גלו את ה-3 חפצים שיגרמו לשולחן החג שלכם למשוך מזל, בהשראת הפנג שואי!

Noah Levi

גילוי סודות הפנג שואי: שלושה חפצים שאתם חייבים לשים על השולחן בחג המולד בשביל למשוך את המזל אליכם!

חג המולד הוא זמן של חגיגה, שמחה ומזל טוב. זו ההזדמנות המושלמת לעקוב אחר עקרונות הפנג שואי כדי לאזן את האנרגיות של הבית שלך ולקבל מזל טוב בחייך. במאמר זה אנו מציגים בפניכם שלושה פריטים חיוניים שיש על שולחן חג המולד שלך למשוך מזל תוך כיבוד מסורות עתיקות יומין אלה.

1. יסודות טבעיים להרמוניה של אנרגיה

כדי לחזק אנרגיה חיובית תוך שימור המסורת החגיגית, עליך להתמקד באלמנטים דקורטיביים בהשראת הטבע:

 • זרי פרחים : סידורי פרחים מוסיפים נופך של אלגנטיות לשולחן שלך ומסמלים אפשרויות חדשות וצמיחה. בחרו פרחים בצבעים עזים כמו אדום וירוק, המייצגים תשוקה וחיוניות בהתאמה, כמו גם את נושא חג המולד.
 • פרוסות עץ : כתומכים לנרות או לצלחות, חפצים אלה מביאים אנרגיית אדמה ויציבות. צורתם המעגלית מייצגת גם המשכיות ומקדמת איזון.
 • קונוסים : חיוניים לקישוט חג המולד, הם סמלים של עמידות והתמדה. מפוזרים על השולחן או משמשים ככרטיסי מקום, הם מזכירים לנו את כוחו של הטבע ואת חוסנו.

2. סמלי שגשוג למשיכת שפע

מכיוון שזהו זמן של שיתוף עם המשפחה, חג המולד הוא גם זמן להגשים חלומות ולמשוך שפע. הצג חפצים על השולחן שלך המסמלים עושר והון:

 1. מטבעות שוקולד : מונחים בסל או מתחת למפה, פינוקים אלה מעוררים כסף ושגשוג. הם גם מאפשרים לך לחלוק מעט מהאושר והמזל שלך עם האורחים שלך.
 2. מַזַל דָגִים : בסין הם נחשבים לקסם מזל טוב ונוכחותם החוזרת מסמלת הצלחה מתמשכת. השתמש בייצוגים של דגים בקרמיקה או קריסטל כקישוט על שולחן חג המולד שלך.
 3. רימון : פרי הדר זה עמוס בסמליות הודות לזרעים הרבים שלו המייצגים שפע ופוריות. תוכלו להניח רימונים שלמים על השולחן או לשלב אותם בתפריט החגיגי שלכם כמנה ראשונה או קינוח.

3. צבעים מאוזנים לקידום המזל

הפנג שואי מלמד שצבעי הסביבה שלנו משפיעים על מצב הרוח והאנרגיה שלנו. באופן אידיאלי, כדאי לבחור גוונים שונים על ידי שילוב חוזק היאנג (צבעים בהירים) עם רכות היין (צבעי פסטל).

צבעי יאנג

גוונים חמים מעוררים חיוניות והתלהבות:

 • אָדוֹם : צבע זה מסמל אושר, הצלחה ותשוקה. בנגיעות קטנות על השולחן שלך, זה מעורר אנרגיה חיובית וגורם לאורחים שלך להיות בטוחים יותר.
 • בורדו אוֹ סָגוֹל : שני הצבעים האלה קשורים לעושר, מלכות וחוכמה. הם נותנים צד מתוחכם לשולחן שלך תוך שהם פועלים כמקורות אנרגיה.
 • זהב : המייצג שגשוג, צבע זהוב זה מביא הילה אלגנטית ומעודנת לשולחן חג המולד שלך. השתמש בו עבור האביזרים שלך (כלים, סרטים, רצים לשולחן) כמו גם עבור כמה חפצים מרכזיים כמו נרות.

צבעי יין

גוונים רכים ומרגיעים מעודדים רוגע ורגיעה:

 • לבן : טוהר ופשטות מיוצגים על ידי הצבע הנצחי הזה. הלבן מסמל גם התחלות חדשות, וזה אידיאלי לקבל בברכה שנה חדשה מלאה במזל והזדמנויות.
 • ירוק : צבע הריפוי וההתחדשות, ירוק מקדם איזון רגשי ומביא שלווה. שילוב זה עם צבעים אחרים על השולחן שלך מקל על זרימת האנרגיות הטובות ומפחית רעידות שליליות.
 • כְּחוֹל : מקושר למים, מרכיב חיוני בפנג שואי, כחול מסמל תקשורת ואינטואיציה. מונח בעדינות על השולחן שלך, הוא מיישר את היחסים בין האורחים שלך ומהווה סימן ליציבות כלכלית ואישית.

כדי לשכלל את האווירה של השולחן שלך, שקול גם לשחק עם טקסטורות וחומרים שונים (פשתן, משי, תחרה, זכוכית וכו'). השילוב העדין של האלמנטים הללו יוסיף נופך של אותנטיות ויעזור ליצור אווירה חמה ומסבירת פנים.

אל תחכו עוד כדי לשלב את חפצי הפנג שואי האלה בקישוט חג המולד שלכם ונצלו את התקופה החגיגית הזו כדי למשוך מזל לביתכם.

ברוך הבא » Blog » גלו את ה-3 חפצים שיגרמו לשולחן החג שלכם למשוך מזל, בהשראת הפנג שואי!