גילו את הטריק המופתע לכתיבה בצבעים בשיחות וואטסאפ!

Noah Levi

גלו את הדרך להביא קצת צבע לשיחות הוואטסאפ שלכם - המדריך המלא לשימוש בהתכנה החדשה שמאפשרת כתיבה מלאה בצבעים!

אתה כנראה משתמש באפליקציית המסרים המיידיים מספר אחת, WhatsApp, על בסיס יומי. כלי התקשורת הידוע מציע מספר עצום של תכונות המאפשרות למשתמשים להתאים אישית את החוויה שלהם.

רוב הסיכויים שכבר חקרת כיצד לשנות גופנים, גודל טקסט וסמלים בהודעות שלך כדי להפוך את השיחה שלך למושכת יותר. עם זאת, האם ידעת שיש טיפ מדהים לכתוב בצבעים בוואטסאפ? במאמר זה, אנו נחשוף את הסוד לתת יותר תנופה להודעות שלך הודות לטכניקה חדשנית זו.

פונקציות נסתרות של WhatsApp

WhatsApp מתעדכן כל הזמן בתכונות חדשות שהופכות את השימוש בשירות למהנה עוד יותר. עם זאת, חלק מהעדכונים הללו אינם ידועים לפעמים למשתמשים ברחבי העולם. הטיפ הזה לכתיבה בצבעים הוא אחד מהם.

למה לכתוב בצבעים?

כתיבה בצבע היא אפשרות מעניינת מכמה סיבות:

  • שִׂיא אירוע חשוב או להדגיש מרכיב מרכזי בדיון.
  • לְהַפְגִין את היצירתיות שלהם ולהוסיף נופך אישי לשיחות שלהם.
  • לְהַבחִין אנשים בקבוצה על ידי הקצאת צבע ייחודי לכל אחד.
  • לְאַרגֵן מידע המבוסס על חשיבותו או הקטגוריה שלו.
הטיפ המדהים החדש לכתיבה בצבעים בוואטסאפ
הטיפ המדהים החדש לכתיבה בצבעים בוואטסאפ

תהליך שלב אחר שלב לכתוב בצבעים בוואטסאפ

כתיבה בצבעים בוואטסאפ היא לא תכונה המשולבת רשמית באפליקציה, אבל אפשר לעשות זאת בכמה שלבים פשוטים. פשוט תצטרך להשתמש בכלי של צד שלישי שפועל כמתווך, המסוגל להמיר את הטקסטים שלך לתמונות צבעוניות. הנה איך להשיג זאת:

1. הורד והתקן את כלי הצד השלישי המתאים למערכת ההפעלה שלך

עליך למצוא ולהוריד אפליקציה התואמת למכשיר שלך (אנדרואיד או iOS) המאפשרת לך להפוך טקסט לתמונה. לשם כך, עבור לחנות האפליקציות המתאימה וחפש אפליקציות המכילות את מילות המפתח "טקסט", "צבע" ו"תמונה". תמצא מספר אפשרויות זמינות – הקפד לבחור באלה עם דירוגים טובים וביקורות חיוביות.

2. פתח את האפליקציה וצור את הטקסט הצבעוני שלך

לאחר התקנת האפליקציה, פתחו אותה והכנסו את הטקסט שברצונכם לשלוח בצבע בווטסאפ. בדרך כלל תוכל להתאים אישית את צבעי הטקסט, הרקע וגודל הגופן והסגנון.

3. המר אותו לתמונה ושמור אותו בגלריה שלך

לאחר יצירת הטקסט הצבעוני שלך, הפוך אותו לקובץ תמונה JPEG או PNG באמצעות האפשרות המתאימה באפליקציה. הקפד לשמור את היצירה החדשה הזו בגלריית התמונות שלך לגישה קלה מאוחר יותר.

4. הטמע ושלח את התמונה כהודעת וואטסאפ

פתח את WhatsApp ובחר את השיחה שבה תרצה לשתף את הטקסט הצבעוני. לאחר מכן הקש על סמל הקובץ המצורף (בצורת מהדק נייר) ובחר "גלריה" מהאפשרויות הזמינות. לאחר מכן אתר ובחר את התמונה המכילה את הטקסט הצבעוני שנוצר בעבר, ולאחר מכן הקש על שלח. והנה לך! הטקסט הצבעוני שלך משולב כעת בשיחת WhatsApp שלך.

טיפים נוספים לשיפור הודעות WhatsApp שלך

כתיבה בצבע היא לא הדרך היחידה לתבל את השיחות שלך: יש גם כמה טיפים נוספים להתאמה אישית של חילופי הדברים שלך. הנה כמה מהמעניינים ביותר:

  • עיצוב טקסט : השתמש בתווים מיוחדים כדי להפוך את הטקסט שלך למודגש, נטוי או מחוצה ישירות ב-Whatsapp
  • בדוק מידע על הודעה : ניתן להציג את הפרטים של כל הודעה, כולל זמני הקריאה והקבלה שלה
  • מדבקות בהתאמה אישית : הביעו את עצמכם עם מדבקות ייחודיות על ידי יצירתם בעצמכם באמצעות אפליקציה מתאימה של צד שלישי
  • טפט בהתאמה אישית : בחר טפט אחר עבור כל אחת מהשיחות שלך, המאפשר זיהוי מהיר והתאמה אישית של המראה של כל צ'אט.

כתיבה בצבעים בוואטסאפ מתאפשרת כעת בכמה שלבים פשוטים ובעזרת כלים של צד שלישי. עם הטיפ המדהים הזה וכלי תקשורת מותאמים אישית אחרים, לא תראו עוד את הודעות הוואטסאפ שלכם באותו אופן! אל תהססו לתבל את השיחות הבאות שלכם עם הטכניקות הללו לחוויה משמעותית ומרתקת עוד יותר.

ברוך הבא » Blog » גילו את הטריק המופתע לכתיבה בצבעים בשיחות וואטסאפ!