גלה את הטריקים למשיכת מזל ושפע לפי המזל שלך!

Noah Levi

סודות וטיפים שיסייעו לך להביא מזל ושפע לחייך, בהתאמה אישית למזל האסטרולוגי שלך.

כל אחד שואף למשוך מזל ושפע לחייו. כדי לעשות זאת, מעניין להסתכל על העצות והעצות הספציפיות לכל סימן של גלגל המזלות. גלה כיצד למקסם את הסיכויים שלך על ידי התחשבות במזל האסטרולוגי שלך.

מרכיבי המפתח למשיכת מזל לפי השלט שלך

בהתאם למזל האסטרולוגי שלנו, אלמנטים מסוימים טובים יותר מאחרים כדי להביא לנו מזל. להלן מדריך קצר לסמלי המזל המקושרים למזלות השונים של גלגל המזלות:

 • RAM : אבנים אדומות (נופך, קרנליאן) מפעילות תשוקה ואנרגיה חיונית במזל האש הזה.
 • בול: פריטי נחושת מושכים אהבה ושגשוג עבור סימן האדמה הזה.
 • מַזַל תְאוּמִים: סיטרין וקוורץ מעושן מאזנים דואליות ומביאים בהירות מחשבתית לילידי האוויר הללו.
 • מחלת הסרטן : נתיב החיים והשמות הפרטיים הקשורים למחזור הירח מקדמים את האינטואיציה וההגנה הרגשית של סימן המים הזה.
 • אריה: ענבר וטופז אימפריאלי מחזקים את הביטחון העצמי והכריזמה של ילידי השמש הללו.
 • בתולה : אבני ירקן ואבני ירוק מעודדות את כושר ההבחנה והיעילות של סימן אדמה זה.
 • איזון : אמטיסט מביא איזון והרמוניה, אידיאלי עבור ילידי האוויר הללו בחיפוש אחר צדק ויופי.
 • מַזָל עַקרָב: אבנים שחורות (אובסידיאן, טורמלין) מטהרות ומגינות על סימן המים המסתורי והעז הזה.
 • מַזַל קַשָׁת: טורקיז ותכלת מעוררים חוכמה והרחבת אופקים עבור סימן האש הרפתקני הזה.
 • מַזַל גְדִי: רוטיל קוורץ מחזק את הסיבולת והסבלנות הדרושים כדי להשיג הצלחה אצל ילידי כדור הארץ הללו.
 • מזל דלי: אקוומרין וקריסטל סלע מעוררים כושר המצאה ותקשורת עבור סימן אוויר בעל חזון זה.
 • דג: אבנים כחולות (לפיס לזולי, סודלייט) מפתחות אינטואיציה וחמלה אצל יצורי המים הרגישים הללו.
הנה איך למשוך מזל ושפע לפי המזל שלך
הנה איך למשוך מזל ושפע לפי המזל שלך

טקסים למשיכת מזל לפי המזל האסטרולוגי שלך

מעבר לחפצי המזל והאבנים הספציפיות לכל מזל, ישנם גם טקסים המגבירים מזל ושפע לפי המזל האסטרולוגי שלנו.

טקס למזל טלה

כדי למשוך מזל, ילידי מזל טלה יכולים להדליק נר אדום על מזבח קטן המוקדש לאנרגיה החיונית שלהם. הניחו אבנים אדומות מסביב לנר ודמיינו הצלחה בכל תחומי חייכם.

טקס למזל שור

ילידי מזל שור צריכים להרגיש מקורקעים כדי לטפח שפע. שמרו על הבית שלכם והקיפו את עצמכם בחפצי נחושת כדי ליצור אווירה תורמת למזל ושגשוג.

טקס לתאומים

על מנת לאזן את הדואליות הספציפיות לתאומים, מומלץ לעשות מדיטציה באופן קבוע תוך החזקת סיטרין או קוורץ מעושן בכל יד. זה יקדם את הבהירות הנפשית והמיקוד הדרושים כדי למשוך דברים טובים לחייהם.

טקס לסרטן

ילידי הסרטן קשורים מאוד למחזור הירח. כדי למשוך מזל ושפע, מומלץ לעקוב אחר שלבי הירח ולתרגל טקסים המתואמים למחזורים אלו. לדוגמה, שתילת זרעים במהלך הירח החדש על ידי הדמיית הכוונות שלך לצמיחה ולהגשמה אישית.

טקס לאריה

כסימן שמש, אריה יכול למשוך שפע על ידי חיבור עם הכוח והכריזמה של האלמנט שלהם. תרגול מדיטציות מודרכות כדי לחזק את הביטחון העצמי שלך או פשוט ליהנות מהשמש ברגע של רגיעה בחוץ הם כולם דוגמאות לטקסים המקדמים מזל עבור ילידי אריה.

טקס לבתולה

ילידי בתולה זקוקים לסדר ומבנה כדי לשגשג. כדי למשוך מזל ושפע לחייהם, עליהם להבטיח לאזן את זמנם בין עבודה למנוחה. חלל עבודה נקי ומסודר עם אבנים ירוקות יקדם מאוד את יעילותן והצלחתן.

טקס למאזניים

על מנת לטפח סביבה הרמונית המתאימה למזל, ילידי מאזניים יכולים לארגן באופן קבוע רגעים ידידותיים עם יקיריהם. הזמינו את חבריכם לחלוק ארוחה, בליווי מוזיקה מרגיעה וקישוט יפהפה עם אמטיסט כמוקד.

טקס למזל עקרב

כדי למקסם את פוטנציאל ההצלחה שלהם, ילידי מזל עקרב חייבים ללמוד לאלף את העוצמה הרגשית שלהם. מומלצים בחום רגעים של בדידות המוקדשים למדיטציה או יצירה אמנותית, מוקפים באבנים שחורות מטהרות.

טקס לקשת

להוט לתגליות והרפתקאות, קשת צריך להרגיש בתנועה כדי למשוך שפע. ארגון טיולים וטיולים קבועים עם חברים או לבד, בליווי אבן המזל הטורקיז שלך, יעזור להרחיב אופקים ולקדם את מזלך.

טקס לגדי

מזל גדי הוא סימן שאפתני שצריך התמדה כדי להצליח. מדיטציה יומיומית על סבלנות וסיבולת תאפשר להם להתגבר על מכשולים ולהשיג את מטרותיהם. שמירה על אבן קוורץ רוטיל בקרבתך ברגעים מדיטטיביים אלה תגביר את ההשפעות המועילות של תרגול זה.

טקס לדלי

כסימן בעל חזון ויצירתי, דלי חייב לעורר את דמיונו כדי שהמזל יחייך אליו. חילופי דברים עם אנשים אחרים עם רעיונות חדשניים חשובים מאוד: השתתפו בכנסים, סדנאות ומפגשים מעוררי השראה תוך שמירה תמיד על תרשיש או גביש סלע איתך כקמע של מזל.

טקס לדגים

אינטואיציה וחיבור רגשי בין יצורים הם המפתחות למזל עבור ילידי דגים. תרגול קבוע של טקסי הארקה וטיהור רוחני כמו אמבטיות טיהור מוגברות במלחים ושמנים אתריים ומוקפות באבנים כחולות יהיה יעיל מאוד עבורם.

על ידי הכרת האלמנטים והטקסים הספציפיים למזל האסטרולוגי שלך, עכשיו קל יותר למקסם את הסיכויים שלך ולמשוך שפע לתוך חייך. אל תהססו להתנסות בטיפים אלו ולהתאים את השיטות הללו בהתאם לרצונות ולצרכים האישיים שלכם.

ברוך הבא » Blog » גלה את הטריקים למשיכת מזל ושפע לפי המזל שלך!