לוזר. למרות שגורמים רבים יכולים להשפיע על הצלחתך בעבודה כמו הרקע האקדמי והכישורים שלך, חוסר ביטחון עצמי, חוסר יכולת לקחת סיכונים ולנצל הזדמנויות הם כולם מרכיבים שיכולים לעכב את ההתקדמות המקצועית שלך.

4. אתה צובר כישלונות רומנטיים

האם מסע האהבה שלך דומה לסדרה של כישלונות, פרידות ואכזבות? אם כך, ייתכן שזה לא נובע רק ממזל רע, אלא גם מבעיה עמוקה יותר: מעמדך כמפסיד. ואכן, מערכות היחסים שלך בעבר ובהווה יכולות לחשוף עליך הרבה: חוסר הערכה עצמית, בחירות לא נבונות לגבי בן/בת זוג, או אפילו חוסר יכולת לבנות ולשמור על מערכת יחסים יציבה.

5. יש לך רמת מעורבות נמוכה

לעתים קרובות, מפסידים הם גם אלה שנאבקים להציב יעדים ולעמוד בהם. כדי להצליח, חיוני להראות רמה מסוימת של מחויבות, בין אם בחייך האישיים, המקצועיים או הרומנטיים. האם אתה אוהב לדחות את הפרויקטים והאחריות שלך ליום המחרת? האם אתה מתקשה לקיים את ההבטחות שלך? זה עשוי מאוד להעיד על חוסר האמביציה שלך ולשקף פרופיל מפסיד.

עצלות וסחבת: השילוב המנצח של המפסיד

בנוסף לחוסר המחויבות, שני אלמנטים קשורים לעתים קרובות למפסידים: עצלות וסחבת. אם אתה מבלה את רוב זמנך הפנוי בצפייה בסרטוני יוטיוב מבלי לעשות שום דבר קונקרטי, אם אתה נמנע באופן שיטתי ממשימות שדורשות מאמץ ותמיד דוחים הכל למחר, זה כנראה מאשר את הסטטוס שלך כמפסיד. »

6. הסובבים אותך לא סומכים עליך

האם הבנת שסביבך, נראה שאף אחד לא באמת מאמין בכישורים וביכולות שלך? זה גם סימן שאתה לוזר. ואכן, כאשר יקיריכם ועמיתיך חסרים אמון בך, ייתכן שזה נובע מבעיה באישיות שלך, בערכים שלך או אפילו בהתנהגות שלך. האמון של אחרים מקושר לרוב לתמונה שאתה מקרין עליהם: אם הדימוי הזה הוא של מפסיד, זה בהכרח יורגש ביחס שלהם אליך.

7. אתה כל הזמן לא מרוצה מהחיים שלך

לבסוף, הסימן האחרון שמוכיח שאתה לוזר אמיתי הוא ללא ספק תחושת חוסר הסיפוק התמידית שלך. אם תמיד יש לך הרושם ששום דבר לא הולך לך, שתמיד יש משהו טוב יותר במקומות אחרים ושאחרים מצליחים יותר ממך, זה כנראה בגלל שאתה באמת לוזר.

הגיע הזמן להיות מודעים לסימנים הללו ולפעול לשינוי המצב. ההכרה בכך שאתה עלול להיות לוזר יכולה להיות האבן הראשונה בבניית חיים חדשים ומספקים יותר, שבהם אתה באמת תהיה שחקן בגורל שלך ולא צופה בכישלונות שלך.

ברוך הבא » Blog » האם אני לוזר? הנה 7 סימנים מוכיחים שאתה באמת כזה.