אף פעם לא מקבלים מתנה ביום האהבה? אולי אתה שייך לאחד משני המזלות הגלגיליות האלו

Noah Levi

הבינו את האסטרולוגיה שמאחורי החסכנות: למה שני סימני המזלות האלה לעולם לא נותנים מתנה ביום האהבה?

יום האהבה מקושר לרוב למתנות רומנטיות ולתשומת לב עדינה לבן הזוג שלך. עם זאת, נראה שסימנים אסטרולוגיים מסוימים נוטים פחות לחגוג את החג הזה במתנות. בואו נגלה ביחד מהם 2 המזלות הידועים כקמצנים בכל הנוגע להענקת לבן הזוג שלהם מתנה ליום האהבה.

סימן קמצן ראשון של גלגל המזלות: מזל גדי

זה לא סוד שה מַזַל גְדִי נחשב לאחד המזלות הפרגמטיים והמדוייקים ביותר של גלגל המזלות. הטבע הרציונלי שלהם בדרך כלל דוחף אותם לחשוב הרבה זמן לפני שהם משקיעים את כספם במשהו.

מדוע מזל גדי נרתע מלהעניק מתנות?

  • החוש המעשי: בני מזל גדי חושבים לעתים קרובות בהיגיון רב על הרכישות שהם מבצעים. ייתכן שהם מתקשים לראות את הטעם בהשקעה בפריטים סנטימנטליים או דקורטיביים, ומעדיפים לקנות דברים שימושיים והכרחיים.
  • חשיבות החיסכון: חיסכון בכסף חיוני לאנשים שנולדו בסימן זה, הם מייחסים חשיבות רבה לביטחון הכלכלי שלהם. עם זאת בחשבון, הם עשויים לחשוב שהוצאת כסף ביום האהבה היא הוצאה מיותרת.
  • אהבה היא במעשים: מזל גדי הוא לא בהכרח הסימן ההפגנתי ביותר מבחינה רגשית, אבל הוא יודע להראות את אהבתו דרך מעשיו ולא באמצעות מתנות חומריות. לכן הם יעדיפו להתמקד בארוחה טובה ומבושלת בקפידה או בילוי איכותי של אחד על אחד ביחד.

כיצד ניתן לשפר את המצב הזה?

גם אם אתה במערכת יחסים עם א מַזַל גְדִי, אל תאבדו תקווה: אפשר להוביל אותם בעדינות להבין טוב יותר את החשיבות של מתנות ותשומת לב במהלך אירועים כמו יום האהבה. נסו להסביר להם שלדברים מסוימים יש ערך סנטימנטלי שלא יסולא בפז וכי ריצוי של אחרים לא תמיד חייב להיות שם נרדף לתועלת מעשית. אתה יכול גם להציע שהנגיעות הקטנות האלה הן דרך מצוינת לחזק את הקשר הרגשי שלך.

סימן קמצן שני של גלגל המזלות: מזל תאומים

הסימן השני הידוע כקמצן בכל הנוגע להענקת מתנה לבן הזוג שלך ליום האהבה הוא מַזַל תְאוּמִים. הצהרה זו עשויה להפתיע, כי השלט הזה ידוע באופיו התקשורתי והחברותי. עם זאת, לתאומים יש תכונות אופי מסוימות שיכולות להסביר את חוסר הרצון הזה לתת מתנות.

למה מזל תאומים לא שש לתת מתנות?

  • הַסְסָנוּת: תאומים הם לרוב חסרי החלטיות מטבעם; לכן הם מתקשים להחליט על מתנה אידיאלית לבן הזוג שלהם. במקרה זה, היסוס זה עשוי לדחוף אותם להציע דבר במקום לעשות בחירה גרועה או נמהרת.
  • הצורך בשינוי: השלט הזה מחפש כל הזמן חידוש וגיוון בחייהם. מתן מתנה לחפץ חומרי המוקדש למסורת שנתית כמו יום האהבה יכולה להיות שגרה משעממת עבורם.
  • פחד ממחויבות: למרות כישורי התקשורת שלהם, בני מזל תאומים יכולים להיות אמונות תפלות כשמדובר במתן מתנות המרמזות על אהבה ונאמנות. הם חוששים שהמחוות הללו יתפרשו בצורה לא נכונה או ייצגו יותר מדי מחויבות עבורם.

כיצד ניתן לשפר את המצב הזה?

כמה טיפים יכולים לעזור לך לעודד את בן הזוג שלך מַזַל תְאוּמִים לתת מתנה ליום האהבה. העצה הטובה ביותר היא להציע לו אפשרויות אקלקטיות ומקוריות, שמתאימות לטעם שלו לחידוש. לדוגמה, למה לא לעודד אותם ליצור מתנה ייחודית באמצעות כישורי הכתיבה או העיצוב שלהם? אתה יכול גם לכוון אותם לחוויות ופעילויות לשיתוף ולא אובייקטים חומריים; זה יאפשר לך לחזק את הקשר שלך תוך סיפוק הצורך שלהם בשינוי.

לכל סימן שפת אהבה משלו

חשוב לזכור שלכל סימני הכוכבים יש דרכים משלהם להביע אהבה וחיבה. אם הענקת מתנה לבן הזוג שלהם ליום האהבה אינה בראש סדר העדיפויות שלהם, זה לא אומר שהם לא מסוגלים לאהוב עמוק ובכנות. הדבר החשוב בקשר רומנטי הוא ללמוד להבין את שפת האהבה של זה ולמצוא דרכים לטפח קשר, גם כאשר המעשים שלנו שונים.

ברוך הבא » Blog » אף פעם לא מקבלים מתנה ביום האהבה? אולי אתה שייך לאחד משני המזלות הגלגיליות האלו