גילוי רענן בווטסאפ שישדרג את החיים הפרטיים שלכם – ומבשר שמח!

Noah Levi

גורם לשיחות שלך להישאר פרטיות: התכנה החדשה בווטסאפ שמשנה את חווית התקשורת שלנו!

נמאס לך לראות את ההודעות הקוליות שלך נערמות בשיחת הוואטסאפ שלך? ובכן, התכונה החדשה הזו היא בשבילך. אפליקציית המסרים המיידיים הפופולרית בודקת בימים אלה אפשרות המאפשרת לשלוח תזכורות קוליות שנעלמות אוטומטית לאחר האזנה. במאמר זה, אנו מציגים בפניכם את התכונה החדשה והמבטיחה הזו וכיצד היא יכולה לשפר את השימוש ב- WhatsApp.

גרסת בטא להודעות קוליות ארעיות

זו לא הפעם הראשונה ש-WhatsApp בוחנת תכונות זמניות עבור האפליקציה שלה. למעשה, החברה כבר שילבה "מסרים ארעיים", שנעלמים לאחר 7 ימים, יהא טבעם אשר יהיה (טקסט, תמונה, וידאו וכו'). היום, המשרד רוצה ללכת רחוק יותר עם התזכירים הקוליים שלו שלא ישרדו את ההאזנה הראשונה שלהם.

גילוי הפונקציה החדשה הזו נעשה על ידי האתר המתמחה WABetaInfo, המדגיש שכרגע הוא נגיש רק למשתמשים בגרסת הבטא של האפליקציה. טרם הוכרז תאריך השקה לקהל הרחב, אך סביר להניח שזה יקרה בהדרגה במהלך החודשים הקרובים.

הפיצ'ר החדש המיוחל בווטסאפ - חיזוק החיים הפרטיים שמשמח!
התכונה החדשה המיוחלת בווטסאפ: פרטיות מוגברת שמשתמשים אוהבים!

איך התזכירים הקוליים הזמניים האלה עובדים

כדי לשלוח הודעה קולית ארעית, שום דבר לא יכול להיות פשוט יותר. העיקרון זהה לזה של הודעה קולית מסורתית, עם כמה הבדלים עדינים. ככה זה עובד:

  1. המשתמש מקליט את התזכיר הקולי שלו כרגיל, על ידי החזקת הכפתור הייעודי או החלקתו כלפי מעלה כדי לנעול את ההקלטה.
  2. לאחר השלמת ההקלטה, פשוט הקש על סמל "שעון העצר" החדש שמופיע ממש ליד כפתור השליחה כדי להיכנס למצב חולף.
  3. לאחר מכן, הנמען מקבל את ההודעה הקולית בליווי סמל קטן המציין שהוא ישמיד את עצמו לאחר האזנה.
  4. לאחר האזנה לתזכיר הקולי, הוא נעלם אוטומטית משיחת שני בני השיח.

לאפשרות החדשה הזו יש מספר יתרונות. קודם כל, זה מאפשר לך לטשטש שיחות, שלעתים קרובות מוצפות בהודעות קוליות חסרות תועלת. בנוסף, הוא מבטיח סודיות מסוימת, שכן הנמען יכול להאזין למזכר פעם אחת בלבד. לבסוף, זה הופך את הדיונים לדינמיים ומהירים יותר, ומעודד את כולם להקשיב מיד להודעות הקוליות שנשלחות.

אין אפשרויות התאמה אישית או גיבוי

עם זאת יש להדגיש כי התזכירים הקוליים הזמניים הללו הם באמת ארעיים: אין אפשרויות התאמה אישית במשך התצוגה (בניגוד להודעות ארעיות שיכולות להיעלם לאחר 7 ימים), וגם לא אפשרות לשמור את קובץ השמע. לכן זו אופציה מעניינת למי שרוצה יותר דיסקרטיות ולהקל על שיחותיו.

WhatsApp מסתמכת על הארעיות כדי לפתות את המשתמשים שלה

הגעתם של התזכירים הקוליים הארעיים הללו היא חלק מהמגמה של שירותי מסרים מיידיים להציע תוכן זמני כדי למשוך ולשמר את הלקוחות שלהם. Snapchat הפכה את הנוהג הזה לפופולאריות עם ה"סנאפים" ההרסניים שלה, ואחריה אינסטגרם ופייסבוק עם ה"סיפורים" שלהן.

המקרה של WhatsApp, לעומת זאת, שונה במקצת: על ידי התמקדות בפונקציונליות זמנית לדיונים פרטיים, הפלטפורמה רוצה לחזק את מעמדה ככלי שיחה מהיר ויעיל. לכן, משתמשים מעודדים לקחת חלק בחילופי דברים זורמים ובלתי מוגבלים, תוך שהם נהנים ממרחב מאובטח הודות להצפנת השיחות.

הצלחה עדיין לא בטוחה

נותר לראות אם הפיצ'ר החדש הזה יתקבל היטב על ידי משתמשי WhatsApp ומעל לכל, האם הוא יאומץ באופן מסיבי. חלקם עשויים לראות בכך תועלת מעשית ובטוחה, בעוד שאחרים עשויים להרגיש שזה מסבך שלא לצורך את השימוש באפליקציה. בכל מקרה, נצטרך לחכות לפריסה הרשמית של תכונה זו כדי למדוד את השפעתה על חיי היומיום של משתמשי WhatsApp רבים.

בזמן ההמתנה לתזכירי הקול הארעיים…

לפני שהאפשרות החדשה הזו תהיה זמינה לכולם, אתה כבר יכול לנצל כמה תכונות זמניות שמציעה WhatsApp. לדוגמה :

  • הודעות ארעיות: כאמור, ניתן לשלוח הודעה (טקסט, תמונה, וידאו וכו') שתיעלם אוטומטית לאחר 7 ימים.
  • סטטוסים לזמן מוגבל: כמו "סטוריז" של אינסטגרם ופייסבוק, WhatsApp מאפשרת לשתף סטטוסים שנראים רק ל-24 שעות.
  • מחיקת הודעה שנשלחה: אם אתה מתחרט על שליחת הודעה, יש לך אפשרות להסירה מיידית מהשיחה, כך שהיא לא תופיע יותר בביתך או בבית הנמען.

אפשרויות חדשות שמציעות לכן למשתמשים גמישות רבה יותר ושליטה טובה יותר בשיחות שלהם. נקווה שגם תזכירי הקול הארעיים יהיו משכנעים!

ברוך הבא » Blog » גילוי רענן בווטסאפ שישדרג את החיים הפרטיים שלכם – ומבשר שמח!