גלוי וניסתר: 2 המזלות שלא תאמינו מה הם מחפשים בטלפון של בן הזוג!

Noah Levi

מאחורי הקלעים של חייכם הרומנטיים: כיצד שני מזלות בודדים משתמשים בטלפונים ניידים להבריק את אהבתכם?

לעתים קרובות אומרים שכל הדרכים מובילות לרומא, ונראה שעבור אנשים מסוימים, חלק מהדרכים מובילות ישר לטלפון של בן הזוג. על פי מחקר שנערך לאחרונה על ידי מריון סורוטאו, חוקרת בפסיכולוגיה חברתית והתנהגותית, מזל שור ועקרב היו נוטים יותר לחפש דרך הטלפון הנייד של בן זוגם.

הסקרנות החריפה אצל בני מזל עקרב ובשור

זה סוד שמור היטב, אבל האמת תמיד יוצאת לאור: עקרבים ומזל שור הם מרגלים קטנים אמיתיים כשזה מגיע לסמארטפונים. מאחורי הופעתם התמימה מסתתר רצון טורף לדעת על בן זוגם והאחרון יהיה מוכן להוציא את הטלפון הנייד שלו באמתלה ללכת לשירותים כאשר במציאות הוא/היא רוצים לבדוק את ההודעות שלו מבלי שיראו אותו.

מזל שור והצורך שלו בשליטה

בעולם הסימנים האסטרולוגיים, מזל שור ידוע בדרך כלל בנאמנותו ובאמינותו. עם זאת, מאחורי החזית הזו מסתתר גם מזג קנאי ורכושני, שעלול לגרום לו לחוש צורך להתייעץ בטלפון של בת זוגו ללא כל אישור. כמובן, זה לא נוגע לכל בני מזל שור, אבל חלק מסוים מהם מתפתים לתרגול זה, הנחשב מזיק בבני הזוג.

עקרב וחוסר האמון הטבעי שלו

בדומה למזל שור, מזל עקרב הוא סימן קצת סותר. מצד אחד, האחרון נערץ על הצד המסתורי והמפתה שלו, ומצד שני, מפחדים ממנו פעמים רבות על נטייתו לחטט בענייני הקרובים לו, במיוחד כשמדובר בבדיקה האם בת זוגו נשארת. נאמן לו או לא. כך, עקרב נוטה ללכת בעקבות האינסטינקטים שלו ולפקוח עין על החצי השני שלו, גם אם זה אומר לשבור את כללי הפרטיות והכבוד ההדדי.

2 השלטים האלה שמחטטים בסתר בטלפון הנייד של בן הזוג שלהם
2 השלטים האלה שמחטטים בסתר בטלפון הנייד של בן הזוג שלהם

ההשלכות של המעקב המוגבר הזה

גם אם מנהגים אלה עשויים להיראות בלתי מזיקים במבט ראשון, אין להקל ראש בהשלכותיהם על חיי הנישואין. אכן, מעבר בטלפון הנייד של בן הזוג יכול לגרום למתח, אפילו לשברים במערכת היחסים, במיוחד בגלל אובדן האמון כתוצאה מכך. גם שקרים עשויים להופיע, מה שהופך את המצב אפילו יותר מסובך ממה שהוא כבר.

קנאה, מכת מדינה לבני הזוג

זה לא נדיר שאנשים עם סימני מזל שור ועקרב מפתחים צורה של קנאה לא בריאה כלפי בן הזוג שלהם, מה שעלול להוביל אותם לעקוב אחר כל צעד שלהם דרך הטלפון שלהם. קנאה זו, כשהיא לא מבוטלת, עלולה להוביל לוויכוחים בלתי פוסקים ובסופו של דבר להרוס את מערכת היחסים לחלוטין.

חוסר אמון כגורם העיקרי

אחד הגורמים העיקריים שדוחפים מזל שור או מזל עקרב לעבור דרך הטלפון הסלולרי של החצי השני שלהם הוא ללא ספק חוסר האמון בהם. בין אם זה בגלל חוויה טראומטית בעבר, פחד נטישה או פשוט מזג מודאג, הצורך לבדוק כל הזמן מה בן/בת הזוג עושה נובע מתוך רצון להבטיח שהוא או היא לא מסתירים שום דבר לא נעים.

כיצד להימנע מרגול בתוך בני הזוג?

למי שסקרנותו הלא בריאה מתחילה להשתלט, ישנם מספר פתרונות לפתרון בעיה זו ולמצוא מערכת יחסים שלווה, המבוססת על כבוד הדדי:

  1. לפתח תקשורת: הבעת הפחדים והצרכים שלך בפני בן הזוג חיונית למניעת קונפליקטים וליצירת אקלים של אמון.
  2. הקמת חללי מגורים פרטיים: כל אדם חייב להיות מסוגל לשמור על הגן הסודי שלו, כולל בתוך הזוג. קביעת כללים ברורים המכובדים על ידי שני הצדדים מאפשרת שמירה על פרטיות כולם.
  3. לגבש את ההערכה העצמית שלך: לעתים קרובות, קנאה מוגזמת נובעת מחוסר אמון ביכולות של האדם לפתות ולשמור על עניין של בן הזוג. עבודה על ההערכה העצמית שלך יכולה לעזור להפחית את צורת המעקב הזו.

לבסוף, חשוב גם לזכור שלכל אדם יש רצון חופשי ושאפשר להתנתק מההתנהגויות הרעילות הללו כדי לנהל חיים מספקים בתוך הזוג, גם אם זה כרוך לפעמים בהתרחקות מהטלפון הסלולרי המפורסם שמתדלק כל כך חשדנות רבה.

ברוך הבא » Blog » גלוי וניסתר: 2 המזלות שלא תאמינו מה הם מחפשים בטלפון של בן הזוג!