אלו 4 מזלות שפשוט אי אפשר להם להמנע מלהתערב בחיים של אנשים אחרים!

Noah Levi

פרק נוסף במאבק הנצחי: להשאיר לאחרים לחיות את חייהם או להתערב? 4 מזלות שלא מצליחות להתמנע מלחתוך את הדרך.

גלגל המזלות הוא מערכת אסטרולוגית מערבית עשירה מאוד, המאפשרת לנו להבין ולפרש את תכונות האישיות, ההתנהגויות והבחירות הקובעות את חיינו בהתאם לתאריך הלידה שלנו. זה לא סוד שמזלות מסוימים נוטים יותר להתערב בענייניהם של אנשים אחרים מאשר לאחרים.

במאמר זה, אנו הולכים להדגיש את 4 המזלות הללו שלא מצליחים לעמוד בפני הדחף להתערב בחייהם של אחרים. לעתים קרובות יש להם כוונות טובות, אבל ההתנהגות שלהם יכולה לפעמים להיות חודרנית ולא רצויה. נראה גם איך הם פועלים ולמה הם עושים זאת.

מאזניים: המתווך הנאור

הסימן הראשון ברשימה שלנו הוא מאזניים. למזל האוויר הזה שנשלט על ידי ונוס יש דאגה טבעית לצדק, איזון ודיפלומטיה. אנשים שנולדו תחת השלט הזה מחפשים כל הזמן לשחזר או לשמור על ההרמוניה ולהבטיח שכולם סביבם ירגישו טוב עם עצמם.

קשוב מאוד לצרכים של אחרים

 • בעל תחושת אמפתיה גדולה
 • לא אוהב לראות אנשים סובלים
 • מגלה עניין כנה ברווחתם של אחרים

עם זאת, תשומת לב זו לצרכים ולבעיות של אחרים עלולה להוביל אותם להתערב במצבים שלא תמיד נוגעים להם. הם גם נוטים לרצות "לתקן" דברים כך שכולם יהיו מרוצים.

מזל תאומים: החבר הסקרן

הבא יש לנו את הסימן של מזל תאומים. סימן האוויר המשתנה הזה, שנשלט על ידי מרקורי, נחשב לחברותי מאוד, תקשורתי וגמיש בהתנהלותו עם אחרים. האנשים האלה הם באופן טבעי " סיעור מוחות »לעתים קרובות יש להם רעיונות מקוריים ומבריקים, אבל הם יכולים גם להתקשות מאוד להתמקד באזור עניין או משימה בודדת בכל פעם.

תמיד מוכן לחלוק את הידע שלו

 • אוהב ללמוד דברים חדשים
 • מראה קשב לסובבים אותו
 • תומך בחברים ובני משפחה כאשר הם נתקלים בקשיים

עם זאת, סקרנותם שאינה יודעת שובע עלולה להוביל אותם לשאול יותר מדי שאלות על חייהם הפרטיים של אנשים אחרים ולחשוף בפומבי מידע שהם לא היו צריכים לגלות מלכתחילה.

סרטן: המגן האמפתי

גלגל המזלות השלישי ברשימה שלנו הוא סרטן. למזל המים הקרדינלי הזה, הנשלט על ידי הירח, יש קשר רגשי עמוק עם אחרים. אנשים שנולדו תחת סימן זה רגישים מאוד ועולמם הפנימי לרוב חשוב להם יותר מהמציאות החיצונית.

תמיד שם כדי לתמוך באלה שהם אוהבים

 • מסירות בלתי מעורערת למשפחתו
 • יכול להיות מאוד מגן על הקרובים אליהם
 • מבקש להבין באופן אמפתי את רגשותיהם של אחרים

עם זאת, הנכונות שלהם לעזור יכולה לפעמים לגרום לסרטן להיות מעורב יותר מדי בחייהם של אחרים ואף לספוג את הבעיות שלהם כאילו היו שלהם.

מזל דגים: האינטואיטיבי המיטיב

האחרון מבין ארבעת הסימנים שאינם יכולים שלא להתערב בחייהם של אחרים הוא המזל של מזל דגים. מזל המים המשתנה הזה, הנשלט על ידי נפטון, מחזיק בטבע אינטואיטיבי ומיסטי, מה שהופך את אלה שנולדו תחת סימן זה לקלוטים במיוחד למחשבות ולרגשות של בני אדם אחרים.

אלטרואיסט וחולם מטבעו

 • אידיאליזם אופייני
 • מאחל עולם שליו והרמוני
 • טבע עוזר ונדיב

למרבה הצער, אמפתיה עמוקה זו עלולה להוביל את מזל דגים לפלוש למערכות היחסים והאחריות של אחרים, ולפעמים לגרום לקונפליקט ואי הבנה.

לכל אחד מארבעת המזלות הללו יש סיבות משלו להתערב בענייני אנשים אחרים, אך לרוב מתוך כוונה מיטיבה. חשוב להם ללמוד לכבד את הגבולות והאוטונומיה של אחרים ולהציע תמיכה כשמתבקשים, במקום לעכב את דרכם על ידי ניסיון מתמיד לקחת אחריות על הבעיות או הניסיונות שלהם.

ברוך הבא » Blog » אלו 4 מזלות שפשוט אי אפשר להם להמנע מלהתערב בחיים של אנשים אחרים!