גלו את הסודות של סבתא: 4 טיפים מדהימים להפטר מגבונים בחדר האמבטיה!

Noah Levi

התגלית של סבתא: כיצד להפוך את האמבטיה לנקייה ומבריקה בארבעה שלבים פשוטים - ללא שום מאמץ או עלות גבוהה!

מימדים, היצורים המעופפים הקטנים האלה שפולשים לעתים קרובות לשירותים שלנו, יכולים להיות סיוט אמיתי. הם נמשכים במיוחד ללחות ולריחות שם. לפניכם 4 טיפים של סבתא להיפטר מגיד בשירותים ולחזור לחדר בריא ונעים.

טיפים למניעת איפור

עוד לפני שמדברים על חיסול, תחילה עליך לחשוב על מניעת התיישבות של מימדים בחדר האמבטיה שלך. לשם כך, מספיקים כמה אמצעי זהירות:

  1. שמרו על היגיינה טובה : על ידי ניקוי משטחים באופן קבוע, תפחית את נוכחות הלכלוך המושך גידים.
  2. להבטיח אוורור יעיל : התקן VMC או צמד אוורור במידת הצורך, כדי להגביל את הלחות ולכן להפוך את הסביבה לפחות אטרקטיבית עבור מימדים.
  3. התרחק ממקורות משיכה : הם נמשכים לפירות, אז היזהרו לא להשאיר אוכל בשירותים. זכרו גם לסגור את הצינורות כדי למנוע מהם לקנן שם.

הנשק הקטלני: חומץ לבן וסבון שחור

אם, למרות אמצעי הזהירות שלך, אתה מבחין בנוכחות של גמדים בחדר האמבטיה שלך, אז זה הזמן לתקוף! להלן שתי תרופות סבתא שהוכיחו את יעילותן בחיסול חרקים אלה:

  1. חומץ לבן : בעל ברית יומיומי אמיתי לתחזוקת הבית, הוא יכול גם לשמש כדוחה טבעי נגד גידים. יש לדלל כוס חומץ לבן בליטר מים חמים, ולרסס את התמיסה הזו על המשטחים שבהם נמצאות הגמדים. תנו להתייבש מבלי לשטוף. גבונים שונאים את הריח החומצי של חומץ לבן, ולכן הם יידחו.
  2. סבון שחור : למוצר הטבעי והחסכוני הזה יש גם סגולות רבות להילחם נגד מזיקים. כדי לגרש יתיקים מהשירותים, יש לדלל כף של סבון שחור נוזלי בשני ליטר מים חמים, ולאחר מכן לרסס על האזורים הנגועים. לסבון שחור יש אפקט מחסום אשר חונק והורג חרקים לא רצויים.

הקמת מלכודות נגד מידג'

1. מלכודת המידג' הקלאסית: חומץ תפוחים

כדי ללכוד גמדים ולחסל אותם מחדר האמבטיה, אפשר להשתמש במלכודת פשוטה העשויה מחומץ תפוחים ונוזל כלים. הנה איך להכין את זה:

  • ממלאים מיכל בחומץ תפוחים.
  • הוסף כמה טיפות של נוזל כלים כדי לשבור את מתח הפנים של החומץ.
  • מכסים את המיכל בניילון נצמד שקופה, ולאחר מכן חוררים בו חורים קטנים בעזרת קיסם כדי לאפשר ליסמים להיכנס אך לא לצאת החוצה.

גבונים ימשכו לריח המתוק של חומץ תפוחים ויילכדו במיכל.

2. מלכודת ביתית נוספת חסינת תקלות: אבקת אפייה

אבקת אפייה יעילה מאוד גם בלכידה והרג של גמדים. כדי ליצור מלכודת זו, כל מה שאתה צריך לעשות הוא:

  1. מדללים שתי כפות אבקת אפייה ב-200 מ"ל מים פושרים.
  2. יוצקים את התערובת למיכל רחב ורדוד, ואז מוסיפים טפטוף שמן.

מימדים יימשכו בצורה שאין לעמוד בפניה לריח שמפיצה התמיסה, יטבעו בה וימותו במהירות.

צמחים דוחים טבעיים

לבסוף, כדי להשלים את העצות הללו ולהבטיח חדר אמבטיה ללא יתושים, שקול להשתמש בצמחים מסוימים שמפיצים ריחות דוחים את היצורים הקטנים האלה. לבנדר, מנטה או אפילו בזיליקום הם אידיאליים להרחקת אותם באופן טבעי. אתה יכול למקם זר של צמחים אלה בחדר האמבטיה שלך או לרסס חליטה של ​​העלים שלהם על אזורים שבהם פוקדים גמדים.

עם 4 העצות הבלתי ניתנות לטעויות אלו של סבתא, כדאי להיפטר במהירות מהגמדים שפולשים לשירותים שלכם, ולנצל את מלוא היתרונות של החדר החיוני הזה בחיי היומיום שלכם בשקט נפשי מוחלט!

ברוך הבא » Blog » גלו את הסודות של סבתא: 4 טיפים מדהימים להפטר מגבונים בחדר האמבטיה!