גלו את שני הטיפים מהסבתא למשיכת ציפורים אל הגינה שלכם!

Noah Levi

סודות מהקמפינג של סבתא: איך להפוך את הגינה שלך למרכז אטרקציות לחיים העוף - חווייה מרהיבה ומשכרת לכל המשפחה!

האם אתה חולם על גינה מלאה בציפורים כדי ליהנות מהשירים שלהן ומהצבעים שלהן? אל תחפש עוד, כי מצאנו שני טיפים של סבתא למשיכת ציפורים למרחב הירוק שלך. שיטות אלו שנבדקו ואושרו על ידי זקנינו יאפשרו לכם להכיל מגוון ציפורי בר ללא מאמץ או השקעה רבה.

טיפים טבעיים לקבלת ציפורים בגינה שלך

ציפורים זקוקות למזון, מים ומחסה כדי לעבור את עונת ההזדווגות ולהרגיש בטוחות. הטיפים הבאים לא רק יעזרו לכם למשוך מגוון רחב של ציפורים לביתכם, אלא גם ליצור מקלט בטוח למבקרים המכונפים הללו.

האכילו את הציפורים בזרעים הנכונים

לא כל הציפורים אוכלות את אותו המזון. לכן חיוני להכיר את המינים המקומיים שאתה רוצה למשוך לגינה שלך ולבחור את המזון הנכון. הנה כמה דוגמאות לזרעים שתוכלו להציע לתושבים העתידיים שלכם:

  • זרעי חמניות: מוערכים מאוד על ידי עציצות, דרורים, אגוזמים ומינים רבים אחרים.
  • זרעי תלתן מתוקים: מקור לחלבון לחוחיות, דרורים וזהב.
  • תערובת ציפורי בר: אם אין לכם זמן להכין תערובות ספציפיות, תוכלו לרכוש אותן בקלות בחנויות לחיות מחמד או באינטרנט. הם אידיאליים עבור מספר רב של מינים שונים.

זה חשוב ל בחר את המזין הנכון, אשר חייב להיות מותאם לציפורים שונות. ממגורות זרעים מושלמות לעוברים קטנים כמו ציצים, בעוד שמגשים מאפשרים למינים גדולים יותר כמו יונים ושחורים להאכיל בקלות.

2 העצות האלה של סבתא יעזרו לך למשוך ציפורים לגינה שלך
2 העצות האלה של סבתא יעזרו לך למשוך ציפורים לגינה שלך

ספק מים טריים ונקיים

ציפורים זקוקות למים לשתייה ולרחצה. אתה יכול בקלות להגדיר נקודת מים על ידי התקנת א אמבטיית ציפורים או פשוט מיכל רדוד של מים. ודא שהוא יציב מספיק וממוקם קרוב מספיק לקרקע כך שציפורים יוכלו לגשת אליו בקלות.

זה גם חיוני ל לנקות באופן קבוע את המיכל והחליפו את המים כדי למנוע התפשטות מחלות בין ציפורים. זכרו גם לשבור את הקרח בחורף כדי לאפשר להם לגשת אליו גם בתקופות קרות.

צור מקלט לציפורים בגינה שלך

בנוסף למשאבי מזון ומים, ציפורים זקוקות גם לסביבה שלווה ובטוחה שבה יוכלו לקנן ולנוח. להלן כמה טיפים לעיצוב הגינה שלך והפיכתה למקלט של שלווה עבור ציפורים:

ליצור אזורים של צמחייה צפופה

לגדל שיחים, משוכות או אפילו שטחים קטנים של יער כדי לתת לציפורים מקום להסתתר ולמצוא מחסה מטורפים. בחרו צמחים מקומיים המותאמים יותר למיני הציפורים הקיימים באזורכם.

התקן תיבות קינון

תיבות קן חיוניות לקבלת ציפורים בעונת ההזדווגות ולעודד אותן להתגורר בגינה שלך. קיים מגוון רחב של דגמים המתאימים למיני ציפורים שונים. שוב, חשוב לבחור את דגם תיבת הקינון לפי המין אותו רוצים למשוך ולמקם אותו במקום מוגן ובטוח, הרחק מטורפים.

הגבל את השימוש בחומרי הדברה

כדי לעודד נוכחות של ציפורים בגינה שלך, הימנע משימוש בחומרי הדברה כימיים. אכן, מוצרים אלו עלולים להזיק לציפורים, אך גם לצמצם את מקור המזון שלהם על ידי חיסול החרקים מהם הם ניזונים. במקום זאת, בחר בשיטות טבעיות ואקולוגיות כדי להגן על הצמחים שלך.

על ידי יישום טיפים של סבתא אלה, בקרוב תוכל ליהנות מגינה מחייה בנוכחותן של ציפורי בר רבות. זכרו שנדרשת סבלנות: יתכן שיידרש זמן עד שהמבקרים הראשונים יגיעו, אך לאחר שהתמקמו, הם בהחלט ישמחו את כל המשפחה.

ברוך הבא » Blog » גלו את שני הטיפים מהסבתא למשיכת ציפורים אל הגינה שלכם!