גלו את השיטה לחשיפת מי מדבר עם מישהו בוואטסאפ

Noah Levi

הצצה למאחורי הקלעים: חשוף את האמת אודות מי משוחח עם מי בצ'אט בוואטסאפ - כלים, טריקים ודרכים להבין את הממד הנסתר של השיחות שלך.

רשתות חברתיות ויישומי מסרים מיידיים שינו באופן עמוק את הדרך בה אנו מתקשרים. WhatsApp היא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר להחלפת הודעות, תמונות וסרטונים עם יקירינו או עמיתינו. אבל לפעמים אתה עשוי להיות סקרן לדעת עם מי אדם משוחח באפליקציה הזו. אם אתה רוצה לפענח את התעלומה הזו, המאמר הזה בשבילך.

כמה אמצעי זהירות לפני שתתחיל

לפני שמנסים משהו, חשוב לזכור את זכותו של כל אחד לפרטיות.. כיבוד פרטיותם של אנשים אחרים צריך להיות בראש סדר העדיפויות ואין זה מקובל לרגל אחר שיחותיהם ללא הסכמתם. לכן יש להשתמש בטכניקות המתוארות להלן במסגרת חוקית ואתית.

השיטה הקלאסית: הסתכלות מעבר לכתף

הגישה הפשוטה ביותר לגלות עם מי מישהו משוחח בוואטסאפ היא לנצל את הרגע שבו הגב שלו מופנה או מוסחת. זכור, עם זאת, כי מדובר בטכניקה חודרנית ועלולה להיות בלתי מוסרית..

נצלו את הרגע הנכון

המתן לרגע הנכון כדי להעיף מבט על המסך של האדם. למשל, כשהיא עוזבת את תחנת העבודה שלה כדי לשתות קפה או מתקשרת רחוק מהטלפון שלה.

גלה כיצד לגלות עם מי מישהו משוחח בצ'אט בוואטסאפ
גלה כיצד לגלות עם מי מישהו משוחח בצ'אט בוואטסאפ

תשאל בנימוס

במקרים מסוימים, זה יכול להיות יותר מתאים ומכבד פשוט לשאול את האדם איתו הם שולחים הודעות בוואטסאפ. גישה זו בדרך כלל פחות חודרנית ועוזרת לשמור על האמון בין שני הצדדים.

שאל שאלות עקיפות

הימנע מלשאול את האדם ישירות ובמקום זאת העדיפו שאלות עדינות על מנת להשיג את המידע הרצוי מבלי להיראות לא דיסקרטי.

השתמש ביישומי ניתוח

ישנם מספר כלים מקוונים המאפשרים לך לנתח פעילות של מישהו בוואטסאפ מבלי לגשת בהכרח לשיחות שלו. יישומים אלה מסתמכים בדרך כלל על ניתוח סטטוס "מקוון" או "נראה לאחרונה".שימו לב שחלק מהשיטות הללו נוגדות את תנאי השירות של WhatsApp.

WhatsMonitor

אפליקציה זו מאפשרת לך לעקוב אחר מצב ה"מקוון" של כל משתמש, ללא קשר אם אתה ברשימת אנשי הקשר שלו או לא. כל שעליך לעשות הוא להזין את מספר הטלפון של האדם לניתוח כדי לקבל דוח מפורט על פעילותו.

W-Revealer

זמין רק ב-iOS, W-Revealer עובד כמו WhatsMonitor אך מציע גם את היכולת לנתח סטטוס "נראה לאחרונה". גם כאן, טכניקה זו נוגדת במידה מסוימת את כיבוד הפרטיות ואת תנאי השימוש של WhatsApp.

  • שלב 1 : התקן את האפליקציה מ-App Store ובצע את ההוראות ליצירת חשבון בחינם.
  • שלב 2 : הוסף את מספר הטלפון של האדם שאת הפעילות שלו בוואטסאפ אתה רוצה לנתח.
  • שלב 3 : בדוק את הדוח שנוצר על ידי האפליקציה כדי לקבל סקירה כללית של האינטראקציות שלו בהעברת הודעות.

השתמש בתוכנות ריגול

השתמש בזהירות רבה, כלים כאלה הם לרוב בלתי חוקיים ועלולים להוביל לתוצאות חמורות אם נעשה בהם שימוש לרעה.. עם זאת, יש תוכנות ריגול המסוגלות ללכוד את כל המידע הנוגע לשימוש בוואטסאפ במכשיר יעד (הודעות, תמונות, סרטונים וכו').

mSpy

בין הפתרונות הזמינים, mSpy הוא ללא ספק אחד הפופולריים ביותר. כדי להשתמש ביישום זה, תצטרך לרכוש רישיון ולהתקין אותו בטלפון של האדם שאתה רוצה לפקח עליו. לאחר שתסיים, תהיה לך גישה בזמן אמת לכל הצ'אטים שלהם באמצעות לוח מחוונים מקוון מאובטח.

טיפים נוספים לקביעה עם מי מישהו משוחח בצ'אט בוואטסאפ

  1. התייעץ עם אנשי הקשר המועדפים עליך : באופן כללי, אנו נוטים לשוחח לרוב עם אנשי הקשר האהובים עלינו בוואטסאפ. אז עיין ברשימה זו כדי לקבל מושג עם מי האדם עשוי לתקשר לעתים קרובות.
  2. הצג תמונות פרופיל : תמונת פרופיל יכולה לפעמים לתת רמז על מערכת היחסים בין שני אנשים. לדוגמה, אם האדם משנה את התמונה שלו לעתים קרובות על סמך אירועים או זיכרונות ששותפו עם חבריו, זה יכול לעזור לקבוע עם מי הוא משוחח לרוב.
  3. שימו לב לקבוצות : צ'אטים קבוצתיים ב-WhatsApp הם לרוב תוססים ויכולים להפגיש אנשים עם תחומי עניין משותפים. לכן, ייתכן שהאדם שאתה רוצה לפקח עליו משתתף באופן פעיל בחילופים קולקטיביים אלה.

בסופו של דבר, לגלות עם מי מישהו משוחח בוואטסאפ זו משימה לא פשוטה ולעיתים קרובות דורשת גישה למידע סודי. לפיכך ראוי לשמור על זכותו של כל אדם לפרטיות ולהפעיל שיטות מכבדות וחוקיות להשגת המידע הרצוי.

ברוך הבא » Blog » גלו את השיטה לחשיפת מי מדבר עם מישהו בוואטסאפ