אלו הסימנים האסטרולוגיים הסיניים שהכי נהנים מאהבה בסוף השבוע של 7-8 באוקטובר 2023!

Noah Levi

"סוף שבוע מלא באנרגיות חדשות: איזה סימנים אסטרולוגיים סיניים יהיו המובילים בתחילת אוקטובר 2023?"

חודש אוקטובר קשור לעתים קרובות למעבר מקיץ לחורף, המציין זמן של שינוי. אבל עבור כמה סימנים אסטרולוגיים סיניים, החודש הזה יהיה גם שם נרדף לחדשות טובות במונחים של אהבה. מאמר זה חושף לאילו מזלות אסטרולוגיים סיניים יהיה הכי הרבה מזל באהבה במהלך סוף השבוע של 7 עד 8 באוקטובר 2023.

התשוקה מזמינה את עצמה לדרקון

הדרקון העוצמתי והראוותני יחווה אנרגיית אהבה מחודשת במהלך סוף השבוע הזה באוקטובר 2023. עצמאי באופן עזה ומלא ביטחון עצמי, הוא מושך באופן טבעי את תשומת הלב של אחרים. מעתה ואילך, הוא יכול היה להרגיש שהקסם שלו עובד על כמה אנשים שמתעניינים בחברתו. עם זאת, כיבושיו הפוטנציאליים יצטרכו להיות מוכנים לעקוב אחר הקצב התזזיתי שלו, כי הוא לא הגבר (או האישה) להסתפק במערכת יחסים פשוטה ומונוטונית.

עכברוש ודרקון: אלכימיה המתאימה למפגשים

אם לעתים קרובות אנו מקשרים את העכברוש והדרקון כשותפים עסקיים אידיאליים, ברור שההשלמה שלהם יכולה להוביל להבנה רומנטית יוצאת דופן. העכברוש מציע את היציבות שהדרקון צריך כדי לתעל את שאיפותיו, בעוד שהספונטניות של הדרקון מגרה את הצד ההרפתקני והיוזמי של העכברוש. בסוף השבוע הזה באוקטובר 2023, שני השלטים האלה יכולים בהחלט להתאחד וליצור זוג מאוהב בר מזל מאוד.

הסימנים האסטרולוגיים הסיניים הכי מאוהבים בסוף השבוע של 7 עד 8 באוקטובר 2023
הסימנים האסטרולוגיים הסיניים הכי מאוהבים בסוף השבוע של 7 עד 8 באוקטובר 2023

הרומנטיקה באור הזרקורים בקוף

המזל האסטרולוגי של הקוף יניח בצד את תעלוליו הרגילים כדי להתרכז בחיפושיו אחר אהבת אמת במהלך סוף השבוע המועדף הזה במיוחד למפגשים סנטימנטליים. הוא יראה את עצמו במיטבו, מפתה בחיותו, ברוחניות שלו ובחוש התקשורת שלו. כל כך הרבה נכסים שיאפשרו לו לפגוש אדם שאיתו הוא ירצה לבנות סיפור אמיתי.

נחש: זה שנבחר על ידי הלב של הקוף?

כשהוא פוגש את הנחש, שנתפס כמסתורי ומכושף, הקוף נמשך ללא התנגדות לפן המסקרן הזה. אם הקוף יפרס את כל אוצרות הפיתוי שלו, הוא יכול לשבור את קונכיית הנחש ולשכנע את האחרון לסמוך עליו. סוף השבוע שבין ה-7 ל-8 באוקטובר 2023 מבטיח רגעים יפים לשני הסימנים הללו, שאם הם מוכנים לשחרר את הדעות הקדומות שלהם, יוכלו לחוות מערכת יחסים נלהבת ועמוקה.

רוך וכנות לכלב

הכלב, בדרך כלל לא מאוד מופגן מאוהב, יפתח יכולת מדהימה לבטא את רגשותיו ולהיות קשוב לצרכים של בת זוגו במהלך סוף השבוע המרכזי הזה. הוא יחווה מטמורפוזה אמיתית שתהפוך אותו לבלתי ניתן לעמוד בפניו בעיני סימנים אסטרולוגיים אחרים.מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית לזוגיות מתמשכת ומספקת.

כבשה או חזיר: מי מהם ינצח את ליבו של הכלב?

הכבשה והחזיר הם שני מתחרים רציניים לכבוש את ליבו של הכלב במהלך סוף השבוע הזה באוקטובר 2023. אכן יש להם כמה מאפיינים משותפים עם האחרון, כגון רוך, אלטרואיזם ורגישות. ללא קשר לסימן שנבחר על ידי הכלב, נראה כי מערכת היחסים הרומנטית שלו תהיה בסימן של אמון, כבוד הדדי ושותפות.

כיבוש רומנטי מרתק את התרנגול

במהלך סוף השבוע של 7 עד 8 באוקטובר 2023, התרנגול יכול בהחלט לפגוש את הנפש התאומה שלו. נחוש, מפתה ונלהב, הוא מוכן לעשות הכל כדי למשוך את תשומת הלב של מי שהוא אוהב. בכל זאת עליו להיזהר לא להתעקש מדי, אחרת הוא יפחיד את האנשים שהוא רוצה לפתות.

הסוס, הרפתקן של התרנגול?

התקשרות ניצנית בין שני הסימנים הללו יכולה לעורר את התרנגול לתת את המיטב כדי להוכיח שהוא יכול להיות מאהב אידיאלי. הסוס והתרנגול אכן חולקים תנופה פראית שמובילה אותם להרפתקאות נלהבות, רחוקות ממונוטוניות יומיומית.

סוף השבוע של אוקטובר 2023 מבטיח להיות מלא הפתעות עבור מזלות אסטרולוגיים סיניים ברי מזל מאוהבים. אם אתה מזהה את עצמך בין הפרופילים האלה, למה שלא תנצל את ההזדמנות להעז להביע את רגשותיך או לתת הזדמנות למי שמבקש לכבוש את ליבך?

ברוך הבא » Blog » אלו הסימנים האסטרולוגיים הסיניים שהכי נהנים מאהבה בסוף השבוע של 7-8 באוקטובר 2023!