אל תחמיאו לשינה! הירח המלא ב-27 בדצמבר ישנה את שלושת סימני האסטרו האלה

Noah Levi

כוח השמיים מתערב: האסטרולוגיה מציינת שלושה סימנים שמשפיעים על התנהלותנו בשבוע זה, בעקבות הירח המלא שיופיע ב-27 בדצמבר.

הירח המלא ב-27 בדצמבר מבטיח להיות אינטנסיבי במיוחד עבור סימנים אסטרולוגיים מסוימים, שיכולים לראות את שנתם מופרעת במהלך השבוע. גלה אילו סימני אסטרו מושפעים ביותר וכיצד למתן את ההשפעות של הירח המלא הזה על איכות השינה שלהם.

המזל האסטרולוגי הראשון שנפגע: מזל שור

מזל שור הוא אחד המזלות השלווים ביותר של גלגל המזלות, בדרך כלל נהנה משינה עמוקה ומשקמת. עם זאת, השבוע המציין את הירח המלא של 27 בדצמבר מסתכן להרגיז את התצפית הזו. אכן, מזל שור יכול להתמודד עם מספר לילות ללא שינה או שינה חסרת מנוחה במהלך תקופה זו. החלומות שלהם עשויים גם להתברר כאינטנסיביים ובולטים יותר מהרגיל.

טיפים לקידום שנת מזל שור במהלך הירח המלא

  • תרגל פעילות גופנית במהלך היום כדי לפזר את האנרגיה שנצברה מהמתחים שנוצרים על ידי הירח המלא. זה עשוי להיות רעיון טוב לקחת שיעור יוגה או פעילות גופנית מתונה, שכן הוצאת אנרגיה רבה מדי עלולה גם להפריע למנוחת הלילה שלהם.
  • שקול ארומתרפיה כפתרון טבעי לקידום שינה, על ידי פיזור שמנים אתריים כגון לבנדר או ילנג-ילנג בחדר השינה. עם זאת, הקפד לעקוב אחר אמצעי הזהירות הרגילים ולא להשתמש בשמנים אלה בצורה מוגזמת.
  • טפחו שגרה מרגיעה לפני השינה, כמו מדיטציה, קריאת ספר מרגיע או אמבטיה חמה עם מלחי אפסום, המועילים גם להרפיית השרירים לאחר יום פעיל.

סימן אסטרולוגי שני מושפע: מזל תאומים

מזל תאומים ידועים במוחותיהם החדים, הנעים ללא הרף, מה שיכול להפוך אותם לרגישים במיוחד להשפעות המפריעות של הירח המלא על שנתם. במהלך השבוע הזה, הם עלולים להתקשות לכבות את כל המחשבות שמתערבלות בראשם בזמן השינה, מה שמקשה על ההירדמות.

פתרונות שיעזרו לתאומים להירדם במהלך הירח המלא

  • שמור יומן כדי לתעד את המחשבות, התוכניות והרעיונות שלהם לפני השינה. זה ישחרר את דעתם על מנת למקד אותם מחדש במנוחה ובהרפיה הדרושים כדי להירדם.
  • תרגל מדיטציה או סופרולוגיה כדי להרגיע את דעתם ולהקל על המעבר בין תקופת הערות לשינה.
  • שקול להשתמש באפליקציות הרפיה או מצב רוח כדי לעזור להם להירדם. לדוגמה, ישנם אפליקציות המציעות צלילי טבע, רעש לבן או מפגשי מדיטציה מודרכים כדי לעזור לך להירדם.

סימן אסטרולוגי שלישי מושפע: עקרב

עקרב האינטנסיבי נמצא גם ברשימת הסימנים האסטרולוגיים שעשויים לחוות בעיות שינה במהלך השבוע של הירח המלא של 27 בדצמבר. הרגשות שלהם עשויים להתגבר במהלך תקופה זו, מה שהופך את המצב הפנימי שלהם לקשה יותר לתעל כאשר מנסים להירדם.

טיפים לשיפור שנת עקרב במהלך הירח המלא

  • הקדישו רגע לפני השינה כדי להביע ולהעמיד בפרספקטיבה את הרגשות המורגשים במהלך היום, בין אם באמצעות כתיבה, ציור או פשוט באמצעות שיחה כנה עם אדם אהוב.
  • הימנעו מפעילויות מעוררות, כמו שימוש ממושך במכשירים אלקטרוניים או צריכת חומרים מרגשים (קפאין, תה וכו') כמה שעות לפני השינה.
  • אמצו טכניקת נשימה עמוקה ומודעת רגע לפני השינה, כמו הטכניקה המכונה "4-7-8" הכוללת שאיפה של 4 שניות, עצירת נשימה למשך 7 שניות ואז נשיפה למשך 8 שניות.

הירח המלא ב-27 בדצמבר עלול להפריע לשנתם של מזל שור, מזל תאומים ועקרב. עם זאת, כל אחד מהסימנים האסטרולוגיים הללו יכול ליישם אסטרטגיות מסוימות כדי למתן את ההשפעות של שלב הירח הזה על איכות השינה שלהם ובכך להגביל את ההשפעות השליליות על רווחתם הכללית.

ברוך הבא » Blog » אל תחמיאו לשינה! הירח המלא ב-27 בדצמבר ישנה את שלושת סימני האסטרו האלה