גילוי מזעזע: הסודות של איקאה לתמרן אותך להוציא יותר כסף בכל פעם שאתה מבקר

Noah Levi

האם תהיתם פעם מדוע כל נסיעה לאיקאה מסתיימת בסל מלא מהצפוי? גלה את העצות הגאוניות של הענקית השוודית שמעודדים אותך להוציא יותר.

המסתורין של רכישות דחף

נראה שכל ביקור באיקאה עוקב אחר אותו דפוס: אתה נכנס לפריט ספציפי ויוצא עם שפע של פריטים לא צפויים. נרות, מגבות, צמח חדש… איך אפשר להתאפק? על פי מחקר של אלן פן מ-UCL, 60% מהרכישות באיקאה הם אימפולסיביים. זכור זאת במסע הקניות הבא שלך!

אסטרטגיית מיקום

חנויות איקאה בדרך כלל אינן ממוקמות במרכזי הערים. המרחק הזה יוצר הרגשה של הכרח: מאחר שביצעתם את הטיול, למה לא למקסם את הרכישות שלכם? ואם אתה לא בטוח לגבי מגבות הנייר האלה, עדיף לתפוס אותן, נכון?

הזמן עומד מלכת באיקאה

האם אי פעם שמתם לב להיעדר חלונות או שעונים באיקאה? אובדן תחושת הזמן הזה דוחף אותך להסתובב יותר, ובכך מגביר את הסיכון לריסוק בלתי צפוי.

הסודות של איקאה כדי לגרום לך להוציא יותר כסף בכל ביקור
הסודות של איקאה כדי לגרום לך להוציא יותר כסף בכל ביקור

מסלול שנלמד בקפידה

העיצוב המבוך של איקאה מבטיח שתחקור חלק גדול מהמגוון הרחב שלהם. אם אתה אוהב פריט, עדיף להוסיף אותו לעגלת הקניות שלך מיד. מי יודע אם תמצא אותו בביקור הבא שלך?

הקסם של נייר ועיפרון

העיפרון והרשימה הקטנים האלה הופכים את חווית הקנייה למהנה יותר. אבל היזהר, הם יכולים גם לעודד אותך לדרג – ולכן לקנות – פריטים נוספים.

הפסקת הגורמה

ארוחה טעימה במחיר משתלם? זה עוד טריק של איקאה כדי לשמור אותך בחנות יותר זמן. לאחר הפסקה, אתה רענן ומוכן להמשיך בקניות.

גאוות העריכה

הרכבת רהיט של איקאה גורמת לך להרגיש שעזרת ליצור אותו. כמו עוגה תוצרת בית, היא נראית איכותית יותר. סיבה נוספת להוסיף את השולחן הצדדי הזה לאוסף שלך.

ברוך הבא » Blog » גילוי מזעזע: הסודות של איקאה לתמרן אותך להוציא יותר כסף בכל פעם שאתה מבקר