גילו: מי הם שלושת המזלות המובילים בעצב ומלנכוליה?

Noah Levi

המסע הפנימי של גולגולת השמש: כיצד מזלות משתנים מעונג לעצב, ואיך אנו יכולים להתמודד עם המלנכוליה שבהם

באסטרולוגיה, כל סימן של גלגל המזלות קשור למאפיינים ותכונות אישיות מאוד ספציפיות. בין אלה, נראה שסימנים מסוימים נוטים יותר מאחרים להרגיש לעתים קרובות עצב או מלנכוליה מסוימת. במאמר זה, אנו מציגים בפניכם את שלושת הסימנים שעבורם קיימת לעתים קרובות עצב, כמו גם כמה הסברים כדי להבין טוב יותר מדוע הם נוטים להראות את הרגשות הללו.

סרטן: סימן הנשלט על ידי רגשותיו

סרטן הוא סימן מים הנשלט על ידי הירח, שיש לו השפעה ישירה על הרגשות שלנו ועל המצב הפנימי שלנו. לכן אין זה מפתיע שילידי הסרטן רגישים וקולטים במיוחד לאנרגיות שמסביב. עצב יכול להתגנב כאשר הם מרגישים מוצפים מרגשותיהם או מוצפים על ידי האנרגיה השלילית של אנשים אחרים.

טבע מופנם שיכול להדגיש מלנכוליה

סרטן הם יצורים עדינים ואינטואיטיביים, אבל זה גם הופך אותם לפגיעים לביקורת ושיפוט מצד אחרים. הביישנות שלהם, יחד עם הפחד שלהם שלא יעריכו אותם או יבינו אותם, יכולים לגרום להם להתרחק לתוך עצמם ולחוש מלנכוליה עמוקה כשהם מרגישים לא מובנים או נדחקים הצידה.

מזל עקרב: סימן בחיפוש מתמיד אחר עוצמה

מזל עקרב הוא עוד מזל מים, נשלט על ידי פלוטו, כוכב הלכת ההתחדשות והטרנספורמציה. המזל האסטרולוגי הזה זקוק לעוצמה רגשית כדי להרגיש חיים, מה שיכול לפעמים להוביל אותם למצבים או מערכות יחסים סוערות וקשות. כשזה קורה, מזל עקרב יכול לחוות עצב רב, במיוחד אם הוא מתקשה להבין את הסיבות לבחירותיו או אם הוא מוצא את עצמו מתמודד עם מבוי סתום רגשי.

מאסטרים של מלנכוליה: שלושת המזלות המוכרים ביותר עם עצב
מאסטרים של מלנכוליה: שלושת המזלות המוכרים ביותר עם עצב

חוסר אמון ופחד מבגידה כמקורות סבל

לילידי עקרב יש אינסטינקט הגנה מאוד מפותח, הן כלפי עצמם והן כלפי האנשים שהם אוהבים. אופי חוסר אמון זה נובע מהפחד שלהם מבגידה ודחייה, מה שעלול לגרום להם להרגיש מבודדים ונטושים גם כשזה לא המקרה. העצב של מזל עקרב מקורו לעתים קרובות בפחד הקרביים הזה שמונע מהם להרגיש בטוחים ביחסים הבין אישיים שלהם.

מזל גדי: סימן המסומן במשקל האחריות

המזל השלישי שלעתים קרובות נוכח בו עצב הוא מזל גדי, מזל אדמה שנשלט על ידי שבתאי. בניגוד לסרטן ולעקרב, המלנכוליה של מזל גדי נובעת יותר מתחושת חוסר שביעות רצון הקשורה לשאיפות האישיות והמקצועיות שלהם. ואכן, ילידי השלט הזה נוטים להיות קפדניים ומייחסים חשיבות רבה להצלחתם ולאחריות הנובעת מכך.

פרפקציוניזם כמקור של חרדה ועצב

מזל גדי שואף כל הזמן למצוינות ואינו אוהב לאכזב או להיכשל. עם זאת, הדרישה המוטלת על עצמה יכולה להפוך במהירות ללחץ מחניק שמוביל אותם לתחושת עצב עמוקה כשהם לא מרוצים מהמאמצים שעשו.

קורה גם שגדי מוצאים את עצמם בתקופת מעבר שבה הם מפקפקים בבחירות שלהם ובגורלם מבלי שהם יכולים לראות את ההזדמנויות העומדות לרשותם.

מדוע סימנים מסוימים הם מלנכוליים יותר מאחרים?

חשוב לציין שכל הפרטים, ללא קשר למזל הכוכבים שלהם, יכולים לחוות עצב או מלנכוליה בתקופות שונות בחייהם. עם זאת, כפי שראינו עם שלושת הסימנים הללו, מאפיינים מסוימים ספציפיים לכל סימן יכולים לגרום להם יותר לחוות את הרגשות הללו בתדירות גבוהה יותר.

בנוסף, יש לקחת בחשבון את כל מפת הלידה של אדם כדי להבין את נטיותיו הרגשיות. ואכן, אסטרולוגים יודעים שלמיקום כוכבי הלכת ושאר האלמנטים האסטרולוגיים בלידתנו יש השפעה משמעותית על האישיות שלנו ועל התגובות שלנו לחוויות שאנו עוברים.

שיעורי חיים הקשורים למלנכוליה

מעניין לציין כי לסימנים אלו שעלולים לחוות יותר עצב יש גם שיעורי חיים חשובים ללמוד מהחוויה הזו.

הסרטן חייב ללמוד לא לספוג את הרגשות השליליים סביבו ולסמוך על הקרובים להם שירגישו מובנים ונתמכים.

מזל עקרב חייב לפתח ביטחון בעצמו ובאחרים כדי לא להיות חשדן כל הזמן, בעוד מזל גדי חייב להרפות מהפרפקציוניזם שלו כדי לקבל טוב יותר את חוסר השלמות שלו ושל אחרים.

לכולנו יש את החוזקות והחולשות שלנו, אבל המאפיינים הללו הם שהופכים את מסע חיינו לייחודי ומאפשרים לנו ללכת בנתיב האבולוציה שלנו.

ברוך הבא » Blog » גילו: מי הם שלושת המזלות המובילים בעצב ומלנכוליה?