גלו: 3 טיפים סודיים מארון המרשמים של סבתא להדיפ בקלות את הזבובים מהבית!

Noah Levi

איך להפסיק את ההתעסקות עם זבובים? גלו את המרשמים של סבתא שישנו לכם את החיים ויוציאו את המזיקים מהבית שלכם לחלוטין!

זבובים הם חרקים מוערכים מעט מאוד, במיוחד כשהם פולשים לביתנו. הם יכולים לשאת מחלות ולגרום לזיהום רעש אמיתי. כדי להימנע מנוכחותם בתוך הבית, גלה את 3 העצות היעילות הללו של סבתא להיפטר לצמיתות מזבובים בבית.

1. השתמשו בכוח הדוחה של צמחים ארומטיים

מקובל לשמוע שלצמחים מסוימים יש פעולת דוחה נגד זבובים. ביניהם, אנו מוצאים במיוחד את ריחן וה גרניום. לשני הצמחים הללו יש את הייחודיות שהם מפיצים ריח שאינו לטעמם של זבובים ואשר נוטה להפחיד אותם.

בזיליקום, בעל הברית הטבעי במאבק בזבובים

צמח ארומטי זה בעל יתרונות מרובים הוא פתרון פשוט ואקולוגי להרחקת זבובים. כל שעליך לעשות הוא להניח כמה עציצים של בזיליקום על אדני החלונות שלך או ליד מקורות אור כדי ליצור מחסום זבובים טבעי. בנוסף לצד הדוחה שלו, הפתרון הזה יביא גם מגע של ירק לביתכם וגם ריח נעים.

גרניום, צמח בעל סגולות לא ידועות

גרניום הוא צמח נוסף שתכונותיו דוחות זבובים מוזכרות לעתים קרובות. יש הטוענים שהריח החזק שלו מסוגל להדוף את החרקים המזיקים הללו. כדי לנצל את הטיפ הזה, אפשר להציב כמה עציצים של גרניום ליד מקומות שבהם זבובים נוטים להתכנס, כמו דלתות וחלונות פתוחים.

3 טיפים של סבתא להיפטר לצמיתות מזבובים בבית
3 טיפים של סבתא להיפטר לצמיתות מזבובים בבית

2. צור מלכודות טבעיות ללכידת זבובים

בעוד שצמחים ארומטיים יכולים להוות מחסום יעיל למניעת כניסת זבובים לבית, עדיין ייתכן שיהיה צורך להשלים שיטה זו עם מערכות בקרת זבובים. מלכודות טבעיות. להלן שני פתרונות בשימוש נפוץ על ידי הסבתות שלנו:

  1. מערבבים חומץ לבן עם מעט נוזל כלים ליצירת מלכודת זבובים
  2. השתמש ביין אדום כדי למשוך זבובים ולהטביע אותם

מלכודת מספר 1: חומץ לבן ונוזל כלים

מלכודת זבובים תוצרת בית זו דורשת רק שני מרכיבים: חומץ לבן וקצת של נוזל לניקוי כלים. כדי ליצור מלכודת זו, שפכו כמה סנטימטרים של חומץ לבן לתוך מיכל רדוד, ואז הוסיפו כמה טיפות של נוזל כלים. לאחרון יש תפקיד להוריד את מתח הפנים של החומץ ובכך ללכוד זבובים המגיעים לנחות שם.

לאחר מכן הנח את המלכודת שלך ליד אזורים שבהם הבחנת בזבובים, כגון ליד פחי אשפה או פירות נרקבים. נמשכים לריח של חומץ לבן, זבובים יטבעו במהירות במגע עם הנוזל.

מלכודת מספר 2: יין אדום למשוך ולהטביע זבובים

ה יין אדום, בשל ריחו וצבעו, יעיל מאוד גם בלכידת זבובים. כדי ליצור מלכודת זו, פשוט שופכים מעט יין אדום לתוך מיכל ומכסים אותו בניילון פלסטיק עם חורים קטנים. הזבובים, הנמשכים על ידי ריח היין, יעברו לאחר מכן דרך החורים כדי לטבוע בנוזל.

3. השתמשו בבצל להרחקת זבובים

ל'בצל בעל ריח חזק במיוחד שניתן להשתמש בו כדי לגרש זבובים מהבית. כדי להשתמש בטריק הזה, פשוט חותכים בצל לשניים ומניחים אותו בצלוחית. לאחר מכן תוכלו להניח את חצאי הבצל החתוך שלכם במקומות שבהם הבחנתם בנוכחות זבובים, על מנת להרחיקם בצורה פשוטה וטבעי.

בשילוב שלושת העצות הללו, יהיו לכם כל המפתחות להדברת זבובים לצמיתות מהבית שלכם בצורה אקולוגית וחסכונית. אז אל תהססו יותר ותנסו את שיטות האבות הללו שהוכיחו את עצמן לאורך זמן.

ברוך הבא » Blog » גלו: 3 טיפים סודיים מארון המרשמים של סבתא להדיפ בקלות את הזבובים מהבית!