גילו איך להרחיק זבובים באמצעות שני מרכיבים שכבר קיימים במטבח שלכם!

Noah Levi

גילו את הסוד שמאחורי שני מרכיבים פשוטים שבמטבח שלכם, המבטיחים להרחיק את הזבובים באופן טבעי ובריא!

כולנו נתקלנו בנוכחות המעצבנת של זבובים במטבח שלנו. חרקים אלה לא רק מטרידים, אלא גם נושאים חיידקים וחיידקים. כדי לשמור על המרחב הקולינרי שלנו נקי ונקי מהמזיקים המעופפים האלה, אנחנו רק צריכים להיעזר בשני מרכיבים הזמינים בדרך כלל בארונות שלנו. גלה מהם שני מרכיבי הנס הללו שיעזרו לך להרחיק זבובים מהמטבח שלך לתמיד.

חומץ לבן: הדוחה הטבעי נגד זבובים

חומץ לבן הוא מוצר רב תכליתי עם שימושים רבים. בין סגולותיו אנו מוצאים את יכולתו לשמש כדוחה טבעי נגד זבובים. מקורות משיכה לזבובים כוללים בדרך כלל את האשפה, מזון נרקב או שאריות מזון על השולחן או השיש. על ידי חיטוי אזורים אלו בחומץ לבן, ניתן להעלים ריחות לא רצויים המושכים זבובים וליצור עבורם סביבה פחות אטרקטיבית.

הכינו ספריי זבוב חומץ לבן

 • ראשית, קבל בקבוק ריסוס ריק בקיבולת של 500 מ"ל לפחות.
 • לאחר מכן מלאו אותו בחצי מים וחצי חומץ לבן.
 • סגור את הבקבוק ונער אותו במרץ כדי לערבב את שני הנוזלים.

כעת אתה יכול לרסס את הפתרון דוחה זבובים תוצרת בית על משטחי המטבח שלך, במיוחד סביב אזורי האטרקציה שהוזכרו קודם לכן. רק הקפידו להימנע ממשטחים הרגישים לחומץ, כמו שיש או גרניט. חזור על תהליך זה באופן קבוע כדי לשמור על סביבה דוחה זבובים.

2 מרכיבים שיש לכל אחד במטבח שלו מספיקים כדי להפחיד זבובים!
2 מרכיבים שיש לכל אחד במטבח שלו מספיקים כדי להפחיד זבובים!

שמנים אתריים: ריח נעים הדוחה זבובים

שמנים אתריים פופולריים במיוחד בשל מגוון היישומים הרחב שלהם, מארומתרפיה ועד לטיפול בעור. הם יכולים לשמש גם כדי להרחיק זבובים מהמטבח שלנו. על ידי מריחת שמנים אתריים מסוימים בחלל הקולינרי שלנו, נוכל לא רק לגרום לחדר להריח נעים אלא גם להפוך את הסביבה דוחה את החרקים המעופפים הללו.

בחר את השמנים האתריים הנכונים

חיוני להכיר את השמנים הספציפיים הדוחים ביעילות זבובים. הנה כמה דוגמאות :

 • למון גראס
 • אקליפטוס לימון
 • ריחן
 • אֲזוֹבִיוֹן
 • פלפל מנטה

השימוש בשמנים האתריים הללו יכול להיעשות בדרכים שונות כדי להרחיק זבובים מהמטבח שלך.

שיטה 1: פיזור שמנים אתריים

הדרך הקלה ביותר להשתמש בשמנים אתריים היא לפזר אותם במטבח באמצעות מפזר שעוצב במיוחד. כל שעליך לעשות הוא להוסיף מספר טיפות של אחד או יותר מהשמנים האתריים שהוזכרו לעיל למפזר שלך ולהפעיל אותו. הניחוחות המשתחררים ירתיעו זבובים מלהיכנס למטבח שלכם.

שיטה 2: ערבוב שמנים אתריים עם מים

אם אין לך מפזר, אתה יכול גם ליצור פתרון זבוב משלך:

 1. בבקבוק תרסיס ריק, הוסף כ-10 עד 15 טיפות מכל אחד מהשמנים האתריים שבחרת.
 2. לאחר מכן מלאו את שאר הבקבוק במים.
 3. סוגרים את הבקבוק ומנערים אותו היטב כדי לערבב את החומרים.

רססו את הפתרון הזה על משטחים במטבח שלכם וסביב אזורי משיכה של זבובים. חזור על תהליך זה באופן קבוע כדי להבטיח יעילות מרבית.

שיטה 3: שימוש בספוגים או חתיכות בד

לבסוף, אתה יכול למרוח שמנים אתריים על ספוגים או פיסות בד שאתה מניח במקומות המתאימים לפלישה של זבובים. על ידי השריית התומכים הללו בכמה טיפות שמן אתרי, תיצור מחסום טבעי וריחני שירתיע חרקים מעופפים.

על ידי שילוב שני המרכיבים הפשוטים והנגישים הללו – חומץ לבן ושמנים אתריים – תוכלו ליצור מגן אמיתי נגד זבובים למטבח שלכם. אז אל תהססו יותר והתחילו להכין את הפתרונות הביתיים שלכם כדי לשים קץ לפולשים לא רצויים!

ברוך הבא » Blog » גילו איך להרחיק זבובים באמצעות שני מרכיבים שכבר קיימים במטבח שלכם!